Топ-3 найбільш невірних знаків Зодіаку

У хитромудрому танці космосу кожен знак Зодіаку вносить у стосунки свою унікальну енергію. Сьогодні ми поговоримо про невірність…

Звичайно, наш знак Зодіаку сам по собі не робить нас зрадниками і не є виправданням невірності. Зрада – це завжди вибір.

Овен

На жаль, пристрасть Овна часто не обмежується офіційними стосунками. Овни гарячі, войовничі й абсолютно переконані, що вони неповторні в ліжку!

Пристрасна сторона представників цього знака Зодіаку становить часом небезпеку для стосунків, тому що Овни люблять завойовувати. Він любить усе нове, азарт першого спокушання, неприборкану пристрасть, яку можна – нібито – відчувати тільки з новими партнерами. І саме тому Овен опиняється в топ-списку зрадників.

Як домогтися вірності Овна? Ніяк. Виключно йому самому потрібно визнати, що дитяче прагнення до нових (постільних) іграшок може закінчитися погано, або подумати над тим, чи справді короткочасні пригоди варті того, щоб ризикувати стосунками.

Риби

Риби часто зраджують у відповідь на згаслу романтику. Цьому знаку Зодіаку властива чутливість та інтуїтивність. Водний знак часто опиняється в конфлікті почуттів: з одного боку, Риби мають інтровертну природу, в якій цінується безпека довгострокових стосунків.

З іншого боку, Риби можуть продемонструвати несподівану пристрасну енергію, коли зустрінуть потрібну людину. Тоді в програмі сексуальні пригоди. Партнер, який чекає вдома, забутий.

Риби зраджують, особливо коли початкова романтика і пристрасть покинули їхні стосунки. Вони не усвідомлюють, що поділяють відповідальність за підтримання вогню, і водночас недооцінюють свою здатність активно формувати стосунки.

Водолій

Водолії – дивовижні, пристрасні коханці. На жаль, ці знаки Зодіаку найчастіше зраджують.

Знак зодіаку Водолій неймовірно волелюбний і дуже цінує свою незалежність. Повітряний знак часто зраджує, бо хоче довести і собі, і партнеру, що він “вільний”.

Чому Водолій прирівнює “свободу” до ведення справ за спиною довірливих партнерів, сторонньому здається незрозумілим.

Водоліям із таким мисленням краще припинити стосунки, а не таємно зраджувати. Або разом із психологом знайти відповідь на запитання про те, звідки береться ця, здавалося б, ненаситна потреба в незалежності та чи можливо її задовольнити в рамках здорового партнерства.

Оригінал