Гороскоп на 15 січня

Овен ♈

Зрозуміти, що минулого не існує, досить складно. Його не можна потримати в руках. Ця думка може бути корисною, коли Ви занадто багато уваги приділяєте тому, що було колись, вважаючи з якоїсь причини, що воно заслуговує на більшу увагу, ніж те, що відбувається в сьогоденні. Постарайтеся зрозуміти, що копання в справах давно минулих діб є скоріше мінусом, ніж плюсом.

Телець ♉

Ви маєте зрозуміти, що все колись закінчується, і кінець старого розділу знаменує собою початок нового. У Ваших справах ситуація точно така сама. Саме тому Вам не варто зациклюватися на тому, що вже закінчилося. Натомість Ви маєте подумати про те, що буде далі і чого Ви хочете досягти в майбутньому. Зосередьтеся на Ваших прагненнях, а про звершення нехай судять нащадки.

Близнюки ♊

Звісно, Вам не подобається слухати заяви про те, що перш ніж усе піде на лад, ситуація може істотно погіршитися. Навіть якщо Ви впевнені, що поліпшення вже не за горами, Ви напевно не хочете, щоб усе ставало гірше. У Вашому випадку, найімовірніше, все найстрашніше вже позаду, і єдиний напрямок, який на Вас чекає, – вгору. І це саме те, чого Ви з таким нетерпінням чекали.

Рак ♋

Навіть найдосвідченіші лікарі визнають, що їхня робота всього лише полягає в точній оцінці чийогось стану чи виявленні недуги, але щоб лікування мало належний ефект, пацієнт теж повинен внести свою частку. Всесвіт працює аналогічним чином, і він не буде йти замість Вас до Вашої мети. Він лише може Вам допомогти, тож наберіться сміливості і вирушайте назустріч Вашій мрії.

Лев ♌

Що Вам втрачати? Насправді це питання несе в собі більше позитиву, ніж здається на перший погляд. Сьогодні Вам насамперед потрібно оцінити негативні аспекти якоїсь справи, а потім подумати про те, що насправді Ви нічого не втрачаєте, крім енергії. А це річ цілком поновлювана, тож не зволікайте і беріться за справу. Таким чином, ви резюмуєте ситуацію, до якої зараз напевно ставитеся із зайвим і недоречним трепетом.

Діва ♍

Якщо Ви купили дорогу машину, Ви ж напевно не поставите її просто припадати пилом у гаражі? Такі речі хоча б зрідка повинні дихати повітрям і поставати перед людьми у всій красі. Точно так само і з Вашими талантами. Їх у Вас насправді повно, але Ви маєте їх демонструвати, і оскільки вони не є антикваріатом чи машиною за кілька сотень тисяч доларів, то з’являтися на публіці вони мають якомога частіше. Не варто приховувати те, що є справжньою цінністю не тільки для Вас, а й для оточуючих людей.

Терези ♎

Так, люди – істоти звички. Візьмімо всього один приклад – хоча б звичку вітатися з кимось. Якщо Ви скажете людині одне слово, то, найімовірніше, почуєте його ж у відповідь. Скажете більше одного слова, і Ви почнете діалог. Сьогодні Вам, можливо, доведеться взяти на себе ініціативу, коли йтиметься про змістовну розмову з кимось з оточення. Але його відповіді або їхня глибина залежатимуть тільки від того, що в цю розмову вкладаєте Ви.

Скорпіон ♏

Ви вірите, що зміни так само гарні, як і відпочинок? Але, на відміну від Вас, більшість мислячих і дихаючих істот на нашій планеті схильні чинити опір змінам. Ми часто розглядаємо їх як небажані, оскільки вони можуть бути джерелом дискомфорту. Інша річ, якщо все відбувається під контролем і в процес можна втручатися, щоб уникнути негативних моментів. Сьогодні Ви стоїте біля керма Вашого життя, і тільки Вам вирішувати, де і коли заходити в безпечну гавань.

Стрілець ♐

На виклик потрібно дивитися з правильного погляду. Найімовірніше, нічого нового в обставинах, що раптово виникли, немає, адже Ви стикалися з подібним раніше. Утім, зараз Вам варто дещо переглянути свої старі підходи, бо ситуація трохи змінилася. Замість того щоб бігти второваним шляхом, Вам слід з’ясувати, що і як можна зробити, витративши менше сил і отримавши при цьому значно більшу вигоду.

Козоріг ♑

Чи завжди послідовні зусилля гарантують успіх? Це залежить від зусиль. Але одне Ви знаєте напевно: потрібно просто робити свою справу, а результат не змусить себе чекати, хоча він і може дещо відрізнятися від очікуваного. Загалом, якщо Ви збираєтеся проаналізувати, скільки зусиль вклали в якусь справу і скільки отримали з цього, не варто цього робити. Логіка зараз Вам не помічник, бо тільки серцю відомо, як діяти правильно. Відкиньте холодний розрахунок і слухайте свій внутрішній голос.

Водолій ♒

Якби Ваша ідея або план переслідували тільки Ваші інтереси, чиясь реакція була б зрозумілою. Але Ви-то знаєте, що все, що Ви прагнете впровадити, принесе користь не тільки Вам. Однак сьогодні немає нічого поганого в тому, щоб змістити акценти на переваги, які нова витівка обіцяє тільки Вам. Трохи егоїзму не завадить, тож не дозволяйте якимось мукам завадити вам іти до своєї мети.

Риби ♓

Ваш особистий список справ може розростися до небачених розмірів. Виходячи з цього, може стати зрозуміло, що ваші цілі досить амбітні. Це означає, що ті перепони, які здавалися вам чимось нездоланним, сьогодні втратять частину своєї страшної величі, і ви сміливо кинетеся на штурм цих перешкод. Це може принести далекосяжні зміни, за які Ви, ймовірно, будете вдячні долі. Тож менше бійтеся і більше прагніть вгору.