Як знаки Зодіаку поводяться у суперечці

Овен

Найчастіше Овен перемагає у суперечці з будь-ким, хто намагається йому протистояти. Логічні доводи з ним просто не працюють. Якщо ви зможете переконати Овна визнати, що він був неправий, то у вас з’явиться реальний шанс виграти суперечку. Тільки не чекайте, що Овен відразу визнає вашу правоту.

Телець

Він упертий і непохитний. Прийнявши якесь рішення, Телець рідко змінює точку зору. У суперечці з Тельцем можна перемогти тільки в тому випадку, якщо ви вміло розіграєте карту здорового глузду, особливо якщо покажете, що ваша пропозиція у фінансовому плані більш вигідна, ніж їхня. А ще Тельці не можуть встояти перед компліментами.

Близнюки

Ці люди без роздумів приймуть будь-які ваші доводи. Але це ще не означає, що ви виграли суперечку, адже через кілька хвилин вони можуть змінити думку і перейти на бік іншої людини. Суть в тому, щоб обдурити Близнюків і переконати їх, що ваша позиція найбільш популярна і прийнятна в суспільстві. Річ у тому, що питання популярності турбує майже всіх представників даного знаку.

Рак

З ними непросто мати справу, оскільки Раки схильні тікати від конфліктних ситуацій та швидко усуваються від проблеми. Найкраще, що ви можете зробити, це дозволити їм прийти в себе, а вже потім почати викладати аргументи.

Лев

Найпростіший спосіб переконати в чомусь Лева це йому підлестити. Найчастіше вони вважають себе дуже розумними, і якщо ви покажете, що ваші доводи засновані на логічних умовиводах, то Лев прийме вашу сторону. Але будьте готові до того, що в ідеї Лева набагато кращі за ваші. З допомогою цих ідей він намагатиметься підтримати позицію, яку раніше відкидав.

Діва

Перемогти Діву в суперечці простіше простого. Вам потрібно всього лише довести свою правоту. Діви знають, у чому саме ви помиляєтеся, а тому не стануть сперечатися, якщо в цьому немає потреби. Варто вам пояснити, що ваш підхід був би більш доречним, і Діва тут же перестане чинити опір.

Терези

З Терезами будь-яка суперечка перетворюється на переговори. І тут не може бути й мови про перемогу або поразку, адже представники цього знака завжди шукають справедливе рішення для кожної зі сторін. Якщо ви покажете їм, що ваші докази незаперечні, вони можуть поступитися.

Скорпіон

Скорпіони терпіти не можуть ігри, недомовки й нелогічні аргументи. Якщо ви почнете використовувати проти них всі ці речі, то ви вже програли. Найкращою тактикою буде сказати правду. Якщо Скорпіон побачить, що ви воюєте гідно, вони можуть навіть трішки поступитися.

Стрілець

Для нього кожен спір це шанс отримати нові знання. Якщо у вас є хороші аргументи, ці люди будуть тільки раді вислухати вас. Якщо ж спір стосується питань особистого сприйняття, то вам не виграти, оскільки Стрілець високо цінує власну думку.

Козоріг

Вони рідко сперечаються про малозначні речі. Якщо ж питання принципове, переконайтеся, що у вас є вагомі аргументи, оскільки інакше Козороги перестануть вас слухати і перемкнуться на більш важливі речі.

Водолій

До того як почати суперечку з цією людиною, спочатку переконайтеся, що ви зрозуміли його точку зору. Хай там що, але ви не зможете зіграти на емоціях Водолія, тому що народжені під цим знаком рідко втрачають самовладання. Водоліям подобається, коли рішення приносить користь усім зацікавленим сторонам. Якщо ви хочете виграти суперечку з Водолієм, стежте за тим, щоб ваші аргументи були спрямовані саме на це.

Риби

Риби завжди намагаються уникнути конфлікту. Тому вам не складе труднощів перемогти їх в суперечці. Як тільки Риба відчує, що її щось турбує, вона тут же відступить і почне тікати. Ось чому представникам цього знаку рідко вдається відстояти свою точку зору. Оскільки перемогти Риб в суперечці досить просто, подумайте про те, наскільки це буде чесною стосовно них.

Оригінал