7 ознак того, що людина постійно думає про вас

Між людьми, яких пов’язують або пов’язували в минулому почуття, утворюється міцний незримий зв’язок. Це можна пояснити по-різному. Наприклад, що існує так зване “колективне несвідоме” (за Юнгом) або квантовий рівень (за Діспензом). Мені більше подобається визначення – загальне енергоінформаційне поле. Усе починається саме там, з думки, емоції, наміру і тільки потім реалізується у фізичній реальності.

Це якщо в дуже короткому викладі. З цього загального енергоінформаційного поля отримує інформацію Таро, маятник та інші інструменти мантики. Доступ туди є у всіх, і всі ми дуже сильно пов’язані один з одним. Тому ми можемо відчувати або просто “знати” деякі речі всупереч логіці. Це заведено називати інтуїцією.

За якими ознаками можна визначити, що людина постійно думає про Вас:

1. Вам сниться ця людина.

Причому сниться не епізодично, а на постійній основі. День за днем Ви можете бачити цю людину уві сні, або з іншою частотою, але – це система. Це відбувається регулярно. Це найочевидніша ознака, що людина думає про Вас.

Наша підсвідомість дуже часто дає нам відповіді на наші запитання, або попереджає про щось. Сни – це відображення нашої підсвідомості.

2. Спонтанні думки про цю людину.

Якщо ви зайняті якоюсь справою, або зосереджені на якійсь іншій важливій речі, але, у Вашій свідомості різко і несподівано з’являються думки про цю людину, часто це може вказувати на те, що в цю хвилину вона думає про Вас. Або, думає про Вас постійно.

Для енергоінформаційного поля відстань не має абсолютно ніякого значення. Тому синхронізація відбувається практично миттєво. Варто людині почати думати про Вас, як одразу ж Ви згадуєте про неї.

Найяскравіший приклад того, як це працює. Помічали, якщо Ви довго когось не бачили й не чули, варто згадати про цю людину, як вона одразу ж проявляється у Вашому просторі. Дзвонить або пише, або Ви зустрічаєте її на вулиці. Найчастіше це відбувається з нашими знайомими. З якими в нас немає сильного енергетичного зв’язку. А що говорити про тих, з ким нас пов’язували сильні емоції.

3. На піку гарного настрою на Вас раптом накочує печаль.

Ви не можете зрозуміти, що відбувається. Але, саме ця ознака говорить про те, що за Вами зараз сумує близька Вам людина. Людина, якій Ви не байдужі, і яка небайдужа Вам. З людьми, з якими у нас немає сильного емоційного зв’язку це не працює.

4. Ви перебуваєте постійно в полі зору цієї людини.

Якщо людина часто думає про Вас, то її підсвідомість тягнутиметься у Ваш простір. Відбуватимуться випадкові зустрічі, вона постійно в стрічці бачитиме Ваші фотографії, а Ви – її. Або відбуватимуться якісь інші події, які доноситимуть інформацію про вас одне до одного. Навіть без вашої участі.

Ви постійно отримуватимете про цю людину якусь нову інформацію. Це явна ознака того, що людина дуже часто думає про Вас.

5. Ви будете у своєму полі бачити нагадування про цю людину.

Випадково натикаєтеся на старі фотографії з цією людиною на ноутбуці, в соцмережах друзів на спільних фото. Або, Ви були абсолютно впевнені втому, що видалили всі фотографії з цією людиною зі свого телефону, але, виявляється, що одна або кілька фотографій все-таки вціліли. Або випадково почнете знаходити його речі у себе вдома, хоча, Ви абсолютно впевнені, що їх там бути не повинно.

Це явна ознака того, що людина думає про Вас. Її підсвідомість діє у Ваш бік, щоб нагадати Вам про себе. Сюди ж можна віднести, коли Ви скрізь бачите номер його машини, телефону. Постійно скрізь грає “ваша” пісня, хоча вона давно не популярна. І інші нагадування про людину.

Яскравий приклад – на “вашу пісню” записали кавер або переспівали під рекламний ролик. І Ви тепер чуєте її буквально звідусіль.

6. Ви починаєте зустрічати людей з одним і тим самим ім’ям.

З ім’ям людини, яка думає про Вас. Офіціант у кафе – Василь, стоматолог, до якого Ви записалися – Василь, таксист, який за вами приїхав – Василь. Якщо Вас протягом тривалого часу переслідує одне й те саме ім’я, значить, якийсь Василь думає про Вас.

7. Несподіваний приплив сил.

Відчуття, що Ви можете гори звернути. Якщо цей приплив пішов до Вас як потік, то це може бути ознакою того, що хтось (не обов’язково та людина, про яку думаєте Ви) зливає Вам енергію. Злив іде через думки або емоції на Вашу адресу. З будь-яким полюсом – плюсом чи мінусом. Або хтось сумує, ненавидить або відчуває напад ностальгії за Вами, гортаючи Ваші фото, наприклад.

Оригінал