Який у вас рівень божевілля за знаком Зодіаку?

Скажіть, як часто вас називають божевільною людиною? Чи вам завжди вдається успішно це приховувати? Жарти жартами, але тепер ми точно знаємо, представники яких знаків Зодіаку мають найбільшу схильність до безумства! Знайдіть себе та дізнайтеся, який ваш рівень божевілля!

Овен: Рівень божевілля — 30%

Мужні, цікаві, впевнені в собі і завжди готові до ризику, Овни — хороші друзі, коханці і… надійні партнери по СКЕЛЕЛАЗІННЮ! Вони ніколи не відступають, а якщо вже щось задумали, то йдуть до кінця! Хіба це не божевілля? Ви можете не погоджуватися з усіма божевільними ідеями Овна, але той факт, що вони завжди стоять на своєму, заслуговує поваги!

Телець: Рівень божевілля — 40%

Причина божевілля Тельця в тому, що він дійсно дуже схожий на… бика! Як правило, у цих людей велике любляче серце і широкий кругозір, але цей знак також може бути неймовірно упертим і вольовим.

У Тельця тільки два стани: або він пре вперед, або помер. Такі люди будуть сперечатися з вами до посиніння, а потім раптово вибачаться. Це робить їх досить божевільними в очах інших людей, але, принаймні, вони послідовно суперечливі.

Близнюки: Рівень божевілля — 100%

Ніколи не знаєш, яким боком Близнюки повернуться до вас сьогодні. Вони нерішучі і легковажні, але з ними завжди шалено весело. Близнюки легко пристосовуються до будь-якої ситуації, але проблема в тому, що потім ситуація починає підлаштовуватися під них. Починаючи вечір в дорогому ресторані, представники цього знака цілком здатні зустріти ранок на міському звалищі, розповідаючи місцевим бомжам анекдоти власного виробництва!

Рак: Рівень божевілля — 90%

Оскільки Раками керує Місяць, настрій цих людей змінюється на зразок припливів і відливів. Попри те, що зазвичай вони завзяті домосіди, представники цього знака цілком здатні зірватися в нічний клуб, щоб напитися з незнайомими людьми.

Типовий Рак цілком здатний писати по 10 любовних повідомлень на годину упереміш з божевільними голосовими повідомленнями про те, як сильно він ненавидить вас і всю вашу родину. Ніколи не можна передбачити заздалегідь, що Раки будуть робити далі, і це дійсно зводить з розуму!

Лев: Рівень божевілля — 80%

Леви — яскраві та шумні люди, вони люблять бути в центрі уваги. Не дивно, що найбільш п’яною людиною в барі зазвичай є представник цього знака. Від них можна почути що завгодно, навіть те, що жодна розсудлива людина ніколи не скаже вголос! Леви завжди досягають високого рангу навіть у божевіллі, тому що дійсно не вміють вчасно зупинитися.

Діва: Рівень божевілля — 70%

Діва відрізняється досить високим рівнем божевілля через свою нездатність відмовитися від контролю. Ці люди невпинно працюють, щоб досягти досконалості. Іноді вони дійсно роблять дуже гарні речі, наприклад добровільно допомагають незнайомим людям похилого віку, або виховують цуценя на трьох ногах.

Але їхня ідеальність часто межує з безумством. Інтелектуальні Діви діють у стресових ситуаціях, не замислюючись, навіть якщо їм доведеться кинути когось під машину, щоб отримати визнання і славу.

Терези: Рівень божевілля — 30%

Оскільки Терези завжди знаходяться в пошуку рівноваги, вони готові піти на крайні заходи, щоб досягти гармонії. Проте, темна сторона Терезів проявляється, коли вони починають полювати на представників протилежної статі.

Їхня внутрішня сутність наспівує щось на кшталт: “Люби мене або ненавидь мене, це все одно одержимість…” Стережіться змагатися з Терезами за чиюсь увагу, оскільки вони завжди отримують те, що їм потрібно. Навіть якщо для цього їм доведеться розпустити про вас самі неприємні чутки!

Скорпіон: Рівень божевілля — 40%

Річ у тому, що Скорпіони… боляче жалять. Сторонні часто хвалять представників цього знака за їхню винахідливість і інтуїцію. Але що робити тим, хто знає їх набагато краще?

Давайте просто скажемо, що немає нікого, хто б не обпікся на Скорпіонах. По праву вважаючись самим чуттєвим знаком Зодіаку, Скорпіон дуже гарно залицяється, але мало кому вдається приборкати його невгамовну сексуальність.

Стрілець: Рівень божевілля — 50%

Стрільці завжди борються за правду і незалежність. Вони цінують свою свободу настільки, що здатні розгубити всіх своїх друзів і родину в процесі цієї боротьби. Якщо Стрілець надихнувся якоюсь ідеєю, вам краще відразу відійти в сторону й не заважати!

Козоріг: Рівень божевілля — 60%

Козероги процвітають скрізь, де цінується професіоналізм. Цей знак є надзвичайно організованим і працьовитим, а це означає, що ці інтелектуали готові взятися за будь-яку задачу з азартом. Але Козороги абсолютно не здатні послабити свої жорсткі вимоги, працюючи над груповим проєктом.

Якщо ваша ідея буде краща, вони навряд чи схвалять її. Це ж правило поширюється і на їхнє особисте життя. З Козорогами у вас завжди будуть великі проблеми при виборі ресторану або кінотеатру. Вони підуть тільки туди, де їм подобається, або взагалі залишаться вдома!

Водолій: Рівень божевілля — 20%

Безтурботний Водолій є справжнім прототипом божевільного професора, який зовсім не знає реалій життя. Цей повітряний знак спокійно відкриває двері незнайомцям або переплачує у стоматолога кругленьку суму (навіть якщо вартість послуги була обговорена заздалегідь). У цьому весь Водолій!

Риби: Рівень божевілля — 10%

З усіх знаків Зодіаку Риби є найменш божевільними. На цих чесних і співчутливих людей завжди можна розраховувати в будь-якій ситуації. Риби готові наступити на горло власній пісні, лише б скрасити чийсь день, при цьому ще й вибачаться за те, що змусили себе довго чекати. Саме це робить їх самими розсудливими (і милими) представниками Зодіакального Кола.

Тепер Ви знаєте Який ваш рівень божевілля по знаку Зодіаку!

Оригінал