Ось яке ви дерево за кельтським гороскопом

Дерева — символ життя, смерті і оновлення, і майже всі дерева, що ростуть в кельтських країнах, шануються у їхніх традиціях. Глибокий зв’язок кельтів з деревами, які, на їхню думку, зберігали потужну духовну енергію, мудрість і священні знання, змушував їх співвідносити кожен місяць з деревом і присвоювати його тим, хто народилися в цей період.

Кельти дотримувалися давньої віри в те, що всі при народженні отримують своє дерево, а сезон, в якому ми народилися, має вирішальне значення для формування наших індивідуальних якостей і рис характеру.

Кельти спостерігали не тільки за природою, але й за Місяцем. Вони припускали, що рух Місяця також відігравав важливу роль у формуванні наших унікальних характеристик.

Тому вся кельтська астрологія заснована на місячному календарі. В ній не 12, а 13 кельтських знаків Зодіаку, за кількістю фаз Місяця.

Щоб дізнатися, яке дерево належить вам, знайдіть свою дату народження нижче:

24 грудня — 20 січня: Береза

Тип: Успішний.

Береза означає початок кельтського нового року, і цей знак символізує оновлення і пробудження. Ті, хто народився під енергією берези, народилися в найтемніший час року, тому вони часто перебувають у пошуках світла. Це формує характер, тому Берези часто стійкі, жорсткі і рішучі особистості. Вони харизматичні і випромінюють своє власне світло, щоб компенсувати той факт, що під час їхнього народження було мало світла.

Ці люди, як правило, лідери; вони дуже мотивовані, наполегливі і амбітні. Вони завжди досягають успіху, якщо хочуть. Навіть після лісової пожежі береза відновлюється першою. Цей знак символізує «фенікса, що відроджується з попелу».

Сумісність: Дикий виноград і Верба.

21 січня — 17 лютого: Горобина

Тип: Мислитель.

Горобина — це самі філософські уми кельтського зодіаку, вони народжені глибокими мислителями, творцями і провидцями. Їм притаманна внутрішня пристрасть і дика уява, хоча вони часто приховують це від усіх, оскільки вважають, що їхні дивовижні переконання та ідеї не будуть сприйняті серйозно.

Тому вони бувають трохи відчужені у спілкуванні з іншими, хоча насправді це не відображає їхню справжню особистість. Горобина генерує енергію, яка випромінює тепло, любов і співчуття, і може допомогти впорається з будь-яким негативом.

Сумісність: Плющ і Глід.

18 лютого — 17 березня: Ясен

Тип: Чарівник.

Ті, хто народилися в період Ясена, сприймаються кельтами як вільнодумці, революціонери, високоосвічені, емпатичні та прекрасні душею істоти. Вони занурені у свій багатий внутрішній світ і прагнуть самотності. Вони підтримують тісний зв’язок з природою і розкошують, коли блукають посеред чарівного лісу.

Вони часто сприймаються як відлюдники, оскільки блукають десь далеко у своїх думках. Хоча вони вміють співпереживати іншим людям, інші не можуть їх розкусити. Але Ясенів мало турбує, що інші думають про них.

Вони творчі натури, і цікавляться мистецтвом, духовністю, всесвіту, психологією і всім тим, що допомагає їм зрозуміти своє власне і чуже серце і розум. Ясени обожнюють дебати про цілі існування.

Сумісність: Верба і Очерет.

18 березня — 14 квітня: Вільха

Тип: Першопроходець.

Це харизматичні, сильні та цілеспрямовані першопрохідці, які приваблюють людей своїм магнетизмом. Вони добре знають, куди йдуть, і своєю рішучістю і непохитною вірою надихають інших наслідувати їхній приклад.

Одна річ, яку вони ненавидять — це марно витрачати час на балаканину. Ці люди впевнені в собі і не терплять зволікання і нерішучості. Їхня чарівність робить їх дуже привабливими, і, хоча вони можуть йти дорогою в поодинці, їх часто вибирають лідерами інші цікаві та впевнені авантюристи.

