Чого бояться чоловіки різних знаків Зодіаку в стосунках? Перевірте свого!

У всіх у нас є якісь особливі страхи, пов’язані з різними галузями життя: деякі чогось побоюються в роботі, бояться не відповідати чомусь або бути гіршим за когось, у інших є страхи і фобії в особистому житті і в відносинах з партнерами.

Якщо ви хотіли б добре розбиратися в психології протилежної статі, почніть вивчати їх слабкі місця: наприклад, страхи! Ви дізнаєтеся для себе багато цікавого і зможете використовувати ці знання в якості зброї і управління.

Більшість чоловіків не особливо показують свої страхи в спілкуванні з жінками: вони звикли ховати емоції і підсвідомо не хочуть виглядати слабкими. Страхи, з іншого боку, допомагають їм розвиватися.

Наприклад, якщо чоловік боїться втратити кохану через своє жалюгідне матеріального становище, він буде робити все, щоб добитися визнання, щоб заробити на хороше для його партнерки життя і не дозволити їй піти. Є й такі, хто піддається страхам і не хоче від них позбавлятися, не хоче йти вперед, але це вже занадто важкий випадок.

Овен

Страх №1: виявитися недієздатним, слабким і втратити лідерство у відносинах

Чоловік Овен цілеспрямований і дуже активний, він любить у всьому і завжди бути першим, в тому числі і у відносинах. Якщо його партнерка починає занадто активно нав’язувати свою волю і приймати за нього рішення, це може погано закінчитися для обох.

Чоловіки цього знаку дуже бояться втратити свої можливості бути біля керма, вони звикли діяти першими, брати напором і в глибині душі дуже боятися відмов. Вони люблять бути чарівними в очах жінки і люблять захоплення, тому бояться, що жінка не буде ними пишатися і не буде їм підкорятися, не даватиме їм лідерство. Втім, і це не найсильніший страх Овна.

Набагато більше чоловіки-Овни бояться втратити свою фізичну силу, тому часто їх можна зустріти в спортзалі або на пробіжці в парках. Сила є – розуму не треба – це як раз про них. На жаль, деякі з них готові застосовувати силу і в стосунках. У кращому випадку, це буде захист своєї другої половини від загроз ззовні, в гіршому – самоствердження за рахунок фізичної розправи.

Телець

Страх №2: виявитися неспроможним і отримувати менше жінки

Чоловіки цього знаку великі матеріалісти і звикли знаходити собі стабільні і чіткі джерела доходу. Вони бояться в один прекрасний день втратити такі джерела і опинитися, що називається, «біля розбитого корита». Страх такого роду змушує Тельців завжди мати щось на чорний день.

Якщо брати відносини з жінками, чоловік-Телець повинен відчувати, що має стільки грошей, щоб його друга половина залежала від нього хоч трохи. Якщо жінка отримує більше і готова ділитися з ним своїми грошима, це зазвичай розчаровує Тельців, робить їх невпевненими в собі і жалюгідними.

Зазвичай вони бояться бути залежними в матеріальному плані від близьких. Ну, звичайно, якщо це не який-небудь Телець-альфонс, що іноді теж трапляється, або якщо не страждає його виховання, і він без докорів сумління може жити за рахунок дружини. Від таких чоловіків краще триматися подалі.

Близнюки

Страх №3: виявитися нецікавим партнерці

Близнюки, мабуть, самі вітряні і непостійні чоловіки всього Зодіаку і в стосунках з жінками люблять різноманітність. У когось це виражається в нескінченній зміні партнерок, у когось – в цікавому проведенні часу разом з однією партнеркою.

За великим рахунком, Близнюки не терплять і навіть бояться одноманітності і нудьги в стосунках, але найголовніше – бояться стати для своєї партнерки нецікавим співрозмовником, коханцем і взагалі людиною! Саме тому чоловіки-Близнюки будуть спритні, сповнені гумору, чарівні у відносинах, щоб не дай Бог їхні кохані не нудьгували.

Рак

Страх №4: опинитися покинутим і непотрібним, залишиться самотнім

Рак – парний тип, без відносин ці чоловіки не можуть відчути себе повноцінними, тому зазвичай завжди мають сім’ї і рідко залишаються самотніми холостяками.

