Як Сонце впливає на знаки Зодіаку

Сонце – це найбільший об’єкт у найближчому космічному оточенні. Це зірка, яка не тільки дає нам тепло і світло, а й живить найпотужнішою енергією, дарує нам емоції та енергію. Інформація астрологів, наведена нижче, допоможе вам краще зрозуміти, як ваш знак Зодіаку взаємодіє із Сонцем.

Овен

На Овнів Сонце впливає найбезпосереднішим чином. Саме через Сонце Овни такі емоційні. Справа не обмежується гарним і поганим настроєм, адже в Овнах зосереджено безліч різних почуттів та емоцій. Це дивовижні люди.

Телець

Тельців Сонце не обділяє емоціями, але воно впливає на них не найкращим чином. Перебуваючи у Водних або Земних знаках, Сонце провокує в них зростання марнославства і гордості. Тельці більшу частину часу люблять себе більше, ніж інших, хоч і приховують це.

Близнюки

Сонце може давати людям індивідуальність. Так воно і чинить із Близнюками, які не схожі на інших людей. Через сильний вплив світила Близнюки рідко втрачають цю родзинку в характері. Сонце допомагає їм успішно боротися з комплексами і страхами.

Рак

На Раків Сонце впливає сильніше, ніж на представників інших Водних знаків Зодіаку. У його впливі простежуються позитивні нотки, але тільки якщо Сонце перебуває в знаках Повітря. Воно допомагає Ракам набувати впевненості в спілкуванні з людьми будь-якого віку і статусу.

Лев

На Левів вогняна куля впливає виключно позитивно. Саме Сонце дарує Левам непохитну впевненість, яка іноді їм заважає, адже люди не схвалюють надмірної самовпевненості. Також Сонце робить Левів неперевершеними лідерами, управлінцями.

Діва

На Дів вплив Сонця досить спірний. Воно провокує появу глибинних і часом безцільних переживань, коли перебуває в знаках Землі або Води. Також Сонце наділяє Дів великодушністю, добротою і глибокою повагою до всіх, хто їх оточує.

Терези

Терези вільні від Сонячної енергії. Саме тому вони поєднують у собі спокій і харизму. Їм не потрібно бути надмірно емоційними та яскравими, щоб привернути чиюсь увагу. Терези чарівні за рахунок інших енергій, адже вони є улюбленцями Венери.

Скорпіон

Скорпіони часто засмучуються через дрібниці, але ніколи нікому не показують своїх справжніх почуттів. Приховувати їх їм досить просто, тому що сонячний вплив на них досить слабкий. З цієї ж причини Скорпіонів дуже складно “читати”, аналізувати їхній стан.

Стрілець

Стрільці – це ті люди, які знають про оточуючих практично все. Саме Сонце “розповідає” їм те, що вони повинні знати. Багато хто дивується, як Стрільцям вдається подобатися всім навколо і справляти таке потужне враження. Відповідь проста – Сонце відкриває їм таємні знання про людей.

Козоріг

Козороги здаються беземоційними і надзвичайно спокійними. Насправді під цією маскою ховаються вельми чутливі натури. Козороги вміють любити і дарувати щастя, можуть дуже засмучуватися через негаразди. Просто в них достатньо сил, щоб заглушати це за допомогою роботи і справ.

Водолій

Водолії – люди, що закрилися в собі. Сонячна енергія обходить їх стороною. Це і є причина, через яку вони здаються холодними і відстороненими. Та дещиця сонячної енергії, яка до них доходить, провокує в них появу любові до влади. Водоліям дуже подобається, коли їм підкоряються.

Риби

Риби і Сонце несумісні. Саме тому люди цього знака часто відчувають не ті емоції, на які розраховують оточуючі. Та й самі Риби теж часто не розуміють, чому вони повністю спокійні, коли потрібно переживати, і переживають, коли цього робити не варто.

Оригінал