3 справжнісінькі психологи за знаком Зодіаку

Є люди з вродженим талантом психолога. Мистецтвом розпізнати хто перед тобою, наділені ці 3 знаки.

Рак

Цей знак зодіаку має таємну зброю, інтуїцію. Перше враження про вас може бути останнім для вас, Рак одразу безпомилково визначає, хто є хто. Наділений сенсорним чуттям, Рак відразу зрозуміє, чи кажете ви правду, чи обманюєте. Терплячий і спокійний Рак вийде сухим із будь-якої ситуації, без емоцій. Викладе всі факти проти вас, про які ви б побоялися самому собі зізнатися. Холоднокровний Рак ще більше переконається у своїй проникливості і не забуде наголосити на цьому.

Діва

Будь-яку ситуацію розкладе по полицях і опише з точною датою та часом. Гострий розум, логічне мислення і особлива увага на дрібні деталі перетворюють Діву на справжню міс Марпл. Здатністю володіти своїми емоціями та перемикати своє мислення на аналіз над ситуацією. Діва справжній друг, але тільки в тому випадку, якщо Діву оцінили, якщо ні, то ви для неї ворог №1 і отримаєте те, що заслуговуєте.

Скорпіон

З усіх трьох знаків зодіаку Скорпіон найнебезпечніший знак. Якщо у Рака і Діви емоційний діапазон зашкалює, то холоднокровний Скорпіон здатний трансформуватися в щось не людиноподібне, щоб дізнатися про вас. Скорпіон здатний власноруч вирвати людину зі свого серця, навіть того, кого любить безмірно. Скорпіон не прощає і другого шансу не дає, навіть якщо перед ним розкладені всі карти та факти вашої невинності. Він всім скористається, щоб повністю вас знищити.

Оригінал