Неперевершені чоловіки по знаку Зодіаку

Якщо вам пощастило отримати пропозицію руки та серця від одного із представників цих знаків Зодіаку – вважайте себе щасливчиками. Звичайно ж, бувають і винятки, але, як правило, про найкращих чоловіків важко і мріяти. Вони справді найкращі!

Лев

Народжені під цим знаком, звичайно ж, вимагають до себе уваги та захоплення. Але при цьому, якщо захочуть, можуть зробити свою дружину найщасливішою жінкою на землі.

Лев – одна з найкращих партій, яку тільки можна собі уявити. Він вміє любити, передбачати та виконувати бажання, захищати та оберігати. За однієї умови: якщо відчуватиме, що для своєї коханої він – найважливіший, найбажаніший і найкращий. Тобто порівнянь та конкуренції він не потерпить.

Леви – як партнери – дуже чутливі та емпатичні. Вони не змінюються з часом, як більшість чоловіків: ніколи не забувають обійняти і сказати ніжне слово, завжди радують квітами та милими сюрпризами. А як інакше – вони ж чекають похвали!

Нудне та сіре сімейне життя – це теж не для них. Леви залишаються веселими «дітьми» до глибокої сивини, тому розраховують, що дружина буде грайливою і готовою до будь-яких розіграшів і дурниць.

Отже, якщо вам пощастило «відхопити» Лева у чоловіки, вважайте, що виграли у лотерею. Але якщо не будете регулярно хвалити свій джекпот – він занудьгує і втратить ентузіазм. Тож не шкодуйте слів захоплення, і щастя з таким чоловіком – гарантовано.

Риби

Представники цього знака просто створені для того, щоб стати ідеальним подружжям. Вони вміють любити як ніхто – всім серцем і не переживаючи, що хтось вважатиме їх за слабких чи занадто ніжних.

Для народжених під цим знаком дружина є Сонцем, довкола якого обертається все у житті. Вони люблять проводити час зі своєю сім’єю, гратися з дітлахами. І найголовніше – ніколи не дурять і не зраджують.

Щоправда, у відповідь такі чоловіки очікують такого ж ставлення. Для них важливо, щоб дружина дбала і любила їх так само – всім серцем. Риби не терплять скандалів та причіпок. Якщо докучатимете їм і будете пиляти, вони в якийсь момент просто не витримають і «відпливуть».

Телець

Якщо ви поставили собі за мету зловити у свої мережі представника цього знака – не розраховуйте на миттєву перемогу. Спочатку вони мають стати на ноги, зробити кар’єру, придбати житло, і тільки після цього готові одружитися.

Тому, можливо, доведеться виявити витримку і терпіння, поки ви нарешті узаконите стосунки. Зате, якщо це станеться – житимете, як за кам’яною стіною. Сім’я для Тельця завжди на першому місці. Вони дуже ніжні, лагідні та неконфліктні.

Народжені під цим знаком не в захваті від миття посуду або прибирання (хоча допомагають по дому), але на роботі вони працюють з такою віддачею, що про матеріальний бік сімейного життя вам ніколи не доведеться переживати.

Тельці шукають темпераментних жінок, адже вони дуже пристрасні. Крихітний недолік: одружившись, представники цього знаку починають набирати вагу. Тому дружині доведеться стежити за їхнім харчуванням і нагадувати про здоровий спосіб життя. Але це не так складно, коли чоловік у всьому іншому досконалий. Чи не так?

Оригінал