Вічні казкарі: ці знаки Зодіаку брешуть занадто часто

Їм не можна сліпо довіряти. Ці люди з легкістю можуть обвести навколо пальця. Обманювати вони вміють як у дрібницях, так і в серйозних питаннях. Так розпорядилися зірки…

Близнюки

Перший знак, за яким помічено найбільше брехні – це Близнюки. Представники цього знака дуже лукаві. Вони звикли показувати оточуючим те “обличчя”, яке їм вигідно.

Часто ці люди виступають обманщиками у стосунках, нахабно зраджуючи свою другу половинку. Ще одна сфера, де точно не варто їм вірити – це бізнес. Астрологи радять не починати жодних партнерських стосунків із людьми, народженими під знаком Близнюків.

Стрілець

Стрільці – не найчесніші люди. Вони, навіть будучи вам близьким другом або коханою людиною, без проблем можуть зважитися на якийсь обман. Астрологи кажуть, що, найімовірніше, це буде якась незначна брехня, але це все одно неприємно. Тож якщо у вашому оточенні є люди, народжені наприкінці листопада або в першій половині грудня, придивляйтеся до них з особливою увагою й обережністю.

Водолій

Водолії – ті, хто здатний на зраду й обман навіть щодо найближчих людей. Ці люди дуже ненадійні, тому зірки радять бути напоготові, якщо у вашому колі є Водолії.

До слова, вони можуть використовувати майстерність розповідати “красиву” брехню в корисливих цілях. Наприклад, щоб отримати роботу, вони можуть когось обмовити. Часто саме Водолії є токсичними людьми, які “виживають” з колективу колег.

Оригінал