З усією душею: найдобріші знаки Зодіаку

Доброта – якість, надлишок якої не шкодить, писав британський письменник Джон Голсуорсі. Думка мудра, але в реальному житті не завжди втілюється. Ми склали рейтинг найдобріших знаків зодіаку.

12 Місце – Близнюки

Досить дивний знак у сенсі доброти. Швидше, ставлення Близнюків до оточуючих правильно назвати ввічливою увагою, за якою насправді криється байдужість. Тобто формально Близнюк готовий вислухати і навіть допомогти і не буде при цьому нарочито зітхати, що ось, мовляв, його “запрягли”, але від нього буде виходити хвиля байдужості.

З іншого боку, був би результат від допомоги, а душевна участь не завжди така вже й необхідна. Насправді Близнюк ставиться відкрито і з усією добротою до найближчих, а також до тих, хто на це заслужив. І, до речі, не всі близькі можуть потрапити в цей список. Ті, хто не заслужив, залишаться за бортом.

11 Місце – Рак

Майже така сама історія, як і з Близнюками. Доброта Раків поширюється точково – на родичів, загалом близьке коло і на тих, хто очевидно добрий до них. До всіх інших – ну, як то кажуть, вибачте, ви не в справі. На відміну від Близнюків, Рак усе-таки не вибірковий щодо родичів: хоч би якими вони були, всі його близькі отримають свою порцію любові й доброти. Чи можна заробити тепле ставлення Рака? Так. Просто йдіть йому назустріч. Рак здатний оцінити це.

10 Місце – Лев

Не найбільш добросердечний знак зодіаку, зате один із найбільш закритих. Що в нього на душі, як він до вас ставиться по-справжньому, зрозуміти складно. А дізнатися нереально – поки не опинитеся в такій ситуації, де йому доведеться показати свої справжні почуття.

Це стосується не тільки хорошого ставлення, а й поганого. Лев може вас ненавидіти, але показувати не буде. Утім, якщо це справді так, ви й самі знатимете: Леви без причини не будуть точити на когось зуб. І ще. Лев злопам’ятний. Тож можете не чекати милосердя.

9 Місце – Козоріг

Характеристики схожі з тими, що є у Левів. Козороги закриті й справляють враження відсторонених, і що в них на душі, невідомо. У патових ситуаціях Козоріг, звісно, себе покаже і осторонь не залишиться, але в повсякденному житті має такий вигляд, немов йому наплювати на навколишній світ. При цьому Козороги добрі майже до всіх, просто не вміють це показувати.

8 Місце – Овен

Представники цього знака не здатні робити зло навмисно. Вони уважні до почуттів інших, але в певних межах. Річ у тім, що Овен ніколи не озирається назад. Його стихія – поступальний рух, перешкодити йому рухатися вперед не завадить ніщо і ніхто. З цієї причини Овен може часом бути зовсім байдужим до людей, які уповільнюють його шлях. А ще Овен рідко цікавиться чужою думкою, що також може поранити і виглядати душевною черствістю.

7 Місце – Діва

Дуже приємний знак, який не буде нікому робити погано, і взагалі з добротою в нього все чудово. Єдиний нюанс – Діви, так само як і Леви, дуже, дуже довго пам’ятають заподіяний їм біль і зло. Щоправда, там, де Лев виношуватиме план помсти, Діва просто зробить висновок і поставить на людині хрест. І відновити такі стосунки буде неможливо – Діви викреслюють людей зі свого життя не одразу, але якщо приймають таке рішення, то все, крапка.

6 Місце – Терези

Добрі, але більшою мірою виховані люди. Це служить їм погану службу в ситуаціях, де потрібно ставити нахабу на місце. Терезам складно йти на конфлікт не через боягузтво, а саме тому, що вони не терплять різкості й грубості.

У випадку з Терезами якраз та історія, коли оточуючі можуть підозрювати їх у формальному ставленні до себе. Насправді причина саме у вихованості – Терези не вважають, що почуття потрібно проявляти на повну силу, через це вони здаються стороннім сухуватими.

5 Місце – Стрілець

У Стрільців ставлення до поняття “доброта” дуже чітке і справедливе. Той, хто поганий, не заслуговує доброго ставлення, той, хто хороший, навпаки, заслуговує. Проблема в тому, що Стрілець часом не розрізняє півтонів, ділячи світ на чорне і біле. Через це в категорію поганих часто потрапляють ті, хто такими повною мірою не є. Але що робити, такі Стрільці, компроміс – це точно не їхня стихія.

4 Місце – Скорпіон

Представники цього знака вважаються складними, але що стосується доброти, тут усе в повному порядку. Навмисна грубість Скорпіонів, їхня різкість і загалом часом нестерпний характер компенсуються душевною тонкістю і справжньою чуйністю. Щоправда, злопам’ятність все одно при них, вона нікуди не поділася.

3 Місце – Риби

Знак, схожий на Водолія. Та сама відкритість, та сама нездатність до зла і навіть уміння прощати ворогів. Інша річ, що там, де Водолій прощає настільки, що не рве з кривдником, Риби проявляють принциповість і таких людей зі свого життя викреслюють. А глибоко в душі Риби, у що складно повірити, досить байдужі до оточуючих, їх по-справжньому цікавлять вони самі. Як вони примудряються робити так, що цього ніхто не бачить, – загадка.

2 Місце – Телець

Відкритий і світлий знак, який складно запідозрити в корисливості, відсутності доброти і душевності. Проблема Тельців якраз у тому, що вони занадто відкриті, і це може призводити до сумних для них наслідків. Виходить, що їхнім близьким потрібно бути напоготові і стежити за рішеннями і вчинками Тельця: щоб він ненароком не віддав усі гроші першому зустрічному. При цьому представники цього знака аж ніяк не наївні, але їхні великі серця іноді заважають їм тверезо мислити.

1 Місце – Водолій

Представники цього знака від природи нездатні до поганих вчинків, вони добрі до всіх людей, включно з тими, хто колись заподіяв їм біль. Це спочатку викликає недовіру (раптом тонка гра?), потім усмішку (слабак!), а потім глибоку повагу

Той факт, що Водолій не хоче витрачати себе на зло, заслуговує на захоплення. При цьому Водолій аж ніяк не наївний і безмовний дурник: його і провести неможливо, і отримати відсіч легко. Але спеціально робити комусь погано Водолій не стане, йому це неприємно.

Оригінал