Темперамент знаків Зодіаку

Запальні та холоднокровні, ніжні та пристрасні, впевнені та чарівні – виявляється тип людського темпераменту безпосередньо залежить від знака Зодіаку! Який темперамент у твого знака Зодіаку – дізнайся в цій статті!

Овен

Овен – перший зі знаків Зодіаку, належить до стихії Вогню. У нього і гасло таке: “Я перший”. Вічне дитя, ніжне і сентиментальне, Овен, проте, сенсаційно сексуальний. Він ненаситний, і, якщо його енергія не знаходить виходу в сексі, наслідки можуть бути вельми небажаними. Але дитя Вогню вміє любити по-справжньому. До того ж воно дуже вразливе і чуйне. Коли Овен закохується, то підносить предмет своєї любові непомірно високо і страшенно засмучується, якщо він падає з цього п’єдесталу. Тому що Овен не виносить і думки про те, що може помилятися.

Телець

Істота земна і тому здорова. Він постійний і тому надійний. Одна думка про якусь зміну в житті приводить Тельця в здригання. У сім’ї цей простий і не закомплексований роботяга – найкраща гарантія надійності. Проте в десятці найпристрасніших знаків Телець ділить друге місце з Овном. Чого Телець не виносить, так це партнерів, які люблять різноманітність. Сам же декорує все чуттєве і сексуальне рожевими пелюстками романтики, ніколи не йде першим і вкрай болісно переживає зраду.

Близнюки

Близнюки належать до інтелектуальної стихії Повітря і постійно потребують спілкування. При цьому настрій у них може змінюватися буквально щохвилини. Всі вони постійно шукають яскраву індивідуальність і обожнюють флірт. У сексуальному спілкуванні з Близнюками потрібно робити тільки те, чого вони від Вас не чекають, – не помилитеся. Але їх більше цікавить розум, ніж тіло, тож не забувайте перед побаченням із ними прочитати хоча б свіжу газету. Інакше самі не помітите, як втратите партнера.

Рак

Це – перший із трьох водяних знаків, тому він випромінює потоки емоцій з усіх своїх пор. Дуже чутливий і має приголомшливу інтуїцію. Невелика доза його еліксиру емоційності та чарівності – і Ви відчуєте себе так, ніби знову народилися. У Рака приголомшливе почуття гумору, але водночас сильне бажання “окопатися” у своєму гніздечку і заповнити його безліччю маленьких рачків. Немає таких секретів у коханні, які були б невідомі цьому знаку. У сексі в нього еротика й емоції невіддільні, до того ж він може чіплятися за партнера навіть після того, як кохання вже минуло і залишилися лише приємні спогади.

Лев

Лев – це другий знак Вогню, тому він дуже теплий і емоційний, але водночас дуже царствений. У чудового Лева нечувана потреба в глядачах, він обожнює все, що має відношення до театру. Обожнює своїх кошенят, нізащо з ними не розлучиться. Лева не треба навчати мистецтва кохання, він уже склав усі мислимі іспити. Лев розповідає про своє кохання в таких висловах, що Ви повинні пам’ятати, якщо маєте справу з Левом, – те, що він потребує справжнього кохання, інакше просто не бачить сенсу в житті.

Діва

Дуже інтелектуальний знак Землі, всі її пригоди зазвичай починаються з приголомшливої ідеї. Помішана на своєму здоров’ї і божеволіє через будь-яку дрібницю. Не терпить бруду і безладу, прекрасно організована і незворушна. Перше, що Діва хоче знати про свого партнера: чи достатньо він розумний? Якщо цій вимозі відповідати, то секс із Дівою буде приголомшливим і ні на що не схожим. Якщо ні – сексу не буде взагалі.

Терези

Ці діти Повітря розуміють красу тільки тоді, коли вона врівноважена. Божественна гармонія в будь-який час дня і ночі – ось їхній девіз. Вони не виносять сварок і скандалів, зате легко закохуються і вкрай ідеалістичні в коханні. Щоправда, і розчаровуються зі швидкістю світла. Люблять розписувати, які вони темпераментні та ненаситні, але в ліжку частенько виявляються ледачими, особливо якщо партнер не зовсім відповідає їхньому уявленню про гармонію.

Скорпіон

Жива ілюстрація до прислів’я “У тихому болоті чорти водяться”. Особистість зваблива й таємнича, Скорпіон завжди потай прагне бути господарем становища, володіти всіма й керувати через лаштунки. Він належить до стихії Води і, якщо його всерйоз зацікавити, то буде чудовим, динамічним, темпераментним і відданим партнером. Елегантний і холодно-стриманий на вигляд, він ретельно приховує свою сильну і ніжну душу. “Все або нічого” – ось його девіз. У ліжко Скорпіон не поспішає, але вже якщо він там із Вами опинився – стережіться!

Стрілець

Цьому Вогняному знаку щастить на всілякі неприємності. Неймовірно схильний до фантазії, але вперто стверджуватиме, що все так і було насправді. Обожнює свободу, тож годі й намагатися прив’язати його до одного місця. Та й вірність у його списку чеснот аж ніяк не перебуває на першому місці. При цьому Стрілець неймовірно чуттєвий, він не може щоночі грати в одні й ті самі ігри. Йому і в коханні потрібні пригоди. Єдиний спосіб його утримати – влаштовувати час від часу справжню оргію удвох. Якщо Вам це не під силу, то зі Стрільцем краще і не зв’язуватися.

Козоріг

Найчарівніша риса цього земного знака – вміння посміятися над самим собою, але зате вони володіють неймовірним почуттям провини і вічно мучаться тим, що не досягли поставленої мети. Ці люди не можуть жити без солодкого дурману слави. Зате у багатьох із них пік сексуальності припадає на пенсійний вік. Козорогу час від часу потрібні тиша і спокій. Серйозний і тихий на вигляд, він любить земні задоволення і буває в цій сфері просто неймовірно витонченим. Тому що його честолюбство не дозволяє йому завести “несерйозний” роман або залишити партнера незадоволеним.

Водолій

Цей знак завжди готовий здивувати вас або шокувати, тож будьте насторожі. Останній із трьох знаків Повітря, він завжди прагне свободи. У коханні ж шукає шляхетності та високого рівня стосунків – ніщо інше його не влаштовує. Жити разом, не узаконюючи стосунків, – заповітна мрія будь-якого Водолія. Часто-густо займається сексом тільки для того, щоб спробувати, що це за штука. Але може дати сто очок уперед будь-якому Казанові або Еммануель. Водолій не визнає жодних правил у коханні, у кращому разі створює їх сам.

Риби

Риба іноді залишається таємницею навіть сама для себе. Вона може бути чудово містичною, тонкою, духовною і при цьому надзвичайно артистичною. Останній зі знаків Води, вона фантастично чутлива, і з нею потрібно поводитися вкрай обережно… Дуже часто стає жертвою власної уяви. Для Риби кохання – завжди драма, навіть якщо зовні все виглядає абсолютно безтурботно. Надзвичайно еротична, але цілком здатна задовольнятися книжками, мелодрамами і прекрасними сновидіннями. До того ж може бути абсолютно щаслива зі своїм партнером і, тим не менш, шукати зв’язок на стороні. І, головне, нікому ще не вдавалося обдурити Рибу і залишитися безкарним.

Оригінал