Цей знак зодіаку – найрідкісніший з усіх, згідно з дослідженнями

Хоча всі 12 знаків зодіаку нічим не кращі й не гірші за інші, є один знак, який може похвалитися правами найрідкіснішого знака Зодіаку з усіх. Так, це означає, що є і знак, який зустрічається найчастіше.

Ось що потрібно знати, згідно з останніми даними про народжуваність.

Який знак зодіаку найрідкісніший?

Щоб з’ясувати, який знак зодіаку найрідкісніший, нам потрібно звернутися до найактуальніших даних про народжуваність. Згідно зі щорічним звітом CDC про чисельність населення США, місяцем із найменшою кількістю народжень у 2022 році був лютий.

А це означає тільки одне: найрідкісніший знак зодіаку – Водолій.

Оскільки період Водолія припадає на проміжок між 20 січня і 18 лютого, то логічно, що саме цей знак є найрідкіснішим. Адже лютий – найкоротший місяць у році, а отже, цей астрологічний період коротший за всі інші. А за дев’ять місяців до цього – серед метушні довгих спекотних днів і коротких ночей – можливо, люди просто не налаштовані на народження дитини?

Про Водолія

Водолій – 11-й знак зодіаку, передостанній знак астрологічного циклу. Його зображують у вигляді носія води або іноді просто у вигляді трьох хвилястих ліній.

Повітряний знак, керований у стародавній астрології Сатурном, а в сучасній – Ураном, має еклектичну, творчу і далекоглядну енергію. Водолій – представник фіксованого повітряного знака, тому він має здатність бачити загальну картину і допомагати людству рухатися в правильному напрямку.

Оскільки Водолій зображується як носій води (а в його назві буквально присутнє слово aqua), багато людей плутають його зі знаком водної стихії, але завдання Водолія – забезпечити контейнер для емоційних вод і згодом дозволити цим водам витекти й окропити ґрунт для майбутнього зростання.

Виходячи з цього, Водолії схильні бути:

  • Далекоглядними
  • Гуманними
  • Химерними
  • Новаторськими
  • Авангардними
  • Креативними
  • Відкритими

Сумісність із Водолієм

На думку астролога Імані Квінн, Водолії можуть добре поєднуватися з багатьма астрологічними знаками, але коли вони зустрічаються зі своїм протилежним знаком, Левом, вони поєднують вогняну стихію з динамічним повітряним характером для сильного руху вперед.

Будучи повітряним знаком, Водолій зазвичай легко сходиться з іншими повітряними знаками, Близнюками і Терезами, або навіть з іншим Водолієм.

Як розповів експерт, Риби також можуть добре поєднуватися з Водолієм. За її словами, коли Водолій з’єднується з Рибами, між ними виникають сильні енергетичні вібрації, і обидва вони прагнуть духовного розвитку та відкриттів.
Який найпоширеніший знак зодіаку?

Згідно з описаним вище звітом CDC, найпоширенішими знаками зодіаку є Лев і Діва, а серпень – найчастіший місяць для пологів у США (липень – другий за поширеністю).

Період Лева триває з 23 липня до 22 серпня, а сезон Діви починається відразу після сезону Лева і триває до 22 вересня. І якщо рідкість Водолія пов’язана із закономірностями зачаття, то можна сказати, що сезон відпусток у поєднанні з теплими, вітряними настроями спонукає людей до зачаття.

Лев – постійний вогненний знак, керований Сонцем, що вирізняється царственістю, гордістю і вірністю. Ці люди найбільш сумісні з іншими вогняними знаками (Овном, Стрільцем або іншим Левом), а також з його астрологічною протилежністю і найрідкіснішим знаком – Водолієм.

Діва – мінливий земний знак, керований Меркурієм, і вирізняється відданістю, проникливістю і розумом. Діви найбільш сумісні з іншими земними знаками (Тельцем, Козорогом або іншою Дівою), а також зі своєю астрологічною протилежністю – Рибами.

А що щодо Змієносця?

Якщо вам коли-небудь траплялася інформація про “13-й знак зодіаку”, а саме про Змієносця, вам, можливо, буде цікаво дізнатися, до чого він належить. Це сузір’я, відоме також як Змієносець, дехто вважає найрідкіснішим знаком (з 29 листопада по 17 грудня).

Це пов’язано з тим, що ще 2016 року НАСА опублікувало повідомлення, в якому згадувалося 13-те сузір’я, через яке Сонце проходить щороку, між Скорпіоном і Стрільцем. Але, на думку AstroTwins і багатьох інших західних астрологів, Змієносець – це всього лише сузір’я, а не знак Зодіаку.

НАСА навіть випустило заяву, щоб переконати людей не створювати новий знак, підкреслюючи різницю між астрономією та астрологією.

За словами близнюків, “зодіак, який ми використовуємо для сучасних гороскопів, ґрунтується на нашому баченні неба із Землі, розділеного на 12 частин і орієнтованого за чотирма порами року”. Хоча окремі знаки Зодіаку названі на честь сузір’їв, їхнє фізичне розташування не ґрунтується на цих реальних сузір’ях у нашій сучасній формі астрології”.

Коротко кажучи? Ми не говоримо, що ви не можете вірити в Змієносця, але ми говоримо, що багато астрологів скажуть вам, що це не зовсім знак Зодіаку, і вже тим більше не найрідкісніший.

Оригінал