Гороскоп на 28 червня 2023 року

Овен ♈

Ви створили власний збалансований, яскравий і впорядкований світ і робите все, що у Ваших силах, щоб він таким і залишився. Ви відкладаєте вбік власне его й отримуєте не менше задоволення від того, що віддаєте, ніж від того, що отримуєте. Ваша щедрість тільки підсилює Вашу чарівність, що не може залишитися непоміченим оточуючими. Не розмикайте ланцюг позитивної енергії та вичавіть максимум із цього особливого дня.

Телець ♉

Зараз навколо Вас відбувається стільки хорошого, що Вам просто захочеться вчепитися в нинішні події й насолодитися ними. Сьогодні, безумовно, дуже вдалий день для деякої поблажливості до себе, але, врешті-решт, Ви тільки виграєте, якщо одночасно займетеся відразу кількома справами. Інші це теж оцінять. Як щодо того, щоб вирушити на прогулянку до або після святкового бенкету? Це цілком могло б започаткувати особливу нову традицію.

Близнюки ♊

Енергія, послана Вам сьогодні зірками, ідеально відповідає сьогоднішньому дню. Ви повністю готові до веселощів і святкувань, що оточують Ваших рідних і близьких. Діставайте фотоапарат і готуйтеся закарбувати те, що відбувається, на пам’ять. Не забудьте витратити кілька хвилин на телефонні розмови з тими, хто не зміг там бути присутнім.

Рак ♋

Дім і домашні справи зараз — об’єкти милості зірок. Вам навіть сподобається залагоджувати невеликі відхилення від ваших ретельно вивірених планів, творчо підходити до заспокоєння родичів, що рознервувалися, або вирішення питання підгорілого пирога. Хто знає? Випадковість могла б покласти початок чудовій традиції.

Лев ♌

Таке відчуття, що оточуючих послали на Землю, щоб вони виконували Ваші бажання, але це й відображення Вашої власної щедрості та гарної карми. Ви отримаєте дуже особливий подарунок. Це може бути щось велике в матеріальному плані — комп’ютерне обладнання, цифровий фотоапарат, про який Ви мріяли. Або ж щось нематеріальне, але від цього не менш цінне. Насолоджуйтеся!

Діва ♍

Ваша аналітична сторона слабшає, і Ви занурюєтеся в солодку сентиментальність і радість літа. І це абсолютно не заважає Вашому чіткому плану справ на день. Навпаки, розклад стане вам у пригоді, якщо доведеться вирішувати якесь питання в терміновому порядку. Насолоджуйтеся товариством сім’ї та друзів і не дивуйтеся своєму пориву дати оточуючим зрозуміти, як багато вони для Вас значать. Не чекайте сигналів, просто зробіть це!

Терези ♎

З Вашою здатністю бездоганно розраховувати час, течія Вашої рідкісної енергії не перерветься і надалі. Всесвіт безумовно на Вашому боці, і Ваша присутність забезпечить оглушливий успіх будь-яким святкуванням. А поки є можливість несподівано закрутити бурхливий роман, не губіться і вирвіть у життя парочку особливих моментів з особливою людиною. Можливо, це будуть найкращі хвилини за день.

Скорпіон ♏

Якби життя було телевізійним реаліті-шоу, Ви б більше за інших знемагали від нетерпіння переглянути фінальний вирішальний епізод. Саме Ви були б у центрі несподіваної інтриги, і завдяки Вам розкрилася б уся мережа хитросплетінь. Сьогодні якраз той випадок. Невеликі милі секрети, приготовані на Вашій кухні, вийшли на світ і припали всім до смаку. До того ж дехто і для Вас приготував парочку сюрпризів.

Стрілець ♐

Друзі Вас цінують, сім’я любить, і Ви просто купаєтеся в цьому обожнюванні. Життя – це дар, і Ви радісно розриваєте обгортковий папір. Якісь глибокі моменти протягом дня особливо припадуть Вам до смаку. Можливо, у Вас попросить поради людина, яку Ви дійсно поважаєте.

Козоріг ♑

Вашій діяльній натурі буде нелегко зважитися на вихідний, але це матиме величезне значення для Ваших рідних і близьких, які не хочуть Вас сьогодні ділити ні з ким. Що б не відбувалося на роботі, все ще буде актуальним і завтра, а сьогоднішній день не повториться. Знайдіть собі заняття: призначте себе офіційним фотографом або шеф-кухарем для святкового обіду, або ж поставте за мету поговорити з кожною людиною в кімнаті. Або все разом!

Водолій ♒

Розумом Ви блукаєте далеко від того місця, де перебуваєте – можливо, хтось подарував Вам квиток на літак. Але рідні та близькі все-таки бажали б повністю відчувати Вашу присутність у цей момент. Докладіть максимальних зусиль, щоб сприймати те, що відбувається, всіма п’ятьма почуттями. Якщо зупинитеся на секунду, щоб оцінити все, що вас оточує, у вас просто не вийде відсторонитися від реальності.

Риби ♓

Ситуація ось-ось почне поліпшуватися, і сьогоднішній день не стане винятком із наміченої тенденції. Будь-яка командна робота сьогодні особливо сприятлива, оскільки у Вас є прекрасна можливість зміцнити зв’язки і поглибити контакти. Той факт, що Ви щиро готові допомогти, також робить Вас невід’ємним і цінним учасником того, що відбувається. Намагайтеся підтримувати все це в рівновазі й вирвіть кілька хвилин вільного часу тільки для себе.