Як закохати в себе чоловіка Скорпіона

Чоловік цього знака Зодіаку постійно змагається навіть зі своєю коханою.

Характеристика чоловіка Скорпіона

Під цим сузір’ям народжуються найзагадковіші особистості. Вся справа в неймовірній привабливості таких чоловіків та їхній здатності закохувати у себе з першого погляду. При цьому Скорпіона закохати складно, якщо можливо. Частіше він дозволяє себе любити, користуючись людьми для реалізації своїх планів.

Цей чоловік знавець та справжній шанувальник сексу. Інтимна близькість для нього не просто насолода, а здатність самореалізуватися, довести свою перевагу. Не дивно, що за життя у цього чоловіка може бути кілька сотень покорених жінок. При цьому кожна зберігає у своїй душі пам’ять про палкого коханця, яким, без перебільшення, є Скорпіон.

Всередині цього чоловіка, під маскою сарказму та легкої гордовитості захована глибока, чуттєва натура. Але розкрити її зможе лише та жінка, яка зуміє закохати Скорпіона, підкоривши його серце.

Яка жінка підходить Скорпіону

Цей чоловік любить домінувати, але це не означає, що його дівчина повинна бути скоромною і покірною. Якщо вона активна, енергійна, вміє відстоювати свою позицію та випромінює сексуальну енергію – ця дівчина підходить для Скорпіона на 100%. Просто з нею цікаво змагатися, а значить, інтерес один до одного підігріватиметься автоматично.

Однак виражену сексуальність не слід плутати із вульгарністю. Якщо дівчина відверто одягається, поводиться занадто зухвало чи розв’язно, їй навряд чи пощастить пов’язати долю із цим чоловіком. Такі панночки відштовхують Скорпіона.

До того ж велике значення у виборі партнерки має думка друзів. Представник даного знака має масу друзів і нерідко їхнє слово стає визначальним у виборі, а все тому, що кохана жінка для Скорпіона – предмет гордості.

Як закохати Скорпіона

Чоловік цього знака Зодіаку постійно змагається навіть зі своєю коханою. Він хоче перевершувати партнерку, а значить, якщо жінка хоче утримати такого чоловіка, їй необхідно хитрувати, даруючи йому почуття переваги практично в усьому.

При цьому друга половинка не повинна брехати. Він відчуває брехню за версту, та ще й має живий інтелект, здатний вивести на чисту воду будь-яку людину. А після обману відносинам дуже швидко настане кінець.

Скорпіон любить гумор, самоіронію, легкий сарказм, що не кривдить оточуючих. Якщо жінка має такі якості, їй буде набагато легше зблизитися з чоловіком цього знака Зодіаку.

Нарешті, вона має бути різнобічно розвиненою, читати публіцистику, дивитися хороші фільми, розумітися на мистецтві. Цей чоловік швидше вибере даму з не найвидатнішою зовнішністю, але прекрасним поглядом на життя, ніж сексуальну красуню, яка цілий день гортає модні журнали.

Оригінал