Емоційні вампіри по знаку Зодіаку

Серед усіх знаків зодіаку є особи, що емоційно вимотують, і немає нічого гіршого, ніж мати стосунки з токсичною людиною, навіть якщо ззовні він дуже доброзичливий і турботливий. Хто ж є таким вампіром, від більшого до меншого?

Скорпіон

Це найотруйніший з усіх знаків. Все, що ви кажете, буде використано проти вас, і повірте, ви колись про це пошкодуєте. Ці люди завжди маніпулюють ситуацією за спиною. Можливо, ви не зрозумієте, що вони замишляють, але будьте впевнені, вам це не сподобається. Ці люди настільки токсичні, що можуть просто переконати інших, що погані насправді ви. Тому будьте обережні.

Овен

Овни намагатимуться змусити вас відчути, що ви ніхто і ніщо. Вони вміють говорити гидоти, в які ви навіть повірите. Будь-який Овен, нітрохи не церемонячись, обов’язково розповість вам правду про те, що він думає про вас. А якщо ви заперечуватимете, то все це у нього влітатиме в одне вухо, а вилітатиме в інше. Цей знак не зупиниться перед досягненням своєї мети.

Діва

Хоча цей знак, на перший погляд, не схожий на емоційного вампіра, але він дуже схильний до цього. Діви зазвичай є перфекціоністами, а ця якість робить їх надмірно критичними до оточуючих. Коли ви не виконуєте те, що вони хочуть, ситуація може стати неприємною, тому що Діви мають звичку нагадувати людям про всі їхні недоліки.

Стрілець

Стрільці зазвичай спокійні і добродушні, але якщо їхній настрій змінюється, ви повинні бути напоготові. Коли Стрілець на вас розсердиться, він стає токсичним і дуже вимогливим. Якщо ви, наприклад, його колега, він змусить вас відчувати себе інтелектуально неповноцінним на тлі інших. Мета Стрільця – змусити всіх думати так само, як і він.

Водолій

Водолії можуть бути тиранами, що висмоктують позитивну енергію з оточуючих – головне, вчасно ухилитися. Поруч із Водолієм вам завжди потрібне його схвалення або дозвіл на власні дії. Цей знак обожнює контролювати людей та ситуації. Він холодний, жорсткий і прямолінійний і не вміє дбати про почуття інших.

Рак

Рак може бути відмінним другом, який підтримуватиме вас у будь-якій ситуації. Тим не менш, цей знак здатний завдати удару в спину в несподіваний момент. Раки постійно ховають свої справжні почуття; це люди з пасивно-агресивним характером та маскою вічної жертви. Як тільки ви розсердите Рака, він цілком здатний на витончену помсту.

Телець

Їхній настрій змінюється так багато разів на день, що вони цілком здатні емоційно вибити вас із колії. Коли Тельці в поганому настрої, вони стануть найгіршими людьми, яких ви знаєте. Незважаючи на свій досить пасивний характер, Телець стає агресивним, щоб довести свою правоту. Цей знак виглядає милим, але глибоко всередині може бути надзвичайно жорстоким.

Близнюки

Близнюки – ангели в плоті, але зазвичай все залежить від людей, з якими вони спілкуються в конкретний момент, тому що цей дволикий знак вміє швидко перемикатися. Якщо Близнюки постійно оточені токсичними друзями, вони можуть стати такими ж. Наприклад, вони із задоволенням колекціонують всі негативні плітки про людей.

Лев

Леви не бажають завдавати шкоди, але їм подобається бути в центрі уваги, тому вони можуть піти і по головах, щоб досягти своєї мети. Лев завжди на сцені, а інші просто глядачі. Цей знак легко може наобіцяти те, що пізніше не зможе чи не захоче виконати. Брехня – ще один з моментів, з яким ви можете зіткнутися, спілкуючись зі Левом.

Козоріг

Козороги можуть багато скаржитися, чим випромінюють вкрай негативні вібрації, що впливають на оточення. Не дивуйтеся, якщо після спілкування з цим знаком ви відчуєте нудьгу та зневіру. Крім того, їм властива деяка нетактовність: Козоріг запросто розповість вам у вічі, що він думає про вас, незалежно від того, питали ви його думки чи ні.

Терези

Вони завжди намагатимуться бути чесними для всіх. Цей знак має досить позитивну енергію, і в емоційному вампіризмі їх звинуватити складно. Незважаючи на це, під час нападів поганого настрою або в період життєвої кризи Терези можуть завдати вам болю, навіть не надто над цим замислюючись.

Риби

Душа Риб дуже сприйнятлива, і вони завжди намагатимуться дбати про почуття інших. Однак не всі вони білі та пухнасті. При бажанні Риби можуть ставати дивовижними маніпуляторами, так що ви самі цього не помітите. Іноді вони здатні бути дуже занудними, набридливими та вічно ниючими, а для деяких людей ще й токсичними.

Оригінал