Гороскоп на 16 червня

Овен ♈

Мініатюрні жителі Країни Оз боялися свого Великого та Жахливого чарівника – поки не стало ясно, що він просто пускав їм пилюку в очі. Така сама історія може бути з багатьма нашими страхами. Вони живляться ілюзіями. Будьте готові зрозуміти це.

Телець ♉

У минулому Ви реагували на ситуацію, виходячи з того, що знали про неї тоді. Але тепер витікало достатньо води, щоб настав час переглянути попередні погляди. Сильні емоції були викликані тим, що Ви не розуміли, з чим маєте справу. Але тепер у Вас є розуміння – і все стало інакше!

Близнюки ♊

Ви заслужили репутацію та авторитет, які маєте, і знаєте, наскільки великий внесок у колективне починання можете зробити. Але є відчуття, що Вам знову доводиться комусь щось доводити. Інші, здається, дивляться на речі зовсім інакше. Що ж – наявність іншої думки не означає, що Вашу можна чи потрібно ігнорувати!

Рак ♋

Шлях найменшого опору означає, що Ви можете спробувати докласти минулий досвід до нових реалій, нічого не змінюючи. Звичайно, спиратися на вже відоме можна і потрібно – але також необхідно враховувати зміни, що відбулися. Будьте вдячні за них – і користуйтесь ситуацією!

Лев ♌

У ситуації більше стабільності, ніж Вам, мабуть, здається. Без надійних відомостей припущення можуть здаватися корисною штукою – але ж вони відкривають шлях сумнівам і страхам. Занадто багато питань поки що не знайшли відповіді. Щоб це сталося, насамперед не бійтеся.

Діва ♍

Подвійне заперечення – кумедна штука. Якщо сказати “це не непогано”, до співрозмовника не відразу дійде, що мають на увазі “це погано”. Хтось вважає, що висловлюється ясніше нікуди, але Ви чудово бачите, що це не так. Варто прояснити питання, щоб позбавити себе зайвих проблем.

Терези ♎

Коли сил на якесь починання не вистачає, буває приємно дізнатися, що можна обійтись малою кров’ю. Але як же часто погані зусилля приносять поганий результат! Це не те, що Вам зараз потрібно. Намагайтеся налаштуватися на справжню роботу – і тоді її плоди не розчарують!

Скорпіон ♏

Зусилля, як і будь-який цінний ресурс, слід розподіляти з розумом. Коли старання не приносять бажаний результат, варіантів два: або намагатися більше, або заощадити сили, а то й зовсім закинути починання. У разі змін нормально звертатися до своїх резервів енергії. Але марнувати їх марно – безглуздо!

Стрілець ♐

Можливості поводяться делікатно. Вони стукають у наші двері, але не ломляться в них – а іноді просто тихенько стоять і чекають, щоб ми їх помітили. Часом вони взагалі маскуються під проблеми! Наразі нова можливість у Вашому житті не поспішає заявляти про себе. Пошукайте спосіб покращити ситуацію – але враховуйте, що сил на це може знадобитися чимало.

Козоріг ♑

Не турбуйтеся, якщо відчуваєте брак важливого ресурсу. Коли загалом у Вас було 100% бажаного? У Вас є всі можливості для зростання, чудова стартова точка. Якщо хочете, щоб прогрес йшов швидше – просто докладайте більше зусиль.

Водолій ♒

Занадто загострюючи увагу на тому, що бажаєте кращого, Ви забуваєте про все те, за що слід дякувати долі. Ви багато чого досягли завдяки своїм устремлінням. Тепер важливо навчитися пишатися цими здобутками.

Риби ♓

Ми часто недооцінюємо переваги, які приносить нам прозорливість. Цінні відомості можуть виходити і ззовні від досвідченої людини. Прямо зараз Вам варто довіритися насамперед власної інтуїції, але при нагоді не соромтеся запитати поради.