Гороскоп на 6 жовтня

Овен ♈

Якщо деякі обставини або проєкт здаються Вам дуже складними, це, мабуть, тому, що вони дуже добре виглядають у теорії. Можливо, Ви вважаєте, що якийсь підступ Вам намагаються подати на блюді чесності. Швидше за все це не так. Просто Вам потрібно більше вірити в успіх цієї справи. Докладіть максимум зусиль, і невдовзі Ви зрозумієте, що справи йдуть як слід, і Ви навіть можете керувати цим потоком.

Телець ♉

Бувають моменти, коли Ви маєте показати, з чого зроблені. Потрібно сповнитися рішучості і, не зважаючи ні на що, довести свою думку. Звичайно, Вам може здаватися, що доводити комусь очевидні речі – це погана витрата сил та енергії. Але навіть якщо вам не хочеться ступати на цей шлях, ви повинні це зробити. Настав час сяяти!

Близнюки ♊

Ви можете дивитися на недавні події випробовуючим поглядом. Коли словесна курява осяде, Ви можете відчути необхідність оцінити, хто і що говорив і як діяв. Втім, насправді це Вам не потрібно. Натомість огляньтеся навколо і постарайтеся зрозуміти, де Ви знаходитесь. Те, що сталося, вже не повернути, а ось його результат (дуже позитивний) вже видно. Не забивайте голову поганими думками.

Рак ♋

Страшно подумати, скільки часу в житті витрачається на очікування та підготовку того, що ніяк не відбувається. Йдеться, мабуть, про роки. Вам слід пам’ятати про це зараз. Те, чого Ви боїтеся, не станеться, а якщо й станеться, то буде не таким страшним, як Вам здавалося. Тримайте це в голові і не турбуйтеся. Краще проводьте час із користю.

Лев ♌

Мати Джека викинула чарівні боби у вікно, оскільки вважала їх марними. Однак Джек зробив усе можливе, щоб отримати їх назад, хоч і не був упевнений у правильності своїх дій. Бобове стебло, що виросло за одну ніч, підтвердило, що відкинуте через непотрібність може таїти в собі величезний потенціал. Чи може сказане мати відношення до Вашого задуму, від якого Ви нещодавно відмовилися? Хтозна…

Діва ♍

Мрії, які довго розбурхують нашу свідомість, але з якоїсь причини так і не стають реальністю, ніколи не зникають повністю. Якщо колись вони запалили в нас іскру, то якось їх можна буде реанімувати. Звичайно, вони можуть вимагати внесення певних коригувань. Як знати, можливо, найближчим часом Ви знову зазнаєте трепету, вдихнувши життя у свої давні задуми.

Терези ♎

Не хвилюйтеся, якщо Вам здається, що зроблені нещодавно зусилля не дали жодних результатів. Насправді прогрес у Ваших справах є, просто він поки що непомітний. Продовжуйте рухатися до поставленої мети. Незабаром Ви помітите, що всі Ваші старання не були марними.

Скорпіон ♏

Уявіть собі, що якийсь екстрасенс сказав Вам, що всі Ваші нинішні складнощі та проблеми в результаті обернуть все на краще. Вони змусять Вас мобілізувати всі свої сили і виявити найкращі якості, і в результаті Ви навіть злегка розчаруєтеся тим, як швидко Ви справляєтеся з усім. Ось тільки послуги екстрасенсів досить дорогі. Пропонуємо Вам заощадити та подумати, що Ви можете зробити, щоб змінити своє ставлення до того, що відбувається самостійно.

Стрілець ♐

У багатьох класичних мультфільмах персонажі виявляють гравітацію лише після того, як добігають до середини річки чи прірви. Здається, якби вони продовжували дивитися вперед і не опускали погляду вниз, вони б спокійно перебралися на інший бік і опинилися в безпеці. Можливо, Вам не варто дивитися вниз. Звичайно, не в буквальному значенні. Перестаньте сумніватися у собі. Ігноруйте все, що може похитнути вашу впевненість у собі, і продовжуйте дивитися вперед.

Козоріг ♑

Є частка істини в приказці, яка говорить, що успіх залежить не від того, що ми знаємо, а від того, кого ми знаємо. Якщо Ви переглянете уважно свій список контактів, то, напевно, виявите в ньому людей, які завжди дуже на Вас сподіваються і частенько звертаються по допомогу. Не поспішайте розривати з ними всі зв’язки. Одного разу хтось, хто здається вам абсолютно марним, може виявитися саме тим, хто вам потрібен.

Водолій ♒

Спостерігаючи за кимось, хто домігся того, про що Ви так мрієте, Ви часто не берете до уваги історію успіху цієї людини. Якби день у день Ви робили те саме, що й він, чи домоглися б Ви того ж? Може, й ні. Однак його шлях може в будь-якому випадку надихнути Вас, адже ця людина показала, що Ваші мрії можуть стати реальністю. Нехай це стане Вам стимулом рухатися далі.

Риби ♓

Іноді завіса, що закриває сцену перед початком вистави, говорить про те, що за нею нічого не відбувається. Однак той факт, що в залі сидять глядачі й чекають на початок шоу, означає, що Ви точно не помилилися з датою. Звичайно, Ви можете ставити під сумнів траєкторію руху до конкретної мети. Також Ви можете задаватися питанням, чи не передбачає надто довге очікування чогось, що нічого так і не станеться. Однак Вам варто просто розслабитися. Наразі всі обставини складаються на благо, навіть якщо Вам так не здається.