Головні зрадники за знаком Зодіаку

Астрологи кажуть, що за певних обставин зрадниками можуть стати представники кожного зі знаків Зодіаку. Проте в деяких, схильність до зради значно вища, ніж в інших…

Риби

Їх називають головними пристосуванцями серед усіх знаків Зодіаку. Усе свідоме життя Риби шукають спосіб краще влаштуватися в житті, а тому вміло підлаштовуються під обставини, змінюють звички, власну позицію й оточення, якщо їм це вигідно. Природно, домагаючись “місця під Сонцем” у такий спосіб, Риби незмінно зраджують навіть добре знайомих людей, з якими близько спілкуються. При цьому хитрі Риби роблять усе, щоб вивести себе з-під удару і постати в очах оточення жертвою обставин.

Крім цього, Риби можуть зраджувати через сильне кохання. Надзвичайно влюбливі, ці особистості не в силах стримувати себе, коли з’являється сильний потяг. У результаті представник цього знака може зраджувати кохану людину, а то й зважитися на радикальніші заходи. У будь-якому разі, зрадивши близьку людину, Риби каються і страждають, з’їдаються муками совісті.

Діва

Це вкрай розважливі зрадники. Діви без докорів сумління йдуть на цей крок, якщо за допомогою зради зможуть отримати бажані вигоди, приміром, підвищення по службі, вищий оклад або шанувальника, про якого так давно мріяли. Діва заздалегідь усе прорахує й обставить справу так, що ніхто навколо не здогадається, хто автор підступного задуму.

Для представника цього знака, який обожнює інтелектуальні ігри, зрада є ще й способом самовираження, адже втіленням підступного плану представник знака Діва показує, наскільки він хитрий і моторний. Інтригани по життю, Діви не переживають за те, що можуть виявитися зрадниками. Свої дії вони не вважають зрадою, для них це всього лише гра, з якої вони найчастіше виходять переможцями.

Близнюки

Навколишні з настороженістю ставляться до представників знака Близнюки, а все через їхню двоїстість. У різних життєвих ситуаціях ці люди надягають різні маски і грають вигідні їм ролі. Зрада для них – порожній звук! Близнюки абсолютно не терплять обмежень і не зважають на думку суспільства, а отже, якщо Близнюку щось потрібно, він це обов’язково отримає навіть шляхом зради. І навіть не сумнівайтеся, красномовний оратор Близнюк знайде слова, щоб виправдати свій вчинок і вийти “сухим із води”.

Варто також сказати про балакучість представників цього знака. Близнюкам потрібно знати все і про всіх, а тому вони беруть участь у всіх плітках, а багато хто і провокує самі. Звісно, в процесі обговорення чужого життя Близнюки розкривають таємниці інших людей, які ті можуть сприйняти за зраду.

Водолій

Водоліїв називають захопливими особистостями, що володіють нестандартним мисленням. За своєю природою їх не можна назвати мінливими особистостями, яким потрібен лише привід, щоб зрадити близьку людину. Радше це відбувається вимушено, коли близька людина стає перешкодою на шляху представника цього знака. Готовий на все заради того, щоб отримати бажане, Водолій вдасться до будь-яких заходів і з легкістю зрадить іншу людину.

Люди, яких не потребує представник цього знака, йому просто байдужі, а отже, їх він може зрадити без докорів сумління. Якщо говорити про обмеження, то Водолії зневажають їх навіть більше, ніж Близнюки. Зрадити кохану людину, не розкаявшись у цьому, – цілком у стилі Водолія. Причому здійснюючи підступні і віроломні вчинки, особистості цього знака обставляють все таким чином, що віддана людина ще й попросила вибачення у Водолія.

Стрілець

Але найбільше розчарування віддані люди відчувають тоді, коли дізнаються про зраду Стрільця. Цих людей прийнято вважати вірними і надійними, оточуючі довіряють Стрільцям і безмежно люблять їх, вважаючи щирими і вірними. А Стрілець здатний на найпідступнішу зраду у світі! Він може зрадити, перебуваючи на емоціях, під враженням або охоплений ідеєю. Але Стрілець піде на зраду лише в тому разі, коли буде абсолютно впевнений, що про його підступний вчинок ніхто не дізнається і суспільство не засудить його.

Що характерно, за всіх своїх чеснот Стрільці є одними з головних зрадників серед усіх знаків Зодіаку. Їм не до вподоби розмірений сімейний побут, а отже, рано чи пізно Стрілець починає шукати собі розваги на стороні. Викриті у зраді, Стрільці гірко каються у скоєному, але через нетривалий час знову стають на шлях зради.

Оригінал