5 пар знаків Зодіаку, благословенних небесами

Близнюки та Терези

Союз Терезів і Близнюків побудований на сильному зв’язку інтелектуального характеру. Це знаки стихії Повітря і їм потрібна постійна ментальна стимуляція. Вони люблять отримувати нові знання, що лише підживлює їхній взаємний інтерес.

Близнюки і Терези чудово ладнають з оточенням. Вони турботливі й завжди допомагають партнеру в разі потреби.

Терези і Рак

Це дивовижна пара. І якщо Рак дуже емоційний, то Терези вирізняються внутрішньою врівноваженістю. Вони хочуть уваги до себе, а Рак із готовністю дарує їм свою любов і почуття. Вони двоє швидко вступають не тільки в романтичні стосунки, а й у дружні.

Це надзвичайно чутливі особистості, які отримують задоволення від розуміння і прийняття партнером.

Овен і Стрілець

Коли ці двоє починають зустрічатися, життя перетворюється на одну грандіозну пригоду. Представники обох сузір’їв є авантюристами, мрійниками і любителями свободи. У них схожі ідеї і вони однаково люблять глибокодумні бесіди.

З точки зору інтелекту це по-справжньому споріднені душі. Вони без слів розуміють одне одного і не втомлюються бути разом, працюючи як єдине ціле. Їм не потрібно будувати окремі особисті плани, тому що вони комбінують свої цілі і разом їх досягають.

Водолій і Близнюки

У Близнюків і Водолія можуть виникнути неймовірні романтичні стосунки. Вони відмінно балансують один одного. Близнюки бувають надзвичайно нерішучими і розгубленими, а Водолій є повною їхньою протилежністю. Вони доповнюють одне одного і таким чином досягають своїх цілей.

Близнюки відповідають у стосунках за гумор і спокій, а Водолій вказує їм шлях до мети. Зв’язок між ними глибший, ніж виглядає збоку, а пристрасть не дає коханню згаснути у важкі часи.

Телець і Діва

Діву надихає і водночас інтригує позитивний світогляд партнера. Вона щаслива бути з тим, хто викликає в неї таке захоплення. Вони ідеально врівноважують одне одного, наповнюючи стосунки гармонією. А ще вони дуже уважні до свого партнера.

І Діва, і Телець є знаками стихії Землі. Це допомагає їм розуміти ідеали і бажання одне одного. З них виходять чудові друзі та партнери по бізнесу, а в романтичному плані їхній зв’язок взагалі складно з чим-небудь порівняти.

Оригінал