Три звички, які позбавляють жінку її сили

Жіноча енергія в гармонійному стані творить, допомагає і заспокоює. Але якщо енергія жінки виснажена, не має значення, наскільки вона доглянута і гарна собою. Навколишні відчуватимуть її порожнечу. До того ж, який чоловік зверне увагу на таку дівчину? Такий самий енергетично знесилений і позбавлений мужності.

Жінка енергетично сильніша за чоловіка в 16 разів – за умови, що вона досліджує свою силу. Є особливості поведінки та звички, які цю силу підживлюють, а є ті, які, навпаки, виснажують. І йдеться не про короткі стрижки і не про джинси в обтяжку…

Напружений живіт

Якщо ви в дитинстві не раз чули фразу “втягни живіт” – напевно, у вас виробилася звичка тримати його “підтягнутим”. При цьому блокується Хара – центр нашої життєвої енергії. Звикайте розслабляти живіт на кожному видиху й максимально розширювати його на вдиху – це не тільки додасть вам сил, а й позбавить безлічі хвороб.

Погляд зверху вниз на чоловіків

Ми не маємо на увазі пихатість або гординю – ми зараз говоримо про просту звичку дивитися. Якщо ви дивитеся чоловікові в очі, а потім опускаєте погляд донизу – ви інстинктивно вмикаєте патерн підпорядкування і покірності.

Під час зустрічі з чоловіками спочатку зупиніть погляд на їхніх ногах, а потім, ковзаючи по тілу, підніміть його вгору, в точку між брів. Це дасть вам особливу силу, яка належить вам по праву народження.

Скарги на життя

Запам’ятайте: немає жодного місця на планеті, де ви могли б скаржитися. Цим ви, по-перше, погіршуєте ситуацію, а по-друге, – програмуєте ще більш жалюгідне майбутнє. Задоволеність і почуття власної гідності – ваші головні друзі. Якщо у вас немає цих якостей, чоловіки дивитимуться на вас як на об’єкт використання.

Оригінал