Знаки зодіаку, які вміють прощати

Не чекайте, що все буде так просто з цими п’ятьма знаками. Що таке вміння прощати? Це складно зробити – дуже складно, залежно від того, хто просив вибачення. Перевірте, чи входите ви в цю п’ятірку?

Овен

Овен пробачить вам просто тому, що він Овен. Він людина “вищої касти”, отже, прихильно подарує вам своє прощення. Але не забуде! Овен може великодушно пробачити зухвалість, і навіть примириться з тим, що ви йому суперечили. Але він правий – завжди правий! Тому Овен постійно нагадуватиме вам, що він пішов вам назустріч, отже, ви маєте постійно виправдовувати його прощення.

Скорпіон

Скорпіон не особливо любить усе людство загалом. Це означає, що якщо ви його образили, то тікайте геть із міста, з країни і навіть із цієї планети. Він може простягнути вам руку і сказати, що ви вибачені, проте не розслабляйтеся. Навіть якщо Скорпіон на словах вас пробачив, він завжди буде розчарований у вас, і це розчарування ніколи не зникне – ні-ко-ли! Просто будьте до цього готові.

Стрілець

Внутрішній оптимізм Стрільця дозволяє йому всіх прощати. Але його прощення походить просто від його легковажності та безладності. Якщо чесно, то йому лінь над цим розмірковувати, і його абсолютно не турбує те, що думають люди. А ще він ніколи не забуде образу, але й витрачати свій час на те, щоб нагадувати про це, Стрілець теж не стане. Він просто живе своїм життям і мимохідь заносить людей у “чорний список”.

Козоріг

Здебільшого, Козоріг плював на прощення. Технічно він може вас пробачити, але через місяць або, можливо, навіть через роки він це згадає. На перший погляд здається, що все нібито залагоджено, але запитайте себе, чи справді вас узагалі пробачив Козоріг. Козоріг використовуватиме всі можливості, щоб нагадати вам про те, що ви накоїли.

Риби

Миролюбні та спокійні Риби довго тримають у собі невдоволення. Ах, так, звісно, формально вони вас пробачили і навіть вам посміхаються, але пам’ятати будуть усе своє життя, і не сподівайтеся – не забудуть. Риби делікатні, показуючи вам, що все гаразд, але час від часу вони, безумовно, робитимуть їдкі коментарі, щоб зачепити вас.

Оригінал