Факти про Овна, які ви навряд чи знали

Вітаємо! Овен — перший і найкращий знак Зодіаку. І, якщо ви самі є Овном або зустрічаєтеся з представником цього вогняного знаку, ось що ви повинні знати про нього:

Вони — барани

Перш за все, тварина, еквівалентну цьому знаку, — баран. Овен може і не бути найбільш величною і естетично приємною твариною на землі, але, чорт візьми, він знає, як вести зграю! Овен — символ рішучості, лідерства, авторитету та ініціативи в різних стародавніх історії і культури.

Якщо ви коли-небудь працювали над проєктом з групою людей, то людина, яка взяла на себе велику відповідальність, делегувала посади і виконала свою роботу «на ура» безсумнівно — Овен.

Вони агресивні

Марс, Бог війни, — їхня панівна планета, а це значить, що вони керуються девізом по життю «не проявляти милосердя/не брати полонених».

Вони кажуть, що вони відчувають, і не фільтрують слова. Все, що у них на розумі, виходить з їхніх вуст. Овни також користуються цією межею, коли хочуть отримати бажане. Будь то людина, робота чи навіть останній шматок піци, вам краще зійти з їхнього шляху до наміченої мети для вашого ж блага.

Вони вогненні

Овни легко спалахують, вони імпульсивні і пристрасні. Вони не зупиняються на шляху до своєї мети і не чекають з моря погоди. Це стосується всіх сфер життя, включаючи особисте.

Вогонь робить їх фантастичними коханцями.

Якщо ви хочете привернути увагу Овна, зробіть наступне: запитайте їх про пригоди, сплануйте подорож на автомобілі і здивуйте спонтанним сексом.

Вони нетерплячі

У Овна багато буйної енергії. Якщо у нього немає виходу для цієї енергії, він буквально закипає і емоційно вибухає.

У Овна немає терпіння. Хочете запросити його на побачення? Будьте там вчасно. Хочете забрати його? Будьте на місці вчасно. Не змушуйте його чекати.

Їм швидко стає нудно

Овнам все швидко набридає, і, якщо ви не будете розважати їх, вони підуть на пошуки пригод, залишивши вас наодинці з собою. Це стосується всього — відносин, школи, роботи, їжі, музики і т. д. Доброю новиною є те, що ви завжди побачите, чи сумує ваш Овен з вами.

Їм потрібно, щоб ви поважали свободу

Тепер, коли ви знаєте, що Овни — агресивні і повні пристрасті лідери, ви повинні розуміти, що вони — надзвичайно незалежні істоти. І багато з них страждають фобією залежності.

Це означає, що Овну потрібен партнер, який буде працювати на пару з ним і підтримувати в усіх починаннях, а не тягнути вниз.

Успіх і рішучість — надзвичайно привабливі якості для Овнів, і вони хочуть бачити поряд з собою того, хто буде поважати їхню потребу на особистий простір.

Вони віддані

Овен любить опікати і відданий друзям, родині та близьким. Як тільки ви станете частиною їхньої сім’ї, вони буквально зариють будь-якого вашого кривдника, чи словесно чи фізично. Це також означає, що вороги ваших друзів і сім’ї також стануть їхніми ворогами.

Вони будуть любити тебе вічно

Якщо якимось дивом ви досить щасливі, щоб змусити Овна закохатися в вас, повірте, ви дізнаєтеся про це.

Попри деякі недоліки Овнів, вони будуть любити вас з щирою прихильністю і відданістю. Вся їхня енергія, вогонь і пристрасть якимось чином складаються, щоб любити і бути коханими.

Оригінал