Фатальна жінка за знаком Зодіаку

Вона знає собі ціну і вміє себе піднести. Вона розважлива і йде життям з високо піднятою головою. Ця особистість притягує до себе погляди як чоловіків, так і подібних жінок. Одним словом вона стає магнітом для тих, на кому вона зупинить свій погляд.

У історії цей характерний образ давно відомий, але у кожного знака Зодіаку існують свої типові риси. Хоча одні дами хотіли б вжитися в подібний образ, і тим самим привертати увагу шанувальників, а інші – намагаються позбутися фатальної відплати.

Скорпіон

Незважаючи на те, що на ній буде одягнена кофточка і рвані джинси, що вийшла з моди, вона все одно не втратить образ спокусниці. Вона здатна зупинити та заворожити поглядом. Її чуттєві манери кажуть, що вона надто небезпечна, щоб із нею грати. Водночас ця фатальна спокусниця ніколи до себе не підпустить, якщо буде в поганому настрої.

Близнюки

Якщо від цієї жінки віє прохолодою, це не означає, що вона не може бути схильна до того, хто їй подобається. Вона має чудове почуття гумору і є гарною співрозмовницею. Жінка вміє надихати, хоча при цьому майстерно демонструє, настільки вона беззахисна та вразлива, що поряд з нею будь-який чоловік почувається суперменом і розчиняється у компліментах.

Лев

Ця горда левиця одним видом випромінює свою пихатість. Вона здатна панувати над будь-яким чоловіком, а той виконуватиме всі її побажання. Ця представниця свого чоловіка триматиме на короткому повідці, і при нагоді вказуватиме на його місце. Що їй найбільше подобається, так це блищати в суспільстві та привертати до себе увагу.

Терези

Ця жінка просто любить розкіш і все прекрасне навколо себе. Все, про що вона мріє, так це оточити себе увагою і бути шикарною жінкою. Хоча вона так природно вміє маніпулювати чоловіками, що нікому з представниць такого не вдається. Але фатальним жінкам найбільше подобається укладати з чоловіками мирну угоду. За собою вона залишає право ними керувати.

Діва

Цій представниці добре вдається маніпулювати чоловічою статтю і домагатися з їхньою допомогою поставлених цілей. Вона завжди прагнутиме до досконалості, відточуватиме міміку та жести. І якщо вона з часом не перетвориться на бурхливу натуру, то є шанс стати фатальною жінкою.

Телець

Представниця цього зіркового небосхилу наділена всіма якостями фатальної спокусниці. Її природна жіночність і винятковий смак не проходить повз погляд чоловіка. Але в неї є одна риса, яка може її видати з тельбухами – це спрага до матеріального добробуту. І якщо перед чоловіком вона відразу не викладе всі карти, то він може схаменутися лише тоді, коли буде повністю банкрутом.

Рак

З першого погляду важко визначити, що перед вами та сама фатальна жінка. Але якщо жінку цього знака в житті торкнулося глибоке розчарування, то всі ознаки будуть в наявності. Як тільки вона почне повністю розуміти чоловічу психологію, зможе набутим досвідом маніпулювати партнером. А якщо ще зможе навіяти йому, що він єдиний для неї, то надовго прив’яже його до себе. І коли він повністю закохається, то не зможе покинути цю фатальну жінку.

Водолій

Вона обожнює все нове і прагне свободи, тому всі ці риси властиві фатальній жінці. Вона має прекрасне почуття гумору і демонструє його лише за першої необхідності. Цим жінка приваблює себе партнера. І тільки-но він потрапив під її чари, починає над ним проводити свої жіночі експерименти. Хоча їй непогано навчитися бути терплячою та трохи розважливою.

Козоріг

Ця жінка знає, коли відмовити чоловікові та в якій формі це зробити. Тому така поведінка ще більше притягує до неї протилежну стать. Своїм обачливим поглядом вона випромінює холодність. І він стає критичним моментом, коли шанувальники відступають з поля її огляду. І як результат, вона на останніх місцях у списках фатальних жінок.

Риби

Вона володіє таємницею, і манить чоловіків своєю чарівністю. У її арсеналі є набір ігор, які дуже подобаються чоловікам. Але що більше вона відкривається перед партнером, то швидше він втрачає до неї інтерес. Така вада не дає їй право бути на першому місці, адже фатальна жінка завжди тримає чоловіка в напрузі і не дає до неї наблизитися до останнього моменту.

Овен

Жінці цього знака не властиво знати етикет спілкування із чоловіками. Вона може відштовхнути в самий невідповідний момент, що не властиво фатальним жінкам. Її природний егоїзм та нетактовність здатний відштовхнути від себе будь-якого представника чоловічої статі. І в нього вже ніколи не виникне бажання зблизитись з нею. А для підкорення чоловіка їй потрібно навчитися показуватися слабшою, ніж вона є насправді.

Стрілець

Це справжня Амазонка з усіма якостями неприборканої особистості. Їй не властиво кокетувати і вивертатися перед чоловіками. Вона любить правду і робить відверті заяви, від яких партнери впадають у ступор. Навіть якщо вона перегляне всі свої манери поведінки, їй ніколи не наблизитись до статусу фатальної жінки.

Оригінал