Знаки Зодіаку із золотим характером

Доброта стоїть вище за красу, виховання і багатство. Людина, здатна зрозуміти іншого, яка не завдає образи, не критикує нікого за спиною – велика рідкість і цінність. Не факт, звісно, що ці якості допомагають добрякам у житті. Але ж головне, щоб совість була чистою і на душі було легко, чи не так?

Водолій

Справжні Водолії дуже добрі, ніколи не йдуть на конфлікт, готові допомогти і поспівчувати будь-кому. Навіть якщо така людина кимось ображена. Вона не триматиме зла і просто забуде про подію, спілкуючись з кривдником, як ні в чому не бувало, з чистим серцем.

Приклад найдобрішого Водолія – Ірена Сендлерова, яка під час Другої світової війни врятувала 2,5 тисячі дітей. Вона була службовцем у Варшавському управлінні охорони здоров’я і відвідувала хворих дітей у гетто. Звідти вона виносила і вивозила діточок, захованих у ящики або під брезент у санітарній машині. Щоб діти не кричали, їм давали снодійне. Крім того, у неї був спеціально навчений собака, який відволікав патруль своїм гучним гавкотом. Ірена прожила 98 років. Вона мала Орден Посмішки, Орден Білого орла і звання Праведника Народів світу.

Терези

Терези дуже добрі та схильні до співчуття. Також вони здатні на справжні звершення заради добра і справедливості. Вони не дадуть себе образити, але й заради інших скривджених готові на боротьбу. Обожнюють своїх близьких і готові заради них на все.

Махатма Ганді – Терези. Цей філософ політичний діяч усе життя присвятив боротьбі за рівність і допомозі бідним. Він дотримувався аскетизму і був вегетаріанцем. Закликав визнати “недоторканних” такими ж людьми, як і всі. За що був яскраво критикований. Прагнув протистояти узурпації Індії Британією шляхом мирної непокори, організував мітинг, за що відсидів у в’язниці шість років.