Страх бути непотрібним і покинутим зазвичай робить Раков нерішучими і боязкими, проте сильне бажання мати сім’ю здатне подолати будь-які страхи, тому Рак найчастіше готовий зробити пропозицію і повести свою кохану під вінець.

А ось вже наскільки хорошим захисником і добувачем для сім’ї він буде – питання спірне. У кращому випадку, якщо це відповідальна людина, страх втратити сім’ю, бути покинутим через свою лінь або нерішучості може змусити його рухатися вперед і досягати певних висот.

Лев

Страх №5: страх зради, страх того, що він не є єдиним і неповторним

Леви великі зверхники та обожнюють себе улюблених. Вони відчувають себе комфортно у відносинах, в яких їм виділяється певний п’єдестал, на який вони легко підіймаються, відчуваючи, що ними пишаються і здувають з них пилинки.

Саме тому будь-який Лев боїться бути… ну, скажімо так, не єдиним для своєї коханої. Зрада для будь-якого Льва – ніж в спину його привабливості та неповторності. Адже це означає, що його якості для партнерки не досить гарні і вона шукає когось іншого. Зрадити Левові – все одно, що вбити його. Зазвичай вони не прощають таке і відразу ж викреслюють кривдницю зі свого життя. Зазвичай вони довго будуть пам’ятати ці образи, іноді все життя.

Саме тому Леви намагаються для своїх партнерок бути особливими, неповторними, щоб у неї навіть не виникало думки про зраду. У більшості випадків їм це вдається.

Діва

Страх №6: занадто відкрити свою душу, бути занадто відвертим, страх повторення негативного досвіду

Чоловіки-Діви не люблять зайвих слів і одкровень. Вони здебільшого вірні і віддані своїм партнеркам і демонструють це своїм поводженням, своїми діями, а бути відвертими про свої справжні почуття зі своєю другою половиною не люблять.

Чоловіки-Діви іноді можуть залишатися холостяками, так як бояться любові. Навіть відносин вони можуть не так боятися, як саме кохання і сильної прихильності і того, що їм доведеться зізнаватися в цьому. Тому серед чоловіків-Дів часто зустрічаються ті, хто взагалі заперечує таке поняття як любов.

Більш того, вони просто побоюються, що якби вони були занадто відкритими, це може завдати шкоди їхньому здоров’ю. Вони не хочуть здатися слабкими, не люблять сентиментів і зазвичай не надто романтичні. Іноді жінки готові пробачити їм це заради надійного плеча, яке вони готові підставити своїй другій половині.

Ще один дуже сильний страх чоловіків-Дів в любові і відносинах – повторення якихось пережитих проблем, з якими йому довелося зіткнутися в минулому. Цей страх випливає з першого: «Відкрив душу, а в неї плюнули. Тепер я боюся, що знову плюнуть». Цей страх дуже важко викорінити, тільки найтерплячіша і дуже закохана жінка може допомогти йому позбутися від нього.

Терези

Страх №7: виявитися кинутим партнеркою, страх самотності

Чоловік-Терези віддає перевагу бути в парі. Він не одинак ​​по життю, тому що вважає за краще з кимось радитися і не брати всю відповідальність за прийняття рішень тільки на себе.

Він упевнений в своїй привабливості і любить романтику. Він упевнений, що жінки в захваті від цього. Так, напевно, воно і є: чоловікам-Терезам легко сподобатися жінці, а ось утримати її біля себе не завжди виходить.

Чоловіки-Терези впевнені, що вони самі розумні і красиві, і так боятися бути кинутими. Це занадто сильно знижує їхню самооцінку, особливо якщо кидають їх заради когось іншого.

Скорпіон

Страх №8: втратити чоловічу силу і чоловічу чарівність, не змогти задовільняти свою жінку

Страх бути неспроможним в ліжку є у багатьох чоловіків, але у Скорпіонів він особливо сильний. Напевно, тому Скорпіони роблять все, щоб опинитися найкращими в тому, що стосується інтимного життя.

