Найнеприємніша жінка за знаком зодіаку — хто вона?

Сьогодні наша магічна куля розповіла нам, наскільки складно добитися твоєї прихильності! Можливо, саме ти на першому місці?

12 місце — Стрілець

Почесне 12-е місце дістається Стрільцям, яких завойовувати не треба зовсім. Спокійно, не треба відкривати шампанське і заздалегідь святкувати майбутню легку перемогу! Спочатку запишіть собі в бальні книжечки принцип, яким дівчина-Стрілець керується у відносинах: «Секс — взагалі не привід для знайомства». Ну просто щоб ви знали. Тому що після сексу зі Стрільцем чоловікам, як правило, хочеться негайно підхопитися з ліжка і збігати в найближчий ювелірний за обручкою. І ось це — вже вибачте. Умовити дівчину-Стрільця на серйозні відносини — це вам не козявку з’їсти, а подвиг.

11 місце — Овен

11-е місце дістається Овнам, яких люто, шалено дратують всі ці безглузді чоловічі кривляння типу букетів (такі гроші на таку вульгарність, пробачте!), галантності (прабабусі своїй руку будеш подавати, розумник!) і вечерь в підкреслено дорогих ресторанах (гуляй, рванина, пенсію нарахували?). Тому Овнів взагалі не треба завойовувати. Овен воліє завойовувати сама. І ось тут вже або здавайся, або роби ноги. Швидко роби ноги! Ну тобто все одно не допоможе, звичайно, тому що «не вмієш — навчимо, не хочеш — змусимо», але дати цю пораду ми були зобов’язані. Не можна ж, справді, ось так, з ходу позбавляти людей всякої надії на порятунок.

10 місце — Діва

Для того щоб завоювати Діву, робити нічого не потрібно. Взагалі нічого. Треба просто відповідати її вимогам до чоловіка. Так, всім трьом томам вимог, кожен з яких завтовшки телефонний довідник України. Якщо відповідаєш — Діва все зробить сама. Якщо ні — тебе щиро і чесно зріжуть ще на підльоті. А ось якщо зразку відповідаєш, але намагаєшся додати собі балів, демонструючи прийоми кухонного мачо — бережись: навіть якщо ти Діві не потрібен, вона в тебе вчепиться. Вчепиться і не відпустить, поки не виб’є з твоєї гарненької голівоньки всю цю зайву дурь. Ефект лікування — довічний. Результат — мало чим відрізнятиметься від лоботомії.

9 місце — Скорпіон

Несподіваний поворот! Всі чомусь вважають, що завоювати панночку-Скорпіона — неймовірно складне завдання, але насправді це робиться елементарно. Принцип дій знайомий будь-якому чоловікові з раннього дитинства: йдеш в Смарагдове місто, знаходиш там Гудвіна і просиш у нього мізки, серце і хоробрість. Хоробрість потрібна, щоб зуміти взагалі до Скорпіону наблизитися, мізки — щоб вона тебе відразу хвостом не ударила, а серце вона потім засмажить і з’їсть з хорошим к’янті.

8 місце — Рак

Питання «Як завоювати дівчину-Рака?» — найдурніше в світі питання. Ще б запитали, як дихати, наприклад. Просто женись на ній, чувак. Іншого способу все одно не існує, та й кому він, власне, потрібний? Набагато складніше інше запитання: як відвоювати себе у неї назад, якщо раптом спіткала така потреба? І, чесно сказати, відповіді на це питання ми не знаємо. Тобто відвоювати себе назад можна за тим же принципом: просто розлучися з нею, чувак. Але от як це провернути, не залишивши міцно затиснутою лещатах найцінніше, науці невідомо. Якщо клешня її — все, фініта. Втім, на втіху можемо повідомити, що після розлучення з Раком тебе напевно візьмуть на кіностудію. Озвучувати Мультики.

7 місце — Телець

Записуйте рецепт: щоб завоювати дівчину-Тельця, потрібно бути веселим раздовбаєм. Своїм в дошку хлопцем, з яким вона ніколи не скучить. З яким можна поговорити про що завгодно, і він все зрозуміє. З яким просто і не потрібно щось із себе вдавати. З яким можна випити «Жигулів» під смажені сосиски на бабусиній дачі з туалетом системи «дірка в землі». На сосиску попередньо потрібно надіти платинове кільце з каратом. Звідки такі гроші у веселого телепня? Так Тельцю то яка різниця звідки? Це взагалі не її проблеми, щоб ти розумів. Їй просто завтра треба щось з себе зобразити, так що давай, метнись кабанчиком!

