Наймиліші та найжіночніші знаки Зодіаку

Представниці цих знаків Зодіаку – наймиліші з усіх. Краса цих жінок полягає в їхньому вмінні бути милими і приємними, жіночними і м’якими. Вони по праву можуть вважатися наймилішими і найчарівнішими жінками, і ось чому.

Рак

Жінка Рак – це сама ніжність і жіночність, оскільки її стихія – м’яка Вода, а її планета-покровитель – Місяць. Ця жінка є дуже вразливою, чуйною і сором’язливою. Багато Раків приховують свою сором’язливість за маскою зовнішньої впевненості в собі, навіть не підозрюючи, що саме природна вразливість і емоційність роблять їх милими і чарівними в очах інших людей.

Риби

Риби – це ще один водний знак Зодіаку, представниці якого неймовірно милі й чарівні. Жінки Риби виглядають дуже ніжними, жіночними натурами, які потребують опіки. У них глибокий вдумливий погляд, романтична душа, піднесені почуття. Жінки цього знака Зодіаку мають якусь особливу привабливу енергетику, яка огортає оточуючих теплом і ніжністю.

Близнюки

Жінка Близнюки – це вічний підліток, вона легка, рухлива, стильна і при цьому всьому мила у своєму образі. В очах жінки знака Близнюки ніколи не гасне іскорка, її жвавість і енергійність вабить чоловіків, а легкість і невимушеність робить її милою і чарівною. Близнюки вміють легко запаморочити голову будь-якому чоловікові, це непередбачувана і дуже чарівна особа.

Оригінал