Як зрозуміти, що ви подобаєтеся чоловікові за знаком Зодіаку

Часом поведінка чоловіків надсилає жінці змішані сигнали. В результаті ми починаємо зневірятися у своїх спробах зрозуміти їх. Задаючи, здавалося б, пряме питання, ми отримуємо у відповідь зовсім не те, чого чекали.

І в такі моменти, коли нам потрібна допомога в розумінні свого партнера, ми незмінно звертаємося до астрології.

Кожна людина народжується під одним з 12 зодіакальних сузір’їв і наділена набором специфічних якостей і неповторними манерами поведінки, які можуть бути як позитивними, так і негативними. Гороскоп може підказати вам, що насправді означають вчинки і дії чоловіків.

Овен

Явним показником того, що чоловік-Овен у вас закоханий, є його щедрість у питаннях грошей, часу і почуттів. Представникам даного сузір’я подобається сам процес полювання, тому якщо він приділяє надто багато уваги, то це вже говорить про багато що. Овни будуть дивувати вас букетами квітів без будь-якого приводу і посилати повідомлення, що демонструють турботу і прив’язаність.

Телець

Телець, навпаки, не буде задаровувати вас подарунками, але всю його увагу буде присвячено виключно вам. А ще він буде активно слухати все, що ви йому говорите. Тельцю може знадобитися трохи часу на те, щоб усвідомити, що ви йому подобаєтеся. Але як тільки це станеться, його почуття стосовно вас тільки посиляться.

Близнюки

Цей чоловік висловлює любов за допомогою маніпулювання значеннєвим навантаженням слів. Ваше серце він спробує завоювати своїми унікальними віршами, а увагу – відправленням безлічі надихаючих текстових повідомлень. Оскільки йому подобається взаємодіяти безпосередньо з усіма, крім вас, то можна сміливо стверджувати, що ваш зв’язок має духовний характер.

Рак

Сім’я у Раків завжди стоїть на першому місці. Так, якщо він познайомив вас зі своїми рідними, значить, Рак по вуха закоханий і у нього серйозні наміри. А якщо ви ще й сподобаєтеся його сім’ї, він точно перестане сумніватися в правильності свого вибору.

Лев

Леви відрізняються особливою креативністю і новаторством. Кожен раз, плануючи побачення або відпустку, він буде дуже старатися. Лев високо цінує красу і зовнішній вигляд, тому не варто дивуватися, коли він подарує вам сукню або взуття від відомого дизайнера. Йому хочеться, щоб виглядали на всі сто.

Діва

Хочете, розкриємо вам таємницю про чоловіків, які народилися під знаком Дів? Вони відчувають себе добре, якщо змогли зробити добре вам. Тому Діви будуть демонструвати свій інтерес, оцінюючи ваші досягнення і надаючи вам підтримку у всіх ваших професійних прагненнях. Цей чоловік зробить все можливе, щоб ви могли реалізувати свої мрії.

Терези

Ви зрозумієте, що цей чоловік закохався в вас, коли помітите, наскільки сильно він до вас тягнеться і як часто бачиться з вами. Терези харчуються зв’язком з іншою людиною, тому він обов’язково зробить все від нього залежне, щоб налагодити між вами сильний зв’язок. Він харизматичний, тактовний і заради вас піде на край світу.

Скорпіон

Якщо ви зацікавили Скорпіона, він буде прикидатися, що це не так. Коли ви поруч, цей чоловік навмисне буде ховатися у своєму телефоні, хоча насправді бачить вас і намагається дізнатися про вас як можна більше. Поступово емоції Скорпіона почнуть знаходити вихід, і ви дізнаєтеся, що він у вас закоханий.

Стрілець

У чоловіків, народжених під знаком Стрільця, є схильність швидко закохуватися по вуха, а потім так само швидко втомлюватися від нових відносин і хотіти скоріше від них звільнитися заради чогось нового. Але якщо ви зумієте привернути його увагу до себе, він буде дуже доброзичливим, веселим і навіть запропонує вам відправитися в спільну подорож. Стрілець любить подорожувати поодинці, тому якщо він захотів поїхати з вами, то це явно хороший знак.

Козоріг

Козоріг готовий відмовитися від свого особистого комфорту, щоб побути разом з вами. Так, якщо він хоче сходити з вами до лікаря або дантиста, то тим самим демонструє свою турботу і показує, наскільки ви йому дороги. Оскільки всі Козороги відрізняються працьовитістю, не варто дивуватися, якщо він почне ремонтувати у вас вдома все, що можна полагодити.

Водолій

Ви зрозумієте, що Водолій закоханий у вас, якщо він буде безупинно робити для вас якісь креативні і непередбачувані речі. Раніше ви навіть не підозрювали, що кожні вихідні у вас в місті проходить ярмарок тайської їжі або що ви можете орендувати човен і поплавати в ньому по озеру. А ще Водолій постійно заграє з вами.

Риби

У представників цього знака дуже розвинена інтуїція. Вони дізнаються про ваші потреби ще до того, як ви зрозумієте, що вам це дійсно потрібно. Ступінь своєї обізнаності про ваших перевагах такий чоловік показує, як правило, з допомогою подарунків, про які ви мрієте. В цьому плані партнера нього краще вам не знайти.

Оригінал