Гороскоп на 20 грудня

Овен ♈

Прогрес у конкретній галузі принесе Вам полегшення і оптимізм. Той факт, що щось рухається вперед, говорить про те, що у Вас є нові можливості для розгляду і прийняття рішень. Те, що відбувається – частина процесу, мета якого – привести Вас туди, де Ви хотіли опинитися, коли починали. Все, що здається Вам незрозумілим – результат змін, що відбуваються. Все до кращого.

Телець ♉

Якщо ми відчуваємо розчарування через те, що доводиться витрачати час на те, чого ми б хотіли не робити, ми відчуваємо особливу радість, коли з’являється шанс позбутися від неприємного завдання. Вас чекає щось захоплююче. Нудне заняття більше не вимагає особливої уваги. Скористайтесь можливістю розірвати ці пута. Ви зможете більш продуктивно і цікаво провести час.

Близнюки ♊

Ви коли-небудь писали тести з декількома варіантами відповідей, коли одна відповідь була “трохи правильніша”, ніж інші? Ось і зараз правильний варіант очевидний. Але якщо ми не вивчили урок, все одно залишається ризик, що ми його не виберемо. Доведеться озброїтися ще кількома фактами в певній галузі, щоб прийняти важливе і своєчасне рішення. Не покладайтеся на здогадки!

Рак ♋

Неприємні сюрпризи часто здаються безглуздими і нелогічними. Тим не менш, у подібних подіях є багато сенсу і логіки. Все відбувається з якоїсь причини. Постарайтеся мати це на увазі зараз. Те, що трапилося може здатися зовсім раптовим, але придивившись, Ви виявите, що це частина великого плану.

Лев ♌

Вам не доведеться довго шукати тих, хто радо підтримає обмін скаргами. Для таких розмов приводів і причин завжди багато. Але саме тому так потрібні надія та оптимізм – і особлива людина, яка їх викликає. Усім потрібен хтось, хто може надихати і мотивувати. І для когось такою людиною можете стати Ви.

Діва ♍

Обмеження можна порівняти з закритими дверима. Ми можемо посмикати ручку, але двері залишаються закритими. Покладіться на свою уяву, щоб підібрати ключі. Придумайте якийсь креативний спосіб вирішення проблеми, що стоїть перед Вами. Щось не таке неможливе, як здається.

Терези ♎

Перш ніж дати пораду, ми хочемо бути впевненими, що її хочуть почути. Звичайно, бувають випадки, коли ми відчуваємо себе зобов’язаними сказати комусь те, що він не хоче чути. Але якщо ми розуміємо, що пропозицію, швидше за все, не оцінять, то знаходимо справи важливіші. Проте зараз Ви просто повинні дочекатися відповідного моменту, щоб втрутитися і допомогти. Від цього залежить результат підприємства.

Скорпіон ♏

Уявіть, що Ви повні рішучості щось зробити, але Вас дратує відволікаюча увага феї-хресної. Так і лізе під руку! Але якщо Ви зупинитеся на мить і приймете допомогу, то виявите, що це і є ключ до успіху. Фея з чарівною паличкою – звичайно, метафора. Але Ви можете бути здивовані і, можливо, вражені тим, як невидимі сили допомагають Вам зараз.

Стрілець ♐

Люди часто не говорять нам усієї правди, щиро думаючи, що ми й самі здатні заповнити всі прогалини. А потім дивуються, що в світі так багато непорозумінь і нерозуміння. Якщо Вам потрібні пояснення, не потурайте чужій ліні. Вимагайте те, що Вам належить по праву – звичайно, без зайвої різкості.

Козоріг ♑

Коли людину на співбесіді запитують, чому їй варто запропонувати цю роботу, то, як правило, чекають не самої очевидної відповіді. Роботодавці хочуть знати, що кандидат продумав свій потенційний внесок. І чим більше докладено уяви, тим краще. Ніхто не сумнівається в Ваших здібностях, тому не бійтеся говорити. Ви зможете виділитися з натовпу.

Водолій ♒

Занадто часто ми недооцінюємо те, як легко думки, навіть якщо ми не вживаємо ніяких дій, можуть сформувати очікуваний результат. Якщо ми будемо думати про щось достатньо довго і старанно, воно може статися. Настав час витіснити будь-які сумніви купою позитиву. У Вас є всі причини для оптимізму і впевненості. Зосередьтеся на них.

Риби ♓

Життя любить кидати нам виклики. Кожен, хто усвідомлює цей факт, здатний розгледіти в проблемах можливості. Життєві випробування ніколи не бувають “поганими”. Але щоб побачити в них переваги, потрібні позитивне мислення і багата уява. І того, і іншого у Риб в надлишку!