Гороскоп на 7 серпня

Овен ♈

Розмова може багато чого відкрити і допоможе стати на шлях до лікування. Але спершу доведеться відверто поговорити і перестати уникати певної теми. Будьте готові дізнатися, що обидві сторони дійшли невірних висновків – і дуже помилялися щодо один одного. Це стане ковтком свободи.

Телець ♉

Добра справа, здійснена в минулому, повернеться сторицею. Чуже бажання відплатити добром за добро може бути важливішим для іншої людини, ніж для Вас. Навіть якщо здається, що подяка перебільшена, пам’ятайте про суб’єктивні відчуття. Іноді крихітний жест має велике значення.

Близнюки ♊

Місяць впливає на сферу відносин і дарує чудову можливість зайнятися давнім болючим епізодом. Може виявитися, що неприємні переживання були викликані нестачею розуміння ситуації. Якщо потрібно залишити якийсь аспект давніх стосунків – необов’язково романтичних – у минулому, то сьогодні у Вас буде така можливість. Настав час відновити партнерство з чистого листа.

Рак ♋

Сьогодні Ви із задоволенням викреслюватимете пункти зі свого списку справ. Це принесе обґрунтовану гордість за себе, що також означає мінус одну проблему. Так тримати! Усвідомлення власної продуктивності та ефективності надає Вам впевненості – і вона цілком заслужена.

Лев ♌

Ви добре знаходите спільну мову з іншою людиною, та до того ж у вас двох безумовно багато спільного: цілі, досвід. Вам обом доводиться боротися із проблемами, яких не розуміють близькі. Нічого страшного! Все зміниться, коли спільна справа почне давати плоди.

Діва ♍

Вдома не все буде спокійно. Якщо думаєте про зміни, то варіантів безперечно буде більше одного. Постарайтеся не квапити події. Чи хочете Ви перефарбувати стіни, чи переїхати в нове житло, важливо все ретельно вивчити та продумати.

Терези ♎

Можуть повернутися привиди минулого. Не найприємніший прогноз. Однак, варто озирнутися назад і усвідомити все, що тягне за собою Вас; це має причини. Обмежитись роздумами чи почати діяти – вирішувати Вам. Але завершити цей розділ буде простіше, ніж може здатися.

Скорпіон ♏

Місяць впливає на сферу фінансів та цінностей, матеріальних і не лише. Стає ясно, що тут потрібна нова стратегія. Ви далеко зайшли і як багато перешкод здолали останнім часом, але всі випробування – це також можливість збільшити свій дохід. Вам настав час розробити нову стратегію отримання грошей.

Стрілець ♐

Місяць у Вашому знаку посилить чутливість та навіть сентиментальність. Ви раптом замислитеся про події та людей з минулого. Якщо стосунки з кимось обірвалися на неприємній ноті, можливо, сьогодні Ви дізнаєтесь, які непорозуміння спричинили це. Ніколи не пізно все виправити!

Козоріг ♑

Ви розумієте, що випромінюєте тепло, до якого тягнуться люди, але якщо хтось вирішить, що Вами тепер можна легко маніпулювати мало йому не здасться. Як завжди, будьте вибірковими щодо свого кола спілкування та довіряйте інтуїції, якщо вона каже, що від когось треба триматися подалі.

Водолій ♒

Вплив Місяця спровокує сум’яття у колі друзів. Тут дуже знадобиться вміння заспокоювати людей, але важливо пам’ятати, що Вам не потрібно виступати єдиним миротворцем. Не варто надто вкладатися у чужі проблеми. Вислухайте – але не більше.

Риби ♓

Якщо ніяк не виходило запустити важливий проєкт, то сьогодні нарешті справа зрушить з мертвої точки. Але важливо розуміти, що будь-яке починання накладає додаткові зобов’язання. Також Ви отримаєте вірний знак того, що напали на золоту жилу!