6 найбільш нерішучих знаків Зодіаку

Чи розглядаєте ви ретельно кожен варіант, перш ніж робити вибір? У вас взагалі, на вашу думку, є проблеми з прийняттям рішень? Якщо ви є одним зі знаків зодіаку, що вічно сумніваються, з боку може здатися, що ви безвільні або слабкі, але це не так. Ви просто не хочете діяти нерозумно, оскільки знаєте, що це не призведе до бажаних результатів і матиме ще й не найсприятливіші наслідки.

Близнюки

Близнюки не хочуть залишатися за бортом. Вони довго перебирають усі варіанти та аналізують, що може статися в тому чи іншому випадку. А якщо на них ще й тиснуть з боку, то процес ухвалення рішення у Близнюків лише ускладнюється та затягується. Вони люблять обговорити будь-яку ситуацію та вислухати максимум думок інших людей. Якби вони могли, то з кожного питання організовували б цілий референдум.

Рак

Рак, як правило, робить свій вибір виключно на основі власних почуттів, хоча деякі рішення все ж таки краще приймати, попередньо відключивши емоції. Всі Раки завжди йдуть на поводу у серця, і вони дуже переживають з приводу того, як їхнє рішення може позначитися на улюблених людях, і чи не завдасть їм біль і дискомфорт.

Лев

Коли Лев намагається ухвалити рішення, він враховує всіх і вся. Лев схильний ускладнювати прості ситуації та постійно робить слона з мухи. Він не хоче робити вибір, який буде прекрасний для нього, але обтяжливий для когось іншого. Іншими словами, Лев дуже і дуже прагне вчинити так, щоб і вовки були ситі, і вівці цілі.

Терези

Одна з причин, через яку Терези насилу приймають будь-які рішення, полягає в тому, що вони хочуть отримати найкращий результат. Вони довго все зважують і обмірковують, але так і не можуть дійти остаточного варіанта для вірного вибору. Терези обережні, і їм справді дуже складно в цьому плані. Мало того, їм навіть важко вибрати щось у ресторанному меню!

Стрілець

Стрільці, як правило, невпинно вагаються, коли приймають рішення. Цей знак тривалий час аналізує всі варіанти, часто змінюючи свої вподобання, і ніяк не може на якомусь зупинитися. Стрілець перебуває у сум’ятті навіть після того, як він уже дав остаточну відповідь. Постфактум він починає шкодувати про неї і хоче розпочати весь процес роздумів та обдумувань заново.

Риби

Риби – це любителі «другого шансу». Однак далеко не всі рішення мають альтернативу, як би Рибам цього не хотілося. Вони приймають одне рішення, потім повертаються і змінюють його, залишаються незадоволеними і знову переграють. Це може бути виснажливим для оточуючих. І хоча Риби дуже інтуїтивні люди, вони не завжди прислухаються до підказок свого внутрішнього голосу.

Оригінал