Ці три знаки Зодіаку мають вищий розум: їх не переграти і не переконати

Розумних знаків багато, але видатний інтелект – це перевага, якою володіє далеко не кожен. І, звичайно, кожен знак по-своєму унікальний. Але герої нашої добірки розумом, хитрістю і винахідливістю перевершують всіх інших.

3 місце – Водолій.

Водолії просто не можуть зазнати поразки, адже вони перебувають під впливом Сатурна. Представники цього знака Зодіаку не хочуть зливатися з натовпом. Вони будуть плисти проти течії, щоб створити своє власне місце в цьому світі. Вони найбільш терплячі люди, яких вам коли-небудь вдасться зустріти. З Водоліїв також можуть виходити видатні політики, тому що вони зможуть знайти інноваційні способи вирішити основні проблеми своєї країни. Представники цього знака привертають до себе увагу за стриманістю.

Вони не піддаються тиску, вміють мислити логічно і знаходити рішення будь-яких проблем. Завдяки їхній стійкості, їм найбільше підходять адміністративні посади. Також Водолії вирізняються зосередженістю та цілеспрямованістю. Якщо вони на щось наважуються, то їх уже ніщо не зупинить. Водолій просто приречений на успіх, так уже вони влаштовані. З їхньою оригінальністю та креативністю ніхто не зможе зрівнятися. Найвідоміші Водолії – Ед Ширан, Опра Вінфрі та Гаррі Стайлз.

2 місце – Діва.

Діви зможуть як ніхто інший наповнити ваш світ своїм світлом. Ще в школі вони показують видатні результати і зазвичай стають зірками у своєму класі. Ними рухає жага до знань. Вони завжди намагаються навчитися чогось нового. Проте це зовсім не означає, що Діви погодяться вчитися чого завгодно. Вони заглиблюються лише в те, що по-справжньому їх цікавить і привертає увагу. Якщо вони рішуче за щось беруться, то їм не потрібно багато часу, щоб стати експертами в цьому питанні.

Інтелект Дів не обмежується лише навчанням і шкільними предметами. Діви, які люблять малювати, можуть стати видатними художниками, любителі кіно – геніальними режисерами, а любителі танців – талановитими танцюристами. Так відбувається тому, що якщо Дівам щось подобається, вони поринають у справу з головою. Дівам потрібно все або нічого. Це стосується їхніх хобі і навіть стосунків: вони завжди намагаються в усьому бути найкращими. Якщо Діви когось люблять, то заради цієї людини зможуть піти на все. Відомі Діви – Бейонсе, Майкл Джексон і Кіану Рівз.

1 місце – Скорпіон.

Скорпіон – один із найдопитливіших знаків. Йому терміново треба знати все на світі. Тому в якості легкого читання вони, наприклад, вибирають 52 томи Великої Радянської Енциклопедії або магічні гримуари. У Скорпіонів гострий розум, хороша інтуїція і Вікіпедія в голові, тож їм не важко буде обхитрити кого завгодно. Тільки користуються вони цією якістю в дуже рідкісних випадках. Тому цей знак буває імпульсивним і робить необдумані вчинки. Але якщо Скорпіони спалили, вони готові розплатитися за всіма рахунками і ніколи не побіжать від відповідальності.

Скорпіони дуже харизматичні, що допомагає їм з легкістю заводити нових друзів і ставати популярними. Але щойно вони починають мудрувати, бажання дружити з ними зникає. Натомість їх нерідко наводять як приклад для наслідування друзям і знайомим. Це бісить ще більше, саме тому Скорпіони мають таку погану репутацію. Багато відомих Скорпіонів володіють усіма перерахованими вище якостями, наприклад, Білл Гейтс, Вілл Сміт і Кеті Перрі.

Оригінал