Яким знакам Зодіаку важко зізнатися в коханні

Чому зізнаватися в коханні часом так страшно? Боїтеся виглядати вразливими і відкритими? Лякає можлива безвідповідальність почуттів? Відчуваєте відповідальність за свої слова або просто не до кінця в них упевнені? А може не хочете говорити це першими, чекаючи зізнання від партнера? Як ставляться до слів кохання різні знаки зодіаку, і наскільки легко вони їм даються?

Овен

Зізнання з вас можна видавити тільки під дулом пістолета. Ні, ви не боїтеся фізичних ризиків, а ось емоційна небезпека лякає вас до смерті. Вам потрібна неабияка мужність, щоб вимовити слова любові, тому що, щойно ви це озвучите, це означатиме для вас, що ви взяли на себе зобов’язання, і ви ставитеся до цього дуже серйозно.

Телець

Вам потрібно багато часу, щоб дозволити комусь наблизитися на досить близьку відстань, тому цілком зрозуміло, що ви не збираєтеся говорити про своє кохання, поки не будете абсолютно впевнені в тому, що вас теж люблять. Люди вашого знака воліють проявляти свої почуття в інший спосіб: турботою, увагою і, зрештою, красномовними діями.

Близнюки

Ви ніколи не губитеся, якщо потрібно озвучити правду, і дуже відповідально ставитеся до своїх слів, тому, якщо вже ви зважилися на зізнання, то це абсолютна істина, а не гра. Принаймні, це абсолютна істина в момент проголошення слів кохання. Але особливість цього знака така, що прокинувшись наступного ранку, Близнюки можуть відчувати вже інші емоції. Тривала прихильність – це для вас складне завдання.

Рак

Ви справжній романтик, який мріє знайти другу половину, щоб постійно обмінюватися пристрасними зізнаннями, хоча рідко хто вас розуміє в такому прагненні. Ви без проблем озвучуєте всі свої емоції, але слова кохання для вас – це особлива магія, і ви хочете, щоб до них ставилися з трепетом.

Лев

Ви боїтеся, що любовне зізнання не торкнеться струн серця вашого обранця, а таке фіаско не для Лев’ячого его; крім того, ви не вірите в сталість. А ще ви побоюєтеся, що разом з освідченням у коханні ви покажете свою слабкість, оголите свої больові точки і вами захочуть маніпулювати. Зрештою, ви ж не можете вимагати від партнера розписку про нерозголошення ваших слів або договір про вічне кохання.

Діва

Вам знадобляться спочатку узгоджені зусилля в побудові стосунків, і тільки потім ви наважитеся на слово “кохання”. За вами потрібно залицятися і доводити вам, що ваша любов дуже взаємна. І так, ви будете оцінювати партнера за його вчинками. Якщо він діятиме невпевнено або викличе найменші сумніви, то слів кохання від вас точно не дочекається.

Терези

Першими на любовне зізнання ви не наважитеся. Ви висловлюватимете своє кохання будь-якими іншими способами і шляхами, сподіваючись, що обранець зрозуміє ваш натяк на те, що йому доведеться взяти в цьому ініціативу на себе, і якщо він не розуміє, то така гра триватиме нескінченно.

Скорпіон

Вам подобається тримати свого партнера заінтригованим, тому що ви вірите, що загадковість потужно притягує до вас людей. Нехай вгадує, нехай мучиться, а ви залишатиметеся стриманими і відстороненими. У своїх почуттях ви зізнаєтеся тільки після того, як ваш обранець уже багаторазово скаже вам про його кохання – і тоді ви зглянетеся!

Стрілець

Слова любові – це зобов’язання. Саме так ви собі це уявляєте. Ви думаєте, що без зізнань вам і вашому партнерові буде набагато легше, якщо одного дня ви захочете піти, не вдаючись у пояснення. Адже ви ж не говорили про кохання, а значить нічим себе не пов’язували?

Козоріг

Ви думаєте, що якщо скажете ці слова, то опинитеся слабким і вразливим, а вам подобається створювати імідж сильної людини і не давати нікому переваг, а тим паче – будь-яких інструментів управління вами. На зізнання ви наважитеся тоді, коли будете впевнені, що це безпечно, і ви можете повністю довіряти партнеру.

Водолій

Емоції складні, суперечливі й важкі для розуміння. Ви незалежні й оригінальні. Ви не бажаєте бути як усі. Хіба немає нового та інноваційного способу зізнатися в коханні якось без цих банальних, старих і нудних слів, що вже давно набили оскому?

Риби

Ви відчайдушно хочете кохання і так само сильно хочете його віддавати, але ви вже не раз обпікалися і тепер не хочете пройти цей болісний шлях заново. Ви віддаєте перевагу приховувати любов у собі і не вимовляти цих слів вголос. Можливо, ви навіть висловите її творчо на папері або на полотні. Поки обранець не переконає вас у тому, що йому можна вірити, ви будете німі як риба.

Оригінал