Гороскоп на 24 березня 2023 року

Овен ♈

Ви відчуваєте зараз антиромантичні почуття? Але емоції – це лише емоції, тож не турбуйтеся. Якщо Ви самотні, то почнете по-новому цінувати свою незалежність. Якщо ж Ви перебуваєте у стосунках або тільки починаєте їх, то, можливо, доведеться зіткнутися з власним бажанням побути наодинці з собою. Ваш партнер зрозуміє, якщо Вам знадобиться особистий час, тож не бійтеся про це попросити. Великі шанси, що відстань допоможе вам обом знову об’єднатися.

Телець ♉

Ви можете домогтися важливої угоди з людьми вищого рівня, якщо всі дійдуть згоди про спільний шлях, куди б він не вів. Укласти союз із людьми, які володіють більшою владою, ніж Ви, дуже складно, однак це найцінніше союзництво, яке Ви можете мати. Якщо Ви можете докласти більше зусиль для того, щоб завоювати довіру цих людей, зробіть це. Можливо, це Вам буде чимало коштувати спочатку, проте в подальшій перспективі результат виправдає такі жертви.

Близнюки ♊

Це хороший день для старих добрих веселощів – вас оточують хороші люди, і є багато чудових ідей про те, як разом провести час. Постарайтеся зробити щось, що всіх розсмішить. Активність, яка виводить людей зі звичної зони комфорту, – це хороший спосіб змусити їх посміятися над собою і перестати сприймати життя так серйозно. Посмійтеся над проблемами, з якими стикаєтеся, і вони перестануть виглядати такими страшними.

Рак ♋

Будьте сьогодні сміливішими й екстравагантнішими – зараз не час ховати свою яскравість! Проявіть свої найвидатніші якості і перестаньте турбуватися про те, що думають про Вас інші люди. Кому до цього є діло? Сприймайте себе позитивно. Найкращий спосіб для цього – висловити вголос жарт, який крутиться у Вас на язиці. Що з того, що він може когось розлютити? Якщо Ви нікого не образили, хвилюватися нема про що.

Лев ♌

Коли мова заходить про нові романи, неясні сигнали не в силах Вас зупинити! Ви знаєте, що саме відчуваєте, і байдуже, що об’єкт інтересу не відповідає тим самим… чи відповідає? Зробіть крок назад і запитайте себе, чи не витрачаєте Ви даремно час. А потім поставте те саме запитання об’єкту свого інтересу. Ваша впевненість дуже важлива – ви маєте дати зрозуміти, що співрозмовник може багато втратити у вашій особі.

Діва ♍

Ваше самолюбство було нещодавно зачеплене, і цілком нормально витратити деякий час на те, щоб його вилікувати. Але Ви маєте сьогодні спробувати повернутися до нормального життя. Повернення до активних дій допоможе позбутися жалості до себе і нагадає про те, наскільки Ви унікальна людина. Ви багато чому навчилися з цього досвіду, тож озбройтеся цим знанням. Воно допоможе Вам уникнути подібних помилок у майбутньому.

Терези ♎

Це хороший день для свята! Хоча б раз на рік, незалежно від того, день народження у Вас чи ні, потрібно відзначати те, якою прекрасною людиною Ви є і що даєте світу. Зробіть сьогодні що-небудь тільки для себе – сходіть на довгу обідню перерву, вмовте приятелів зустрітися після роботи, заплануйте день у спа-салоні або сходіть на закупи й купіть щось непотрібне, але приємне. Скористайтеся можливостями цього дня і не дозволяйте собі загрузнути в рутині.

Скорпіон ♏

Використовуйте сьогодні лестощі на свою користь – це цілком прийнятний інструмент, якщо він ґрунтується на правді. Люди розуміють, коли їх намагаються нагодувати брехнею, тому замість довгих розмов про те, яким прекрасним є Ваш співрозмовник, просто зробіть грайливий комплімент. Спостерігайте за тим, як змінюється ця людина – від слабкого інтересу до найсильнішого бажання продовжити розмову. А коли співрозмовник опиниться у Вас на гачку – а це неодмінно станеться, – будьте з ним ласкавішим.

Стрілець ♐

Переконайтеся, що Ваші очікування реалістичні – Ви повинні врівноважити свій оптимізм і обережність і не вірити всьому, що бачите. Будьте трохи скептичнішими і не соромтеся ставити що-небудь під сумнів. Зараз не час приймати все за чисту монету – хоча Ви завжди думаєте про людей тільки хороше, іноді це просто нерозумно. Занадто багато двоїстості в цій ситуації, і занадто багато хто говорить те, що, на їхню думку, Ви хочете почути.

Козоріг ♑

Сьогодні, якщо Ви піддастеся чиїмось вимогам, то лише покажете, що Вами можна маніпулювати. Одна проста вимога розростеться згодом, як снігова куля, у складніші претензії. Вам необхідно зупинити це просто зараз. Можливо, спочатку це стане причиною напруженості між вами, однак це краще, ніж дозволяти постійно собою маніпулювати. Чітко встановіть рамки ваших стосунків.

Водолій ♒

Можливо, сьогодні Вам не хочеться здаватися, проте біль, який Ви відчуєте від розставання з однією мрією з багатьох, набагато менший, ніж той, який Ви відчуєте, якщо продовжите до кінця боротися за все, чого Ви хочете. Найрозумнішим вибором для Вас є компроміс. Він не тільки зніме зростаючу напругу, а й покаже іншим, що Ви більш зріла людина, ніж багато хто з них. А наступного разу, коли Ви з кимось зіткнетеся, то неодмінно візьмете гору.

Риби ♓

Замість того щоб обтяжуватися нудною повсякденністю, сьогодні ви знайдете розраду в упевненості, що найближчими днями все буде йти певним шляхом. Передбачуваний розклад – це не завжди погано. Іноді приємно пожити без драм. Нині немає жодних таємниць, які вам потрібно розгадати, і це вас цілком влаштовує. Цей період стабільності закладе міцну основу, необхідну для того, щоб дати волю своїм думкам у роботі над наступним проєктом, за який Ви незабаром візьметеся.