6 місце — Лев

Почесне центральне місце в гороскопі і дуже-дуже простий рецепт для завойовника. Просто приділяй їй більше уваги, бро. Ще більше уваги! Якщо хочеш обійтися без экзерсиса «я повзу за тобою на колінах вже тисячу миль, дорога!», можна зобразити те ж саме в грошовому еквіваленті. Загалом, довго чи дорого, вибери одне з двох. Обидва варіанти без будь-якої гарантії, до речі. Ласкаво просимо у доросле життя!

5 місце — Терези

П’ятірку лідерів відкривають Терези, яких абсолютно неможливо завоювати, не володіючи набором базових якостей: добра освіта, прекрасне виховання, розвинене почуття прекрасного, начитаність і — упс, чоловік, вас тут не стояло, підіть з черги! — зовнішність прекрасного ельфа. Відповідаєш? Тоді все в порядку. Тепер стій під балконом і чекай, коли вона вирішить, треба це їй взагалі або таки ні. Тільки спочатку підмети прах свого попередника, який рівно на цьому самому місці помер від старості. Забруднишся ще.

4 місце — Близнюки

Несподіваний поворот! Легковажні і легковагі Близнюки майже добралися до трійки лідерів. Тому що завоювати Близнюків — це вам не кіт чхнув: Близнюки готові до відносин лише в тому випадку, якщо їм цікаво. А для того, щоб панночці-Близнюкам стало з тобою цікаво, доведеться наповнювати мізки інформацією, поки не закиплять. А потім навчитися безперебійно постачати її Близнюкам на блюді з видатного красномовства, приправивши сарказмом, цинізмом і чорним гумором. І тоді вона ще подумає, звичайно. Раптом ти псих ненормальний? У тому сенсі, що якщо ні, якщо не псих і нормальний — проходь повз.

3 місце — Водолій

Третє місце, бронзова медаль і почесна грамота «За видатні заслуги в справі динамо 80-го левела» дістається Водоліям. Так, бро, це динамо, але яке! Водолію абсолютно щиро подобаєтеся і ти сам і твої безглузді сором’язливі кривляння, і дурні подарунки і квіти. Вона дійсно з великим задоволенням сходить з тобою на побачення — хоч в театр, хоч в ресторан, хоч у парк на лавочку. І за ручку їй подобається ходити, і кокетувати, і сміятися над твоїми жартами. Все це абсолютно щиро, в цьому немає ні найменшої брехні. І так само щиро вона не хоче з тобою в ліжко. Зовсім. Ха-ха, обломись!

2 місце — Козоріг

Срібна медаль дістається Козерогам, завойовувати яких — дохлий номер. Навіть якщо ти принесеш їй на блюді голову дракона — руку принцеси не отримаєш. Ну якщо тільки руку якоїсь сторонньої принцеси, яка випадково завалялася у Козорога в господарстві ще з часів захоплення наукою анатомією (не відкриєш, до речі, банку, формалін дуже смердючий). Вся справа в тому, що Козорогові не потрібні швидкоплинні романи. Козорогові потрібні серйозні стосунки з прицілом на «жили довго і щасливо і померли в один день». Але спочатку вона хоче жити довго і щасливо сама по собі. Але ти, якщо що, заходь. Ну, раптом вона зараз захоплена наукою психологією і їй потрібен препарат типу «Мужик закоханий, зневірений, одна штука»?

1 місце — Риби

Та-дам! Перше місце і золота медаль дістаються Рибам! Які, як усім відомо, дуже холодні, замислені, занурені в себе і, здається, взагалі трішечки не від світу цього. Так що завойовувати їх потрібно якось особливо, але як точно — ніхто не знає. Сюрприз! Ми — знаємо. Треба зависнути в товщі води і прикинутися старим дірявим носком. Тоді, можливо, Рибка випливе і, з цікавістю тебе оглянувши, вильне хвостом і зникне в світовому океані. Тому що насправді вона не занурена в себе. Вона просто в засідці сидить у красивих коралах. Тому якщо рипнешся завойовувати — вона зробить «АМ». Ну, а там — як пощастить. Або відразу з’їсть, або спочатку помучить. Тому що грати з завойовниками, як кішка з мишкою, — найулюбленіше її заняття.

Оригінал