Гороскоп на 21 грудня

Овен ♈

Якщо хтось надсилає Вам змішані сигнали, не морочте собі голову, намагаючись зрозуміти, що відбувається. Краще займіть мозок чимось корисним. Тримайтеся подалі від чужої драми, а замість цього пошукайте справжніх однодумців, тим більше що всі шанси у Вас є.

Телець ♉

Навіть якщо хтось мудрий і перевірений підштовхує Вас в сторону певного вибору, Ви маєте право не погодитися. У прийнятті важливого рішення покладіться на свою інтуїцію. Прокладіть власний шлях, будьте капітаном своєї долі. Все у Ваших руках.

Близнюки ♊

Те, що інші шукають у Вас поради й настанови, стомлює. Ви готові надати підтримку, але, мабуть, декому пора навчитися стояти на ногах самостійно. Життя стане кращим і цікавішим, коли Ви почнете піклуватися про власні інтереси. Це зовсім не егоїзм, а елементарна турбота про себе.

Рак ♋

Завищені очікування – прямий шлях до розчарування, тому важливо дивитися на речі реально. Не турбуйтеся, якщо процес йде недостатньо швидко. Краще пристосовувати свої очікування під ймовірний результат і поглянути на речі ширше. Ймовірно, Ви хочете все і відразу, але так не буває.

Лев ♌

Навіть якщо Ви не знаєте, яку саме робочу вибрати траєкторію, не вимагайте від себе негайних відповідей тут і зараз. Краще спробуйте сили в творчому починанні: саме це вивільнить потрібне натхнення і відкриє Вам очі на справжні кар’єрні перспективи. Важливо також згадати, що виділяє Вас з натовпу.

Діва ♍

Чи живить хтось нереалістичні очікування по відношенню до Вас? Ви дивитеся на речі реально і давно зрозуміли, що це слово стримати неможливо. Проявіть ініціативу і додайте в ситуацію реалізму. Правильне розуміння ситуації з обох сторін допоможе виробити спільне рішення.

Терези ♎

Глибинні емоції рвуться на поверхню, а Вам зовсім не хочеться мати справу з суперечливими переживаннями. Ви розриваєтеся між щирістю, яка допоможе скинути напругу, і надією, що щось подібне зробить інший. Одночасно частина Вас не готова до потенційно важливої розмови. Можливо, є сенс відкласти все це ще ненадовго.

Скорпіон ♏

Місяць закликає Вас проявляти ентузіазм, але з оглядкою. Оточіть себе позитивними людьми і пошліть негатив куди подалі. Прагніть до оптимізму в усіх формах – від бадьорої музики до компанії енергійних друзів або свіжої комедії. Все це допоможе Вам відновити сили і віру в себе.

Стрілець ♐

Чесно оцінивши, що для Вас багатство і добробут, Ви можете виявити, що гроші у відповідному списку не на першому місці. Якщо Вас турбують фінанси, спробуйте переключитися на те, що Вас тішить і вселяє впевненість. Певні речі, таланти, вміння, люди, улюбленці? Список приємного може виявитися досить довгим.

Козоріг ♑

Сьогодні фантазії можуть заступити від Вас реальність. Обережніше! Звичайно, витати в хмарах приємно і деколи корисно. Але якщо відірватися від реальності, є ризик занадто захопитися гонитвою за міражами. А тому мрійте і втілюйте, але не втрачайте голови!

Водолій ♒

Кажуть, що помилка стає помилкою тільки в тому випадку, якщо ми її повторили. А тому не шкодуйте раз скоєному. Людині властиво помилятися, а вміння прощати себе – дуже цінна штука. Муха перетвориться у слона тільки з Вашого дозволу.

Риби ♓

Інші люди можуть вважати Ваше прагнення до комфорту ознакою порожньої і меркантильною натури, але чи не плювати? Робіть те, що вважаєте правильним, і наплюйте на критику. Ваше завдання – радувати і балувати себе. Витрачайте з оглядкою і вірте інтуїції, якщо вона каже, що пора зменшити оберти.