Гороскоп на 15 вересня

Овен ♈

Ви розумієте, що комусь здаєтеся нудною і похмурою особистістю, але чи не начхати? Взагалі незрозуміло, чому всі навколо такі радісні та гучні. Ваш буркотливий настрій триватиме до грудня. Але навіть якщо зрозуміти інших Ви не можете, прийняти їх – цілком. Будуйте мости, а не стіни.

Телець ♉

Настав час переглянути фінанси, особливо якщо Ви розумієте, що зміна перспективи обіцяє зміни на краще. Важливо розуміти, що реалізм та песимізм – різні речі. Звичний спосіб мислення утримує Вас від успішних рішень. Було б розумно почати витрачати гроші інакше.

Близнюки ♊

Місяць у Вашому знаку підкреслить найкращі Ваші риси. Це буде тим більше добре, тому що останнім часом із знаходженням спільної мови з людьми могли бути проблеми. І якщо розповісти свою версію того, що відбувається, поки немає можливості, принаймні завдяки підтримці Місяця Вам стане легше.

Рак ♋

Усвідомивши, як глибоко пустили коріння страхи, Ви встанете на шлях зцілення від них. Важкий досвід дав Вам цінний урок, але зараз настав час поглянути на нього новими очима, перестати боятися, взяти під контроль.

Лев ♌

Не варто перейматися тим, що думають про Вас інші. Ви не відчуваєте себе гірше за інших, але є побоювання, що недотягуєте до якогось стандарту. Але хіба Ви не маєте якостей, які викликають в інших повагу і навіть захоплення? Зосередьтеся на них, щоб вирівняти ситуацію.

Діва ♍

Майбутнє Ваших починань дещо неясне, але зрозуміло, що успіх починання ґрунтується на співпраці; поодинці Вам не впоратися. Навіть якщо Ви одинак за вдачею або в минулому мали неприємний досвід невдалого спільного починання, зараз важливо усвідомити цінність командної роботи.

Терези ♎

Ви маєте повне право шукати натхнення будь-де. Не треба цінувати свої хобі менше, лише тому, що хтось їх не розуміє. І пам’ятайте, що якщо Вам потрібне толерантне відношення від інших, варто виявити його зі свого боку.

Скорпіон ♏

Настав час заново оцінити внесок кожного учасника у справу, яка вважається загальною. Може виявитися, що на Ваші плечі лягає дуже багато відповідальності. Не виключено, що настав час віддати частину влади та контролю в обмін на можливість розслабитися та звільнити трохи цінного часу.

Стрілець ♐

Зараз у відносинах з іншою людиною потрібна повна та абсолютна відкритість. Втім, у Вас і не буде настрою все тримати в собі. Відвертість може означати, що ви скажете більше, ніж планували. Але говорити у будь-якому випадку будете не тільки Ви – це обіцяє Місяць, який зараз впливає на найважливіші стосунки у Вашому житті.

Козоріг ♑

Наскільки Ви продуктивні у вибраній області? Ви просто робите те, що повинні, незважаючи на обставини, – чи прагнете кращого результату, яким зможете пишатися? Настав час докласти більше зусиль – але Ви ні про що не пошкодуєте.

Водолій ♒

Якщо останнім часом було почуття, що вас не розуміють, то зараз усе зміниться. Відвертість можна поєднати з більш продуманими стратегіями комунікації. Потрібен баланс між щирістю та багатослівністю, що межує з ексгібіціонізмом.

Риби ♓

Якщо на всі плани благоустрою житла не вистачає грошей, на допомогу прийде уява. Немає коштів на всі пункти зі списку бажань? Обмеження – двигун прогресу. Багата фантазія допоможе придумати, як укластися в скромний бюджет із чудовим результатом!