Люди часто звертаються до Вільхи, коли їм потрібне дружнє плече. Вони приголомшливі слухачі і знають, що потрібно сказати, щоб втішити. Вільха має зв’язок з водою, а це означає, що ці люди емоційні і глибокі.

Сумісність: Береза, Дуб і Глід.

15 квітня — 12 травня: Верба

Тип: Спостерігач.

У Верби сильний зв’язок з Місяцем, тому в цей період народжуються чутливі, емпатичні і розумні істоти. Вони володіють даром передчуття і здатністю ясно відчувати те, що думають і відчувають інші люди, що посилюється через їхнє вміння використовувати містичну місячну енергію.

Вони жадібні учні, і їхня мета в житті полягає в тому, щоб отримати стільки знань, скільки вони можуть зібрати. Вони знаходять глибокі уроки і мудрість у кожному зі своїх переживань. Їхній девіз у житті — «перетворити негатив на позитив», тому вони з будь-якої ситуації отримують користь.

Сумісність: Плющ і Береза.

13 травня — 9 червня: Глід

Тип: Ілюзіоніст.

Фраза, яка часто використовується для опису Глоду, «ніколи не судіть про книгу по її обкладинці». Вони відомі як «ілюзіоністи», тому те, що ви бачите, рідко є реальністю. Вони можуть сприйматися як складні і непередбачувані персонажі з величезними секретами, що збивають з пантелику.

Деякі люди мають честь дізнатися справжню природу цього знака, оскільки вони наближають тільки тих, кому цілком довіряють. Глоди володіють творчими і динамічними здібностями, і невгамовною енергією, і, попри їх скритність, їх зазвичай люблять, захоплюються і поважають.

Сумісність: Явір і Горобина.

10 червня — 7 липня: Дуб

Тип: Стабілізатор.

Дуб — це найсильніший і найстабільніший знак кельтського зодіаку і він завжди залишається позитивним і оптимістичним, всупереч викликам і ударам, які підносить йому життя. Він не тільки завжди оговтується після трагедії, але, як правило, стоїть і підтримує слабших і полеглих духом.

Дуби повні знань і мудрості, і охоче діляться ними з іншими, тому вони часто стають вчителями, радниками, консультантами, або просто обізнаними і цікавими батьками.

Найкомфортніше для них місце — серце сім’ї, хоча вони можуть надмірно контролювати і захищати своїх близьких. Щедрість, доброта, виховання, співчуття — ось деякі з найбільш помітних рис, оскільки вони допомагають кожному, кому можуть, і ніколи не вважають себе вищими або нижчими за кого-небудь ще.

Сумісність: Ясен, Очерет і Плющ.

8 липня — 4 серпня: Гостролист

Тип: Правитель.

Ті, хто народилися в дні Гостролиста, амбітні і конкурентоспроможні завдяки їхній природній здатності досягати успіху в тому, за що вони беруться. Вони багато чого вміють, і швидко навчаються.

Гостролисти благородні і царствені персонажі, які насолоджуються почуттям сили і контролю. Вони знаходяться на піку, коли їхній розум постійно завантажений завданнями, але, якщо приходить нудьга, зазвичай за нею слідом і лінь. Ось чому Гостролисти набагато щасливіші і здоровіші, коли у них є проєкт або навіть два. З усім тим, вони можуть бути перфекціоністами і будуть докладати великі зусилля для виконання завдань по найвищих стандартах.

Девіз Гостролиста: «Якщо я хочу, щоб робота була виконана добре, мені краще зробити це самому». Вони можуть бути критично налаштовані і часто метушаться по дрібницях.

Сумісність: Ясен і Бузина.

5 серпня — 1 вересня: Лісовий горіх

Тип: Обізнаний.

Лісовий горіх народжується інтелектуалом, і йому легко даються науки. У них є вроджена здатність запам’ятовувати інформацію, на яку більшість, ймовірно, не зверне уваги або просто забуде.

