Про яких чоловіків мріють жінки різних знаків Зодіаку (і яких зустрічають)

Як не крути, а компроміс – слово хороше. Завдяки йому скріплюються союзи, підписуються вигідні угоди і налагоджуються військові конфлікти. Але що на рахунок компромісу в любові, у стосунках? Як часто ми йдемо на компроміс з самою собою? Зустрічаючи чергового чоловіка, ми кожен раз думаємо, що ось він, той самий! І, зрозуміло, в більшості випадків наші очікування не виправдовуються. А може, варто переглянути свої пріоритети і розширити коло пошуку? Отже, подивімося, чого хочуть і що найчастіше отримують в стосунках дівчини різних знаків.

Овен

Мріють про сильного, темпераментного і сексуального партнера, від якого буде захоплювати дух, як в ліжку, так і в житті. Кому ж ще змагатися з жінкою-Овном! Як завжди, доведеться все звалити на свої сильні плечі і задовольнятися тим, щоб партнер хоча б просто не заважав заробляти гроші і зберігати сімейне вогнище.

Порада: навчіться розслаблятися і делегувати частину по-справжньому важливих завдань партнеру.

Телець

Мріють про ласкавого, непередбачуваного романтика, дорогі ресторани і раптові побачення в лімузині з шампанським. А ось задовольняються стабільним заробітком, холодильником, набитим продуктами і дорогими покупками. Ну що тут можна сказати: чоловік, з яким будеш, як за кам’яною стіною, зараз вимираючий вид.

Порада: Не мучте партнера скаргами на те, що вам нудно і не заставайте його зненацька раптовими романтичними подорожами. Краще знайдіть собі якесь екзотичне хобі.

Близнюки

Мріють про креативних, веселих чоловіків, легких на підйом. Про надійних партнерів, з якими вони разом реалізують свої мрії. Найчастіше задовольняються телефонними дзвінками і повідомленнями пару раз в день.

Порада: Якщо не вперше наступили на ці граблі, міняйте тактику. Перенесіть свою увагу. Наприклад, на активний спорт. Там шансів зустріти свого партнера буде набагато більше.

Рак

Мріють бути Дюймовочкою в руках сильних, дбайливих, господарських чоловіків. Шукають таких собі дбайливих видобувачів, які все «тягнуть в будинок». На ділі ж вони нерідко виконують ці функції самі, отримують домашнього, неамбітного, але вірного і люблячого партнера. А чому б і ні, і з ним можна бути щасливою.

Порада: розслабляйтеся і знімайте з себе функції Атланта хоча б зрідка. Побільше дитячості і жартів. Дозвольте собі бути безтурботними, прокиньтеся о дванадцятій і нічого не робіть весь день.

Лев

Мріють про багатого, а головне, відомого і навіть знаменитого чоловіка. «Тиха гавань» – це не про них. Вони хочуть, щоб чоловіки обдаровували їх дорогими подарунками і всіляко балували. Але виходить все трохи не так. Вони закохуються в красивих лідерів, які в якийсь момент дійсно мають всі задатки майбутньої рок-зірки. Але ці чоловіки, як правило, ліниві, занадто закохані в самих себе і рано сходять з дистанції в реалізації своїх і ваших амбіцій.

Порада: варто все-таки визначитися, кого ви хочете по-справжньому бачити поруч із собою. Найчастіше багатими і знаменитими стають саме ті милі тихі «ботаніки», на яких ви не звертаєте уваги. За непомітною зовнішністю ховаються величезні амбіції і бажання підкорити цей світ. І це якраз те, що вам потрібно!

Діва

Мріють мати непомітного, але обов’язкового, ділового, розумного, самостійного чоловіка, який буде цінувати їх за правильний вибір. Чим же задовольняються Діви? Саме тим, чого і хочуть спочатку. Цих досвідчених прагматиків не обдуриш, вони відразу бачать, чи підходить їм партнер чи ні, тому і розчаровуються набагато рідше. Від них майже не почуєш фразу: «Яка ж я була дурна!»

Порада: можна лише порадити хоча б зрідка ділитися своїми знаннями про чоловіків з нами.

Терези

Мріють про стильного, доглянутого чоловіка з «вищого світу». Але знайти цих чоловіків практично неможливо, тому задовольняються тим, що є.

Порала: обережно поділіться з обранцем своїми очікуваннями від нього і від вашого союзу. Може, долучитися до цього «вищого суспільства» можна буде разом?

Скорпіон

Мріють про вірного чоловіка, щоб був один і на все життя, про справжнього чоловіка, якому не гріх і підкоритися. Але в пошуках свого ідеалу постійно натикаються на тиранів і аб’юзерів.

Порада: не впадайте в крайнощі і при перших ознаках насильства біжіть якомога далі.

Стрілець

Мріють про оптимістичного, щедрого чоловіка, пристрасно закоханого в подорожі, оскільки самі не уявляють своє життя без пригод. На жаль, в реальності задовольняються «третьосортними» пригодами і, відповідно, чоловіками, які можуть їх собі дозволити.

Порада: життя стане набагато цікавішим, якщо знайдете собі амбітну мету, а ваш чоловік стане надійним союзником на шляху до неї.

Козоріг

Мріють про представницьких, владних, статусних чоловіків, поруч з якими вони будуть себе почувати справжніми леді. Але, як ми розуміємо, мало кому вдається досягти статусу Меланії Трамп. Яких би висот не досяг їх чоловік, їм все одно буде мало. Вони задовольняються стабільним, безбідним життям і внутрішнім відчуттям переваги над оточуючими.

Порада: можливо, вам не варто рівнятися на Меланію, а придивитися до Хілларі Клінтон і взяти все у свої руки?

Водолій

Їхня творча особистість з підвищеною чутливістю знаходиться в постійному пошуку неабиякого чоловіка, з яким і на Місяці буде, як в раю. Таких партнерів, звичайно, знайти складно, але Водолії здатні створити казку навіть зі звичайними і нецікавими особистостями. Їхньої енергії вистачить на всіх.

Порада: пам’ятайте, що не у всіх вирує енергія так, як у вас. Хоча б іноді щадіть свого чоловіка.

Риби

Мріють про надійний тил, про чоловіка, який подбає про них і дасть їм можливість бути слабкою жінкою. Знаходять партнера, який хоч і не завжди відповідає їхнім очікуванням, але все-таки в більшості випадків на нього покластися можна. А це вже величезний плюс.

Порада: якщо вам не пощастило народитися «слабкою жінкою», то іноді хоча б на час вдавайте її, грайте в неї. Думаю, ваш обранець із задоволенням втягнеться в цю гру.

Джерело