Наскільки мудра ваша душа по знаку Зодіаку

Деякі люди, здається, вже народжуються зі старою і мудрою душею, немов за їхніми плечима накопичений масивний досвід кількох прожитих життів. Їхні вчинки розумні та зрілі, а їхні думки раціональні та глибокі. Якщо реінкарнація реальна, то, можливо, це і є її прояви. Найчастіше людина з такою душею віддає перевагу усамітненню, уникає натовпу, дещо замкнута і задумлива. Їй потрібен час для обмірковувань, і вона більш вибаглива у своєму оточенні. Наскільки мудрою може бути ваша душа і що про це говорить ваш зодіакальний знак?

Овен

Ви не витрачаєте час на формулювання маси запитань, і ви не відчуваєте необхідності виправдовувати власну поведінку. Ваш час безцінний, і у вас не вистачає терпіння на дурниці. Для вас краще і простіше робити, а не просто говорити. Ви прямолінійні й нехитрі, а тому на дрібниці не розмінюєтеся, вважаючи за краще активно діяти, слідуючи своєму внутрішньому голосу.

Телець

Ви не граєте з емоціями людей і не бажаєте надягати чужі маски. Ви вважаєте сучасні правила стосунків надто штучними і весь час відверто дивуєтеся, чому люди не можуть просто бути чесними й відкритими. Ви завжди озвучуєте все чітко і ясно, не змушуючи співрозмовників губитися в здогадках і розшифровувати чужі головоломки та ребуси.

Близнюки

Ви ніколи добровільно не заганяєте себе в рамки стресових ситуацій, і ви завжди дбаєте про те, з ким і як проводите свій час. Ви не імітуєте діяльність і схильні спілкуватися лише з тими людьми, яким цікаві ви і з якими цікаво вам. Ви знаєте, що імітація зайнятості не рівносильна продуктивності, і тому завжди дотримуєтеся саме цієї точки зору.

Рак

Ви невпинно дбаєте про людей, навіть про тих, що перебувають на самому дні. Ви чудово усвідомлюєте, що нереально бути постійно щасливим, а безумовна любов – це любов, яка приймає все. Не завжди легко мати справу з людиною, що страждає, але ви розумієте, що біль, гнів і смуток – усе це складові людського досвіду, і коли хтось проходить через темний період, ви однаково здатні розгледіти його світлий бік.

Лев

Ви дуже віддана людина, і в цьому немає лицемірства чи пошуків вигоди ситуації. Кажуть, що ця якість – ознака мудрої душі, яка цінує надійність і вірність як основу міцних стосунків. Ви прив’язані до своїх близьких і завжди будете поруч, особливо, коли їм погано. Ви підсвідомо вмієте відчути їхній біль або беззвучний крик про допомогу.

Діва

Ви майстерно вмієте вирішувати проблеми, навіть найбезнадійніші, оскільки впевнені в тому, що до будь-якої з них запросто можна підступитися з іншого боку. Вам навіть не потрібно думати “за межами коробки”, якщо ваша власна звична коробка відмінно працює. У вас в арсеналі цілий запас інструментів і прийомів, які як відмички підходять до найскладніших завдань.

Терези

Ви завжди знаєте, що, як і коли порадити, і це дуже цінно. Ви володієте вмінням пропонувати найкращі рішення і рекомендації, особливо в суто особистих питаннях. У вас навіть є дар передбачення, коли ви можете безпомилково вгадати, що трапиться далі і як вплинуть на це поради, які ви даєте.

Скорпіон

Ви глибоко осмислюєте всі речі і потім дієте, ґрунтовно і методично. Ретельний аналіз ситуацій і об’єктів під різними кутами – це частина вашого звичного розумового процесу, незважаючи на всю вашу нетерплячість. А ще ви абсолютно впевнені в правильності прийнятих вами рішень.

Стрілець

Ви допомагаєте людям переглянути багато речей заново. Ви усвідомлюєте, як це – бути людиною, і ви глибоко вдячні світобудові за власне життя, за можливість цей світ пізнавати й відкривати його іншим. Ви знаєте, що час наш тут вельми обмежений і тому прагнете побачити і зробити по максимуму.

Козоріг

Вік для вас – це лише нічого не значуща цифра, і ви отримуєте задоволення і від товариства літніх людей, і від товариства ровесників і навіть дітей. Вам подобається вислуховувати історії минулих часів, і ви цінуєте досвід людей похилого віку, яких безмірно поважаєте. Ви й самі з нетерпінням чекаєте, коли помудрішаєте, хоча, звісно, старіти вам точно не хочеться.

Водолій

Ви любите вчитися, а можливість пізнавати себе, інших людей і світ може зробити вас абсолютно задоволеними і щасливими. Ви дивитеся на постійний процес навчання не як на пункт призначення, а як на довгий шлях, що допомагає вам розвиватися як особистість. Вас захоплюють найрізноманітніші сфери, тому вам рідко стає нудно жити.

Риби

Ви розумієте важливість уміння віддавати й охоче робите це без наміру що-небудь отримати натомість. Ви щедро всім ділитеся, оскільки знаєте, що віддавати матеріальні блага, яких ви зараз не особливо потребуєте, – це найвище і найцінніше вміння. Ви з тих, хто віддасть і свою останню сорочку, якщо хтось її потребує більше.

Оригінал