Три знаки Зодіаку, які заворожують своєю красою

Встояти перед їхніми чарами просто неможливо… Їхня пишнота і краса просто не піддаються визначенню. Чому саме вони? Чому до них тягне, як магнітом? Хоч би скільки ми намагалися відповісти на ці питання – ясніше не стає. Однак, існують люди, про яких говорять, що вони народилися під щасливою зіркою. Принаймні, представникам трьох знаків Зодіаку у цьому плані – пощастило, як нікому!

Краса, як відомо, в очах того, хто дивиться. Іноді дивишся: начебто звичайна людина, ну симпатична, ну весела, а від неї – око не відвести. Річ у тому, що краса – це далеко не зовнішні дані. Це світло, що йде зсередини. Саме ця внутрішня краса так приваблює, так притягує. При цьому всіх без винятку!

Терези

Представників цього знаку Зодіаку по праву вважають найкрасивішими. Їх видно здалеку: ідеальні контури обличчя, чуттєві губи, великі та глибокі очі. Навіть рідні цятки та щербинки на зубах у народжених під цим знаком викликають розчулення та захоплення.

Крім того, вони мають вроджену елегантність. Навіть звичайнісінька футболка з секонд-хенду виглядає на них, як накидка королеви! А як вони рухаються, розмовляють, зітхають – воістину цей знак є справжнісіньким «знаком Краси».

Скорпіон

Народжених під знаком Скорпіона легко впізнати за дуже чіткими рисами обличчя та красивими очима. Коли вони дивляться на вас – відчуття, начебто перебуваєте під гіпнозом. Крім проникливого погляду, вони також є досить часто щасливими володарями губ ідеальної форми та дуже густого волосся. Як правило, їм не доводиться сидіти на дієтах: представники цього знаку – стрункі від природи.

Скорпіон просто сяє зсередини. Такого незвичайного кольору обличчя не надаси жодним тональним кремом! До речі, кремами вони не користуються: їхня шкіра – чудова і без додаткового догляду. Що примітно – до глибокої сивини.

Козоріг

Представники цього знака Зодіаку можуть і не відрізнятися досконалою фігурою, але просто зводять людей з розуму. Хоча зовнішність у Козорога, зазвичай, досить середньостатистична, вони виділяються розумними очима, переважно – блакитними чи з сіро-коричневим відтінком. Ну і найголовніший козир – це посмішка! Так привабливо, як вони, не вміє посміхатися жоден зі знаків Зодіаку!

Козороги не ганяються за модою, але вміють і люблять одягатися. При цьому віддають перевагу дорогому і респектабельному одягу. Адже для Козорога головне це надійність.

Оригінал