Гороскоп на 28 травня

Овен ♈

Час від часу кожна людина потребує серйозної чистки власного життя. Зараз настала Ваша черга, і Ви підійдете до цього серйозно. Якщо Ви відчуваєте бажання позбутися від чогось, нехай навіть воно Вам дороге, не треба себе стримувати. Подумайте про це, як про можливості нового старту і рухайтеся вперед. Адже якщо Ви не позбудетеся від старого мотлоху, Ви не зможете впустити у своє життя щось нове. Попереду Вас чекає тільки хороше.

Телець ♉

Ви настільки самодостатні, наскільки це можливо, тому якщо хтось із близьких людей хоче дати Вам пораду, Ви розриваєтесь між бажанням вислухати його і прислухатися до власної інтуїції. Якщо Ви хочете проявити ввічливість, то знайдіть золоту середину. Втім, в даному випадку Ваші інстинкти підказують Вам правильні речі. Зверніть увагу на загальні корисні факти в даній Вам пораді і прислухайтеся до своєї інтуїції.

Близнюки ♊

Ви дуже інтелектуальна людина, але це ще не означає, що у Вас немає ніяких почуттів, просто Ви набагато краще вмієте їх приховувати, ніж інші люди при схожих обставинах. Зараз цей талант дуже Вам стане в пригоді, так само як і здатність зберігати об’єктивність в складних ситуаціях. Ви з усім впораєтеся і зможете здивувати оточуючих. Якщо у Вас виникне бажання критикувати людину, яку Ви любите, то потерпіть, поки не будете володіти всією інформацією.

Рак ♋

Сьогодні на Вас чекає щось особливе. Сюрприз може на перший погляд здатися не дуже привабливими, але насправді це саме те, чого Ви довго чекали. Це стосується любові, довіри та задоволеності, про які Ви думали, що у Вас це і так є. Те, що станеться сьогодні, не стане для Вас повною несподіванкою, але до кінця дня Ви почнете розуміти те, чого не розуміли раніше.

Лев ♌

Ви щиро пишаєтесь людьми, яких ви любите, і речами, якими володієте, і це подвійно справедливо для того, що Ви заробили тяжкою працею. Чи йдеться про нових знайомих чи про людей, які поруч з Вами з самого дитинства, Ви доклали багато зусиль, щоб зберегти хороші відносини з ними. Приділіть більше часу речам і людям, які Вам дорогі. Інколи Ви занадто матеріалістичні у своїх уподобаннях, тому переконайтеся, що приділяєте достатньо уваги близьким людям.

Діва ♍

Навіть якщо зовні все йде добре, Ви не можете перестати турбуватися про речі, ситуація з якими може погіршитися. Настав час покінчити з песимізмом, якщо це тільки можливо. Зараз те, чого Ви хочете, цілком досяжно, навіть якщо у найближчі пару днів Ви не зможете себе змусити робити для цього які-небудь дії.

Терези ♎

Останнім часом Ви не дуже добре спали, бо дорога Вам людина опинилася в складній ситуації, і Ви не можете придумати, як їй допомогти впоратися з нею. Примусьте себе розслабитися, хоча б до тих пір, поки не зв’яжетеся з людиною, яка зможе дати Вам корисну пораду. А поки, навіть якщо все це Вас дуже турбує, постарайтеся забезпечити собі здоровий сон — це допоможе Вам успішно впоратися з труднощами.

Скорпіон ♏

Ви славитеся своєю готовністю зробити все можливе, якщо близькій людині потрібна Ваша допомога. Так відбувається і зараз, і Ви неодмінно знайдете потрібні підказки у пошуках золотої середини між необхідністю зберегти те, що відбувається в секреті і бажанням покликати на допомогу когось ще. Ви можете, звичайно, звернутися за підмогою, але в такому випадку доведеться розповісти іншим людям трохи більше, ніж Вам би того хотілося. Прислухайтеся до своєї інтуїції.

Стрілець ♐

Ви природжений авторитет — в тому сенсі, що довіряєте власним судженням більше, ніж чиїм-небудь ще. Зазвичай це справедливо, тому що Ваші інстинкти підказують Вам правильні речі, але в даний час такий спосіб може спрацювати не так, як Ви того хочете. Вам потрібно довіритися кому-небудь і повірити своєму пораднику, якщо Ви хочете, щоб Ваші плани увінчалися успіхом. Виберіть людину, яка, як Ви знаєте, зуміє знайти золоту середину між правилами і підказками інтуїції.

Козоріг ♑

Останнім часом Вам стало трохи нудно, і Ви, можливо, думаєте про зміну обстановки, яка б Вас влаштувала. Перестаньте говорити собі, що таким чином Ви просто хочете уникнути виконання своїх обов’язків — насправді Ви просто намагаєтеся знайти спосіб відкрити в собі друге дихання. Візьміть з собою кохану людину, яка зможе стати для Вас не просто хорошим компаньйоном, але і частиною процесу оновлення Вашого.

Водолій ♒

Ваша об’єктивність широко відома серед оточуючих. Можливо, деякі люди навіть вважають Вас дуже холоднокровною і раціональною людиною. Часом так воно і є, але зараз Ви опинилися в дуже емоційній ситуації і шукаєте промінь світла в непроглядній темряві. Ви знаєте, що зможете знайти відповідь на своє питання, лише попросивши допомоги у людини, якій ви довіряєте. Якщо справа стосується Ваших фінансів і заощаджень, то Ви самі знаєте, до кого потрібно звернутися.

Риби ♓

Ви поважаєте можновладців, хоча таке ставлення має свої межі. Ви захоплюєтеся тим, скільки часу і сил витратили на те, щоб знайти мудрість і досвід, і хочете з гідністю їх оцінити. Навіть якщо хтось починає давати Вам поради у трохи неповажному тоні, Ви все одно зможете до них прислухатися. А якщо Ви будете давати пораду тому, хто не впевнений у тому, як слід вчинити, то будете в змозі переконати співрозмовника у своїй правоті.