У які забобони вірять різні знаки Зодіаку

Чи вважаєте ви себе забобонним, чи переходите на інший бік вулиці, якщо чорний кіт перебіг дорогу, чи просите в літаку місце зі щасливим номером? Погодьтеся, прикмети дуже міцно увійшли в наше життя. Ще наші бабусі та мами дотримувалися певних ритуалів і ми, не замислюючись, продовжуємо в них вірити. Цей гороскоп розповість вам, які прикмети важливі для вашого знака зодіаку.

Овен

Овну необхідно вигравати, чи то змагання, чи то парі, чи то гра. Він вибирає собі одяг “на удачу”, у ньому переплітається бажання перемогти і забобони для досягнення результату. Якщо ви збираєтеся на побачення з людиною цього знака, зверніть увагу на її браслети або взуття – можливо, це талісман для Овна.

Телець

Не хочеться розчаровувати, але впертість Тельця стає схожою на забобон. Хтось хоч раз переміг людину цього знака? Адже не може ж вона постійно вигравати і бути настільки везучою в усьому. У чому причина? Просто Телець неймовірно впертий і завжди йде напролом.

Близнюки

Розбите дзеркало або розсипана сіль будь-кого змусили б нервувати, а Близнюків особливо. Дехто б просто остерігався цих прикмет, але Близнюки починають страшенно нервувати й уникають будь-яких дій, щоб не погіршити проблеми. Вони знають, що ці прикмети до смерті або сварки, тому їх долають нерішучість і сумніви. Вони одразу ж задаються питанням, що призвело до невдачі – прийняті ними рішення чи просто невезіння.

Рак

Раки дуже емоційні та сентиментальні, вони завжди стоять на захисті своєї сім’ї. Тільки одна думка про те, що щось може трапитися з гаряче коханою людиною, змушує Рака уникати будь-яких небезпек, про які йдеться у всіляких прикметах.

Лев

Лева часто можна застати біля дзеркала, який вивчає свій зовнішній вигляд. Він марнославний, самозакоханий і хоче бути впевненим, що має ідеальний вигляд. Як ви розумієте, його лякають усі забобони, пов’язані з дзеркалами. Лева взагалі дуже засмутить той факт, що дзеркало розбите, і він не може себе побачити.

Діва

Діви звертають увагу навіть на найменші деталі, тому вони часто знаходять монетки на землі і вважають, що це на удачу. Але якщо гроші знайдено на перехресті, Діва омине стороною будь-яку суму, оскільки не збирається зазнавати будь-яких невдач.

Терези

Бачити чорну кішку – погана прикмета, пов’язана зі смертю і неприємностями протягом усієї історії. Терези ненавидять все, що пов’язано з самотністю і смертю, і всіляко уникають чорних кішок. Люди цього знака жили б у жаху довгі роки, якби встановили точний зв’язок між чиєюсь смертю і чорною кішкою, яку вони нещодавно зустріли. Якщо ваш друг Терези, ніколи не даруйте йому чорного кошеня, яким би гарненьким воно не було.

Скорпіон

Скорпіони – пристрасні люди, яких переповнюють емоції. Загадати бажання під час падіння зірки – це гарний спосіб для Скорпіона висловити те, що у нього на душі. Цей знак намагається ховати свої емоції від оточуючих, і тільки вигляд падаючої зірки допомагає Скорпіону зізнатися, що йому потрібна нова робота або він страждає від депресії.

Стрілець

Стрілець любить пригоди і завжди готовий вирушити в дорогу – завжди, крім п’ятниці, 13-го. Якщо п’ятниця випадає на 13 число, обов’язково станеться щось погане. Це знає кожен Стрілець, тому й не літає, не йде в похід, не виходить у море, бо очікує страшної катастрофи. Він хоче уникнути авіакатастрофи, загибелі в лісі чи на воді, тим паче якщо цьому можна запобігти і почати подорож в інший день.

Козоріг

Козороги люблять бути готовими до всього, навіть більш ніж готовими, але щодо забобонів, вони постараються не накликати на себе біду, оскільки впевнені, що ніяка підготовка і профілактика не скасує дії старих добрих прикмет.

Водолій

Бувають цифри, які приносять невдачу, і Водолій обов’язково постарається їх уникнути. Якщо фінальна сума в чеку виявиться 666, це змусить Водолія докупити ще одну річ, звісно ж, якщо її ціна не буде 6,66. Цифри та їхні комбінації – основний забобон для цього знака.

Риби

Риби люблять успіх оточуючих, і їм приємно усвідомлювати, що вони теж зробили свою допомогу і внесок у цей успіх, навіть якщо тільки на словах. Для них забобони – це якраз магія слів. Риби завжди скажуть незнайомцю: “Будь здоровий”, щоб бути впевненим, що не підхоплять нічого поганого від того, хто чхає.

Оригінал