Ці 3 знаки Зодіаку можуть розлучитися у 2024 році

Якщо ваші стосунки переживають кризу, це може бути пов’язано з тим, що ви і ваш партнер фундаментально не підходите одне одному, або ж зірки не хочуть, щоб ви розлучалися, або і те, і інше. У будь-якому разі, у деяких знаків зодіаку розрив стосунків може замаячити на горизонті завдяки певним рухам планет.

За словами астрологині Мішель Белл, кожен планетарний транзит може наділити ваш знак зодіаку певною енергією, і якщо йдеться про розставання, то Сатурн – один із тих, за ким варто стежити.

“Сатурн відомий як планета карми, обмежень і стабільності”, – розповідає вона. “Коли Сатурн утворює складні аспекти – квадрати або опозиції – до особистих планет, таких як Венера або Марс, це може означати період випробувань і реструктуризації стосунків”. Саме тому у вас може статися важлива подія, наприклад, ви прозрієте, що ваш піврічний роман більше не вартий вашого витраченого часу”.

Уран – ще одна планета, що впливає на стосунки. “Він може принести несподівані збої або одкровення, які струснуть наявну динаміку”, – каже Белл. “Вплив Урану може також викликати бажання свободи, незалежності або справжності, що призведе до розриву або радикальних змін у стосунках”.

А ще є крихітний Плутон, який символізує трансформацію, силу і відродження. За словами Белла, транзит Плутона може пролити світло на глибоко заховані проблеми – і тоді ви зрозумієте, що вам і вашому партнерові потрібно розлучитися.

Ось три знаки, які, найімовірніше, розлучаться зі своїм партнером у 2024 році завдяки цим планетарним рухам:

Лев

Якщо ви Лев, який перебуває у стосунках, будьте обережні. За словами Белла, Уран перебуває в зодіакальному знаку Тельця протягом 2024 року і становить квадратуру з Левом. У світі астрології цей аспект дуже складний. У цьому випадку він може означати, що ваш партнер не задовольняє ваших потреб.

“Вплив Урану може принести раптові зміни, руйнування або прагнення до свободи і незалежності, що може вступити в протиріччя з потребою Лева у визнанні, вірності та стабільності у стосунках”, – говорить вона.

Якщо ваш партнер колись був лагіднішим, ви можете відчути, що змушені розлучитися, якщо він раптом став холодним, хоча не виключено, що це ви почуваєтеся задушеним”. Щоб пережити цей рік без втрат, Белл рекомендує захищати свою індивідуальність.

Ваші стосунки будуть набагато здоровішими, якщо ви будете відкрито і чесно говорити про те, що вам потрібно, але якщо ви все-таки переживете розрив, то така практика також налаштує вас на веселий холостяцький сезон, коли ви будете робити саме те, що хочете.

Скорпіон

“У 2024 році Скорпіон може зіткнутися зі значними змінами у стосунках через вплив Сатурна і Плутона у Водолії, що утворюють квадрати до Сонця Скорпіона та інших ключових позицій”, – каже Белл. “Ці транзити можуть призвести до інтенсивної боротьби за владу, емоційних трансформацій або необхідності протистояти [серйозним проблемам у стосунках]”.

Скорпіону, як водному знаку, керованому Плутоном, властиво обмірковувати кожну деталь свого любовного життя, але в цьому разі обмірковування може виявитися вартим уваги. “Схильність Скорпіонів занурюватися в глибини емоцій може призвести до проривів або розривів, оскільки вони прагнуть до достовірності та трансформації”, – каже вона.

Якщо ваш партнер здається вам невідповідною особистістю, зробіть собі послугу і підіть зараз – навіть якщо ви разом уже давно. Так ви зможете почати все з чистого аркуша, а не озиратися назад 2025 року і дивуватися, чому ви провели ще один рік, почуваючись напружено і непомітно”.

Риби

За словами астрологині Стіни Гарбіс, Сатурн прийшов, щоб усе зіпсувати. 6 травня Сатурн зробить півквадрат до ретроградного Плутона, і разом із цим почнеться розлад у ваших стосунках.

“Це триватиме до 24 травня, після чого ви зможете тимчасово налагодити стосунки, але коли Сатурн стане ретроградним у Рибах 29 червня, все пекло знову вибухне”, – розповідає вона.

Оскільки Плутон – планета трансформації, а Сатурн – планета карми, вам раптом здасться, що ваш партнер – найдратівливіша людина на світі, навіть якщо ви завжди ладнали. Річ у тім, що вони можуть раптово подумати те ж саме про вас.

Коли Нептун – правитель Риб – стане ретроградним 2 липня, саме тоді ви зможете остаточно вирішити, що робити далі. На думку Гарбіса, цей планетарний транзит спонукає вас надіслати безліч повідомлень своєму супутнику, і саме тоді ви, найімовірніше, розлучитеся назавжди.

Оригінал