Найпоширеніша брехня кожного знака Зодіаку

Овен

“Я в порядку”

Ти завжди брешеш людям про своє самопочуття. Ти не хочеш здатися слабким. Адже для тебе так важливо завжди випромінювати силу, впевненість та сміливість. Навіть коли ти просто вивернутий навиворіт та виснажений, ти не хочеш, щоб це було помітно оточуючим. І ти просто продовжуєш «тримати обличчя». Ти хочеш створювати враження незламності.

Телець

«Я не брешу!»

Ти – людина принципів. А створювати в оточуючих враження, що ти саме така високоморальна людина, тобі дуже важливо. Ти хочеш мати репутацію особистості, що завжди чинить правильно. Але ідеальних людей немає. І іноді ти все ж таки брешеш. І ще ти брешеш про те, що ти не брешеш.

Близнюки

«Я тобі передзвоню»

Це твоя регулярна брехня. Ти не такий вже надійний, коли йдеться про те, щоб пам’ятати комусь зателефонувати чи написати. Ти не дуже на “ти” з телефоном. І йдеться не про загальне розуміння принципів роботи технологій.

Рак

«Виходжу через 5 хвилин»

Ця брехня – одна з найдратівливіших за всю історію людства. І ти сумно відомий цією своєю фразою. І ніхто вже давно не чекає, що прийдеш вчасно. І взагалі ти не дуже й хочеш кудись приходити… Ти, напевно, любиш цінувати момент.

Лев

«Це дрібниця»

Але це брехня, тому що для Лева дрібниць просто не існує! Ти завжди перебільшуєш усе, що тільки можна. Ти любиш роздмухувати свої заслуги у своїх очах. Щодо заслуг інших людей, то ти взагалі можеш їх не помічати.

Діва

“Я розумію”

Ні, не розумієш. Але ти не визнаєш цього через гордість. Адже ти хочеш бути найрозумнішим з усіх, хто знаходиться поряд. І ти це просто любиш. Але коли ти потрапляєш у ситуацію ступору, ти не можеш цього визнати навіть перед собою. Ти поводитимешся так, ніби ти в курсі всього, що відбувається, і ти у своїй тарілці.

Терези

«Я нікому не розповім»

Ми всі знаємо, що це брехня. Хоч ти дуже люб’язна людина і легко подобаєшся іншим людям. Ти маєш особливий шарм і це обеззброюєш. Але людям не варто тобі довіряти свої секрети. Ти просто обожнюєш плітки і іноді просто не можеш себе контролювати.

Скорпіон

«Не думаю, що колись зможу тебе пробачити»

Так, помста у твоїй природі. Але тебе не можна назвати нездатним прощати. Ти будеш шаленіти, ти будеш просто в люті і навіть придумаєш план відплати. Але згодом буря у твоїй душі стихає. І ти розумієш, що краще просто відпустити.

Стрілець

«Я зараз все зроблю!»

Скоріш за все, не зробиш. І всі давно знають твою слабкість – прокрастинацію. Ти все відкладаєш на потім. І навряд чи розумієш важливість тих чи інших речей, які тобі доручено. Тому ти відкладаєш або не робиш цього взагалі.

Козоріг

«Обіцяю, що не сміятимуся»

Ти завжди хочеш, щоб люди навколо тебе відчували себе вразливими. Це частина твоєї домінуючої сутності. І ти кажеш їм, що не будеш судити їх за те, що вони тобі розкажуть. Але це лише прийом, щоб вони тобі довірили щось принизливе. І як тільки це відбувається, ти починаєш заливатись сміхом.

Водолій

“Це просто жарт”

Ні, не жарт. Просто ти не розумієш, що відбувається і не думаєш, що говориш і робиш. Ти не дуже розвинений емоційно, і це видно. Не всі можуть зрозуміти твою логіку та гумор. І ти хочеш списати все на те, що просто пожартував. Ти часто поводишся цинічно просто для того, щоб людям було комфортно з тобою.

Риби

«Я тільки надкушу»

Що ж, і цього укусу тобі вистачить, щоб збагнути, що ти хочеш з’їсти все. І це типово для твого знаку. І це стосується не лише їжі, а й інших насолод. Ти вмовляєш себе, що тільки спробуєш, але, як тільки розумієш, як це смачно, ти вже не можеш зупинитися.

Оригінал