Тримайтеся від неї якомога далі! Найгірший знак Зодіаку для дружини

Буркотлива, буркотлива, конфліктна – схоже на дружину з нічних кошмарів? Так, так і є. Якщо вірити астрології, то деякі знаки Зодіаку схильні до того, щоб завдавати клопоту. Дізнайтеся, до якого знаку належить ваша дружина, або… подумайте двічі, перш ніж зробити їй пропозицію руки і серця.

В астрології заведено ділити людей на знаки Зодіаку, припускаючи, що дата народження визначає характер. Серед дванадцяти знаків зодіаку є ті, кому приписують доброзичливу вдачу, і ті, хто відомий добротою не так добре. Ми перевірили, які знаки Зодіаку найменше підходять як дружини. Зрозуміло, за умови, що шлюб буде за обопільною згодою, щасливим і міцним.
Найгірші дружини за знаками Зодіаку

Ось знаки зодіаку, які є складними партнерами. Життя з ними може виявитися не таким вже й рожевим:

Скорпіон

Спочатку жінка під знаком Скорпіона може здатися надзвичайно привабливою. Жінка-Скорпіон красномовна, чарівна і дуже товариська. Вона притягує до себе людей своїм почуттям гумору, харизмою та інтелектом. Крім того, вона дуже темпераментна, що може бути величезним плюсом у спальній кімнаті.

Але, на превеликий жаль, вона сильно прогорає при ближчому знайомстві. Виявляється, вона може бути імпульсивною, спірною і навіть агресивною. Вона не ухиляється від конфронтації, що часто призводить до сварок. Вона невблаганна у сварках, останнє слово завжди має бути за нею.

Діва

Хоча Діва вважається одним із “найкращих” знаків зодіаку, що характеризується великою організованістю в роботі, розумом і твердістю, вона не завжди яскрава у стосунках із чоловіками. Жінка-Діва любить, щоб у всьому був порядок. Вона перфекціоністка, тому не терпить дрібних недоліків або
недоліків.

Це проявляється в перебільшеній критиці, яка часто переростає в осуд. Діва очікує перфекціонізму від свого партнера і рідко прощає помилки, помилки та невдачі. Вона любить контролювати весь світ. Життя з нею ставить вас перед вибором: або ви підкоряєтеся, або у вас вдома пекло.

Рак

Спочатку стосунки з Раком не віщують нічого поганого. Жінки під цим знаком спокійні й покірні, але… все це до певного часу. Раки часто одержимі ідеєю вірності. Навіть перебуваючи в довірчих стосунках, вони постійно тримають руку на пульсі, побоюючись, що партнер щось від них приховує.

Вони можуть ретельно вивчати його телефон, електронну пошту, список друзів на Facebook. І все це в пошуках ймовірних доказів зради чоловіка. Життя з таким партнером може перетворитися на шквал спроб довести щирі наміри, і це може дратувати.

Лев

Вважається, що представниці знака Лева – ідеальні кандидати в дружини та матері. Справді, адже для неї характерна готовність піклуватися про дім. Однак трапляються випадки, коли Левиця так прагне створити ідеальну сім’ю, що стає надміру турботливою. Нерідко вона перевантажує і партнера, і дітей своїми порадами та перебільшеною турботою, яку нав’язує, бажаючи зробити всіх щасливими.

Зрозуміло, все має бути так, як вона хоче, тому вона стає деспотичною, владною і навіть нав’язливою. Стосунки з жінкою під знаком Лева можуть бути більше схожі на стосунки з матір’ю, ніж із партнером.

Близнюки

Близнюки, які здаються спокійними, ласкавими й турботливими, відомі тим, що вони… лукаві. Вони часто закохуються швидко і безоглядно. Тоді вони готові на все заради свого партнера, але коли перше полум’я згорає, вони втрачають свій ентузіазм. Вони дедалі менше і менше беруть участь у стосунках, поки ті не згасають остаточно – і вся увага дами під знаком близнюків перемикається на… іншого партнера.

Оригінал