4 знаки Зодіаку, які повинні пити тільки вино (у жодному разі не пиво або міцні напої)

Якщо ви п’єте тільки для того, щоб напитися, то різниця між вином та іншими видами спиртного невелика. У 150 мл келиху вина міститься приблизно стільки ж алкоголю, скільки в 50 мл чарці горілки або 300 мл банці пива. Під час вживання вина алкоголь потрапляє в кров швидше, ніж у пиві, але повільніше, ніж у міцних спиртних напоях, але якщо ви будете продовжувати пити, то так, ви сп’янієте і від пива, і від вина, і від міцних спиртних напоїв.

Якщо ви дбаєте про здоров’я, дієтологи вважають, що червоне вино з високим вмістом антиоксидантів – найкорисніший з усіх видів алкоголю. Воно також має протизапальну дію, якої немає в інших видів алкоголю. Міцні спиртні напої шкідливіші для серця і печінки, ніж вино. Пиво також містить більше вуглеводів і тому більш калорійне, ніж вино.

Утім, більшою мірою вино – це естетичний вибір. Неважливо, святкуєте ви щось хороше у своєму житті чи намагаєтеся відволіктися від чогось поганого, пити вино – все одно що вбиратися для урочистого виходу на червону килимову доріжку на шляху до п’яної забави.

Близнюки: тому що вино тримає під контролем Поганого Близнюка

Близнюки п’ють, щоб утекти від проблем, і в результаті тікають від однієї групи проблем до іншої. Але того фатального ранку, коли ви прокидаєтеся з великою ґулею на голові, дивитеся в лобове вікно і запитуєте: “Як так вийшло, що радіатор моєї машини опинився на зовнішньому боці решітки радіатора?”, можливо, ви зрозумієте, що настав час для м’якшого підходу до випивки. Пиво робить вас занадто грубим, а міцний алкоголь змушує забути ім’я людини, поруч із якою ви щойно прокинулися в ліжку. Пиво – це стоянка для вантажівок. Міцний алкоголь – це в’язниця. Вино – це розкішний особняк. Вибирайте з розумом.

Рак: тому що ви занадто емоційні, навіть коли тверезі

Згадайте, як ви пили з незнайомцями текілу в клубі, а потім опинилися в поліції, бо вплуталися в бійку, помилково вирішивши, що хтось вас образив? Пам’ятаєте, як ви випили з десяток пляшок розливного пива, а потім зганьбили всіх своїх друзів у караоке-барі, розридавшись під час виконання пісні “I Will Always Love You”? Пити міцний алкоголь або ковтнути пивка, щоб полегшити емоційний біль, – це все одно що використовувати пістолет, аби вбити муху; потягувати вино – це скоріше мухобійка. Крім того, більшість гурманів скажуть вам, що вино – найкращий алкогольний напій у компанії з раками.

Стрілець: тому що так для вас краще

Ви відомі як найдопитливіший, найавантюрніший і навіть найсміливіший знак зодіаку. Однак зайвий ризик може стати занадто небезпечним. Ви все життя давали волю почуттям, і тепер настав час заховати все назад. Пити вино – це алкогольний еквівалент того, як якби ласун перейшов на фрукти замість торта – ви все ще отримуєте свою порцію цукру, але не настільки, щоб убити вас. Це не ознака того, що ви стали нудним, – просто ви стали менш божевільним. Ви більше не можете дозволити собі бути божевільним. До того ж “плід винограду” звучить краще, ніж “плід картоплі” або “плід хмелю”. Що таке хміль, чорт забирай?

Скорпіон: тому що вино більш загадкове

Ваш знак зодіаку найбільше цінується за екзотичну привабливість і непроникну атмосферу таємничості. Міцні спиртні напої занадто грубі, а пиво таке… таке… таке… таке дешеве. Міцні спиртні напої – для безпритульних, а пиво – для простолюдинів. Ви більш розбірливі. Потягувати вино з вишуканого келиха набагато стильніше й вишуканіше, ніж пити віскі з фляги чи пиво з дешевої банки. Вино надає легкості, смаку та елегантності. У ньому є і благопристойність, і розсудливість, і смак, і високий рівень. Коли ви п’єте вино, ваша маска ніколи не спадає.

Оригінал