Жіночі імена, які притягують самотність

Батьки, як правило, дуже ретельно вибирають імена своїм дітям. Багато хто вірить, що ім’я якоюсь мірою визначає майбутню долю дитини. Саме тому деяких імен краще остерігатися.

Ось деякі з жіночих імен, здатні ускладнити життя своїм власницям:

Олександра

Це ім’я “нагороджує” жінку суто чоловічими рисами характеру. Вона постійно намагається контролювати обранця, підрізає йому, як то кажуть, крила і не дає проявити ініціативу. Така поведінка відштовхує чоловіків.

Інга

Головна проблема Інги – нестабільність. Про таких кажуть: сім п’ятниць на тиждень. Це заважає власницям цього імені вибудувати міцні й довгострокові стосунки.

Віра

Ім’я наділяє свою володарку завзятістю і цілеспрямованістю. Віра здатна досягти запаморочливих висот, але є один нюанс – своїх цілей Віри домагаються через біль і втрати. Тому часто вони залишаються, хоч і на великій висоті, але нещасливими в особистому житті.

Тамара

У Тамар серйозні стосунки постійно відходять на другий план. Їх раз у раз поглинають інші плани та цілі. І навіть коли ці жінки зустрічають чоловіка своєї мрії, то починають мучити його своїми ревнощами та небажанням бути відкритою.

Маргарита

У неї складний і незлагідний характер. Їй складно догодити, тому більшість чоловіків, зрештою, втрачають інтерес до стосунків із нею. Часто стосунки Маргарити закінчуються гучним і болісним розривом.

Оригінал