6 інтуїтивних знаків Зодіаку, які бачать людей наскрізь

Рак

Інтуїція та усвідомлення власних емоцій – сильні якості Рака, тому не дивно, що він дослухається свого внутрішнього голосу. Мало того, що Раки здатні сприймати емоції близьких людей, вони сприйнятливі до почуттів незнайомих людей.

Інтуїтивність Рака — причина, чому багато людей відчувають себе комфортно в його компанії, — вони знають, що Рак розуміє їхні почуття без необхідності пояснювати їх.

Риби

Інтуїтивні люди схильні бути творчими, а Риби — один із найкреативніших знаків Зодіаку. Іноді натхнення Риб виходить з інтуїції. Вони просто дотримуються своєї інтуїції, і це призводить їх до створення чогось фантастичного.

Безглуздо ставити питання, звідки приходить творчість Риб, оскільки вона починається десь глибоко всередині. Риби також є надзвичайно чутливими, тому вони можуть відчувати, якщо щось має статися, навіть коли до цього немає жодних явних передумов.

Скорпіон

Скорпіон інтуїтивно тямущий, особливо щодо інших людей. Він може відчути брехню за кілометр. Неважливо, що ви робите, щоб приховати щось, Скорпіон дізнається правду. Скорпіон дуже самосвідомий і знає, що робить, думає, навіщо і чому. Ви не зможете обдурити Скорпіона, тому що навіть він не може обдурити себе. Він може практично читати ваші думки.

Діва

Діва завжди на чеку, ось чому вона інтуїтивно тямуща: вона просто ніколи нічого не випускає з уваги. Діва помічає кожну дрібницю, що відбувається навколо неї, особливо те, що більше ніхто не бачить.

Діва не вміє сприймати речі такими, якими вони є, і схильна до надмірного аналізу практично всього на світі. Для Діви все оповите таємницею, і вона часто намагається з’ясувати, що ховається під поверхнею ситуації чи особистості.

Терези

Терези гіперчутливі до всього і всіх: до самих себе, думок, почуттів і того, що відбувається навколо них. Завдяки своїй інтуїції вони відчувають потенційну небезпеку та обходять її стороною.

Терези мають здатність бачити світло в кінці тунелю, в той час, як інші вважають ситуацію безвихідною. Терези мають дар бачити тонкощі кожної ситуації та її перспективи. Терези відмовляються ділити речі на чорне та біле, оскільки знають, що існує безліч відтінків.

Близнюки

Близнюки – соціальні люди, які інстинктивно розуміють, що сказати, щоб заспокоїти людей або розпочати розмову. Близнюки знають, що ви скажете, перш ніж ви заговорите про це, і часто закінчують речення за вас, навіть не замислюючись.

Інтуїція допомагає їм зрозуміти, як вони повинні поводитися у будь-якій ситуації. Вони вміють справити на співрозмовника приємне враження. Близнюкам також сняться пророчі сни.

Оригінал