4 знаки Зодіаку зі слабкими нервами

У кожного знака Зодіаку є як позитивні, так і негативні риси характеру, якості і недоліки. У деяких з них слабка нервова система, про що говорить їхня нездатність тихо порахувати до 10 і заспокоїтися в найбільш стресові моменти.

Отже, які ж знаки Зодіаку нездатні контролювати себе і є найбільш агресивними у всьому зодіакальному ряду?

Овен

Овен безперечно є найбільш агресивним серед усіх знаків Зодіаку, тому що ним опікується бог війни Марс. Представники даного сузір’я не прислухаються до чужих аргументів. Часто вони не можуть тримати себе в руках, мають запальний характер і довго не можуть заспокоїтися.

Ця людина дбає в першу чергу про себе. Для нього головне, щоб добре було тільки йому. Таким людям складно йти на компроміс, вони рідко визнають свої помилки.

Лев

З Левами жарти погані. Спостерігаючи за представниками цього знаку Зодіаку, можна прийти до висновку, що якщо ніхто їх не турбує, то вони зовсім не такі агресивні. Тобто, вони не стануть йти на конфлікт без вагомої причини.

У більшості випадків Лева абсолютно не цікавить, що відбувається навколо нього. Для людини головне залишатися на своєму троні і бути королем джунглів. Якщо ж хтось спробує підірвати його авторитет або відібрати його титул, ця людина миттєво опиниться схопленою мертвою хваткою, і вибратися з його кігтів буде вже неможливо.

Леви рідко втручаються у сварки і не люблять сперечатися, але вони дуже мстиві і неприємні, коли хтось їх провокує. Ви не можете навіть уявити собі, на що здатна ця людина, якщо ви перейдете їй дорогу.

Стрілець

Стрілець намагається вразити свою мету і не любить, коли хтось не дає йому досягти бажаного. Це робить його вкрай агресивним. Представники цього знака дуже високої думки про себе, а тому рідко йдуть на компроміси і насилу можуть дорахувати до 10, якщо хтось їх дратує.

Стрілець — це знак стихії Вогню, що говорить про його вольовий характер, але йому явно бракує тактовності. Якщо ви виб’єте його з колії, то він швидко направить проти вас всю свою потужну енергію.

Риби

Риби чутливі, вони часто відчувають внутрішнє напруження і незрозумілу тривогу. У критичних ситуаціях вони не вміють зберігати самовладання, легко втрачають контроль над своїми емоціями і поведінкою. Найчастіше їх перепади настрою не піддаються поясненню.

Риби чудово усвідомлюють свої слабкості, але нічого не роблять для того, щоб змінити ситуацію.

Оригінал