До того ж досвід у них зазвичай значний, адже ця сторона відносин з жінками займає першорядне місце. Якщо кохана їх не зовсім задовольняє, вони намагаються виправити це, навчити і спрямувати. Однак темпераменти не зміниш, що не старайся. Скорпіони дуже темпераментні, тому вважають за краще бачити в своєму ліжку таких же жінок.

Скорпіону важливо почути найвищу оцінку його якостей і гідності в інтимному житті, це піднімає його самооцінку і робить дуже сильним.

Стрілець

Страх №9: бути смішним і осміяним, бути порівнянним з кимось із минулого

Стрільці, мабуть, самий оптимістичний знак Зодіаку, позбавлений більшої частини страхів, які властиві іншим знакам. Зазвичай такі чоловіки не переживають і не зациклюються на своїх проблемах, а сміливо йдуть вперед за новими враженнями і новим досвідом. Втім, і у них є деякі побоювання у відносинах.

Як і інші знаки Зодіаку вогненної стихії, Стрільці боятися бути порівняними з кимось іншим з минулого жінок. І справа навіть не в порівнянні, а в тому, що хтось може виявитися кращим. Якщо Стрілець відчуває себе дискомфортно поруч з жінкою, з якою хоче бути, через те, що він побоюється, що його попередник був в чомусь крутішим, спритнішими, але найголовніше – розумнішим, це змусить його сильно переживати.

Саме тому Стрільці так не люблять розповіді про колишніх в будь-яких формах. Вони вважають за краще, щоб його партнерки дивилися вперед, а не назад, і будуть робити все, від них залежне, щоб для своєї жінки стати найкращим і єдиним.

Козоріг

Страх №10: втратити повагу і авторитет в очах жінки

Козороги домагаються авторитету і визнання в усьому, починаючи від роботи і професійних досягнень і закінчуючи особистим життям. Найбільший страх для них – втратити певний авторитет, з яким вони існують у відносинах з самого початку.

Зазвичай вони домагаються цього авторитету в очах коханих за допомогою роботи і визнання їх професійних навичок, адже відомо, що Козороги багато працюють і міцно стоять на землі, тому зазвичай можуть утримувати не тільки себе, але і свої сім’ї. Йому страшно, якщо жінка перестає поважати його. Любов для нього навіть не грає в стосунках такої ролі, як повага.

Водолій

Страх №11: втратити свободу і незалежність

Водолії вважаються одними з найгірших чоловіків, дуже сильно дорожать своєю свободою і незалежністю. Якщо Водолій відчуває, що йому ставлять рамки у відносинах, надто намагаються контролювати його, його гіпертрофоване почуття свободи просто руйнує відносини, навіть якщо є любов. Жоден Водолій не виносить залежності, тому зробить все, щоб від неї позбутися.

Страх втратити свободу часто супроводжується відмовою від сім’ї взагалі, адже там де є сім’я, там є відповідальність і почуття обов’язку. Водолій краще буде самотнім, ніж завантаженим подібними вантажами. Тільки дуже розуміюча жінка, а також та, яка сама знає смак свободи, може зрозуміти таких чоловіків і спокійно жити з їх страхами, не заважаючи.

Риби

Страх №12: втратити любов, втратити співчуття і взаєморозуміння в відносинах, втратити надійний тил в особі жінки

Чоловік, що народився під знаком Риби, у відносинах боїться досить багато чого. Але в першу чергу, боїться втратити почуття. Для нього бути закоханим дуже важливо, це основа всього. Зазвичай його почуття глибокі й сильні, і він вимагає того ж від другої половини. Він боїться, що друга половина не буде опікати, жаліти і плекати його, і він буде глибоко нещасний, якщо жінка буде ставитися до нього без належної уваги.

Чоловіки-Риби часто не є сильними представниками своєї статі, їх чутливість і сильна вразливість робить їх уразливими перед обличчям небезпек. Це той тип чоловіків, в очах якого ви можете побачити сльози в хвилини відчаю чи невдач. Чоловік-риби боїться, що жінка не буде виступати надійним плечем в ті моменти, коли йому знадобиться моральна підтримка.

Оригінал