10 вересня 2022: потужна Повня пристрасних бажань і важливих опрацювань

Просто зараз Місяць продовжує насичувати нас енергією і всіляко впливає.

Уже сьогодні ми це можемо відчути на собі: хтось напружений і емоції вирують через край, а хтось радісний і все в нього виходить ніби за помахом чарівної палички. Вплив починається за три дні, а потім триває три дні після самого піку повного Місяця.

Місяць завідує нашими енергетичними припливами і відливами. Вважай, що зараз весь твій організм починає заповнюватися силою і міццю. Батарейки на максимумі. Бери і роби! А те, куди ти це спрямуєш, – вирішувати тобі. Звісно, краще використовувати період, що настав, на благо.

Оскільки повний Місяць пройде в знаку Риби, то саме тому він дуже чарівний і магічний.

Найважливіше зараз – спрямувати всю увагу на своє здоров’я. Відстежити по пунктах кожен куточок. Ментальне, фізичне і психологічне здоров’я – три твої найважливіші кити. Де знайдеш недоліки і мінуси, одразу ж постав це на олівець і розпочинай виправлення щодо поліпшення. Бо людина, яка повністю фізично здорова, але на серці оселилася невпевненість або страх, не зможе стати чарівником тут і зараз. І навпаки: якщо маєш заповітну мрію та справу, яким ти віддаєшся з пристрастю, то фізичне тіло може недоотримувати уваги: належного харчування, навантажень, піших прогулянок та чистого повітря. Не забувай і йому приділяти увагу. Інакше тіло образиться в найневідповідніший момент, дасть збій, вкладе тебе в ковдру і подушку, і тобі доведеться відкласти реалізацію мрії вбік.

Повний Місяць іде за двома стихіями – Земля і Вода. Саме час міцно вмоститися на своєму березі, насолоджуючись ніжними дотиками хвиль до ступень, слухати дивовижний і добрий шум припливу, загрібати в долоньки чарівну воду. Тобто саме час брати чудеса прямо з повітря і своєї готовності.

Що робити:

10 вересня так само приходить незаслужено нелюбимий багатьма ретроградний Меркурій. Той ще феєрверк, здавалося б. Насправді супер подарунок Всесвіту!

Під час такої фази Меркурія важливо опрацювати старе, тобто, сходити разом із ним назад, вирішити всі свої питання, доробити справи, розпрощатися з непотрібним, а потім повернутися на місце і дати старт новому.

Вибери час і в день повного Місяця побудь із собою наодинці: озирнися в минуле, занурся в момент, який, можливо, тебе й досі хвилює, а потім постарайся зрозуміти, яку силу і урок він тобі дав. Очисть своє майбутнє від непотрібних думок і того, що давно сталося. Вибач, подякуй і відпусти. Це можна робити всю фазу ретроградного Меркурія до 2 жовтня включно.

Хоч Місяць убуватиме, але цей час потрібен якраз для того, щоб розробити чіткі кроки і прописати пункти для реалізації свого найпристраснішого бажання. А в сприятливий період запустити в дію.

Тобто, в найближчі два тижні твоє найголовніше завдання – турбота про своє здоров’я, думки і почуття. Визначення справжніх намірів і цілей, опрацювання віджилого і непотрібного, вичавлювання досвіду і навичок.

Дивись уважніше за всім, що відбувається. Стеж за думками. Зараз може прийти найнеймовірніша ідея, як реалізувати заповітне бажання. Не загуби її, а десь зафіксуй!

Що важливо:

Через те, що в цей повний Місяць багато містики і чаклунства, не розхлюпуй свої наміри або секрети нікому. Взагалі нікому! Інтуїція в цей період буде на висоті, тому ретельно прислухайся і не намагайся йти їй на противагу.

На когось може напасти смуток, туга, печаль і повна безпросвітність буття. Не бійтеся. Краще спрямуйте увагу на зовнішнє, постарайтеся знайти знаки і підказки, те, чого раніше не помічалося. Потім звернися всередину себе і відшукай той важіль, який ці стани запускає.

Не навантажуй себе жирною їжею тваринного походження, а також міцним чаєм, кавою, алкоголем і скандалами.

Не вступай у суперечки і не бійся. Зараз багато хто почне звалювати будь-яку дурницю і біди на Меркурій, не дбаючи про своє життя і не несучи за нього ніякої відповідальності з позиції дорослої людини. Пропускай повз вуха і роби свої чарівні та добрі справи.

Обов’язково почисть простір, наведи лад, прийми ванну з сіллю і пий більше трав’яних чаїв. Напередодні повного Місяця пали свічки. Це допоможе простору позбутися енергетики вже минулих дій, розмов і думок.

Зараз тобі потрібно максимально піклуватися про здоров’я і свою духовну силу. Через них ти доберешся до здійснення бажання і мрії, бо будеш здатним бачити чітко, ясно, об’ємно, зчитувати те, що відбувається, і ловити сачком потрібні ідеї для реалізації.

Оригінал