Вони приголомшливі планувальники з відмінними організаторськими здібностями, тому, коли потрібно щось організувати, залучайте їх. Але вони бувають трохи нав’язливими і часто залипають.

Цей знак є найбільш аналітичним з кельтського зодіаку, і витрачає години на споглядання в пошуку кращого результату. Вони частенько затягують події через свій роздратований розум.

Сумісність: Глід і Горобина.

2 вересня — 29 вересня: Дикий виноград

Тип: Зрівнювач.

Кельти вважали, що народилися під впливом Дикого винограду дуже пластичні особистості. Вони можуть бути непередбачуваними і нерішучими. Їх часто вважають дволичними, тому що вони не люблять вибирати чиюсь сторону.

Почасти це пов’язано з тим, що вони народилися в період осіннього рівнодення. Часом діти Винограду примхливі, але зате мають тонкий смак і розбираються в їжі, вині, музиці та мистецтві.

Сумісність: Верба і Лісовий Горіх.

30 вересня — 27 жовтня: Плющ

Тип: Виживший.

Плющ — духовна душа, яка часто відома як «поранений цілитель» через кількості випробувань, яким їх піддало життя. Це один з найбільш лояльних, співчутливих і дбайливих знаків, оскільки вони дуже добре знають, як живеться у важких умовах і стражданнях. Вони завжди готові допомогти і підтримати кожного, хто цього потребує.

Вони природжені дарувальники і рідко чекають чогось на заміну. Вони м’які, ніжні і дбайливі душі, і те, що їм найбільше потрібно — це бути оточеними людьми, які будуть ставитися до них з ніжністю і увагою. Але, на жаль, через їхню м’яку природу ними часто користуються.

І хоч вони це розуміють, все одно не озлоблюються. Замість цього вони продовжують жити з відкритим серцем і розумом, що в кінцевому підсумку дає їм силу, мудрість і ще більший рівень співчуття.

Сумісність: Дуб та Ясен.

28 жовтня — 24 листопада: Очерет

Тип: Інквізитор.

Очерет любить шукати у всьому прихований сенс, в надії знайти древні знання і мудрість. Життя — це таємниця для Очеретів, і вони знають, що кожен шар, який вони оголюють, просто розкриває більше інтриг і можливостей, особливо в тих випадках, коли мова йде про серця і уми людей.

Цей знак часто захоплюється теоріями змови і з’ясовує, хто, що і чому. З них виходять прекрасні журналісти і детективи. Очерети мають неминущу цікавість до життя і неспокійні душі, які неодмінно знайдуть все, що хочуть знати.

Сумісність: Очерет, Ясен і Дуб.

25 листопада — 23 грудня: Явір

Тип: Шукач.

Це дуже енергійні, самодостатні і дисципліновані персонажі, і хоча вони терплять багато труднощів упродовж всього свого життя, вони ніколи не втрачають пристрасті до життя. Вони — вільні душі, які чесні і глибоко філософські, і зазвичай сприймаються як «дика дитина» кельтського зодіаку.

Вони люблять зміни і живуть на високій швидкості, що іноді може виглядати так, ніби вони нерозумні. Однак вони глибоко вдумливі істоти, які покладаються на інтуїцію, мудрість і внутрішнє знання.

У них є віра в те, що, попри будь-які потрясіння, з якими вони стикаються, у них є здатність відроджуватися і оновлюватися на неймовірно великих швидкостях. Цих людей часто недооцінюють і неправильно розуміють, що робить їх ізгоями в суспільстві або «чорними вівцями» в родині.

Сумісність: Вільха і Гостролист.

Крім того, грає роль, був молодик в день народження, чи повний місяць. Молодик відноситься до перших двух тижнів кожного конкретного знака, а повний місяць — до третього тижня. Народжені в молодий місяць будуть дуже чутливими, інтуїтивними, інтровертними та імпульсивними.

Ті ж, хто народився в повний місяць, зазвичай наполегливі, екстравертні, товариські, виразні і об’єктивні.

А ви схожі на опис вашого дерева?

Оригінал